ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Тийнейджъри

Страници: 1
Lolita99
неориентиран

Регистриран: 12.10.2005
sex za teen
    #992962 - 12.10.2005 14:23

Vijte k'va iaka kniga za sex namerih !!!! Kazava se "Neveroiaten k'smetlia si Dino", niama da s'jaliavate. Puskam vi otk'sche, za predi zaspivane

- Казвай – настоя Джонатън. – Имаш избор. Или да изчукаш Джени Гибсън, или бездомницата, дето проси преди пекарната на Крамнър.
Дино и Бен се сгърчиха от отвращение. На Джени й се носеше славата на най-грозното момиче в училището, обаче клошарката беше отвратителна. А пък зъбите й бяха истински кошмар.
- Големи сте гнусляри – заяви отвратен Бен.
Джон прие комплимента с нескрито задоволство и кимна. Той беше върхът в тази игра.
- Поне и двете са женски – уточни Дино.
- Ще предпочета бездомната – реши Бен след като помисли малко. – Като я почистиш малко няма да е чак толкова зле.
Джонатън поклати глава.
- Не става, оправяш я във вида, в който е.
- Гадост! Как може да го измислиш? – възмути се Дино. Това, обаче беше най-готината част. Налагаше се да се вземе решение след като прецени внимателно.
Бен се размърда неловко, докато се опитваше да избере. Тук изобщо не ставаше въпрос за вкус. Трябваше да мисли и за възможните болести.
- Може ли да я опъна отзад?
- Не става, само отпред. На светло. С всичките му там целувки и лиготии. Освен това трябва да правиш и орален секс с нея.
- Джонатън! – изсъска Дино.
- Досега не си споменавал за орален секс – негодуваше Бен.
- Орален секс, докато свърши.
Бен се сви, а умът му се сгърчи като охлюв върху сол.
- Ти си бил голям отвратяга. Ако можех да я поизмия, щях да избера клошарката, ама щом трябва да е мръсна, тогава остава Джени. Обаче... ако оставите Джени да поживее на улицата някой и друг месец, докато стане мърлява като клошарката, тогава ще опъна клошарката. Ами вие?
- Аз избирам Джени – побърза да отвърне Джонатън.
- Естествено, защото това е единственият начин да изчукаш някоя. А на клошарката зъбите й са изгнили, дъхът й е като на кенеф, да не говорим, че вътре отлежават заклещени парчета месо. Сигурно има херпеси, язви, абе нали се сещаш?
- Леле к`ва гнус.
- Добре, Бен – започна Дино. – Какво ще кажеш... Джени, или госпожа Удс?
Те се заляха от смях.Това беше готин вариант. Госпожа Удс беше минала шейсетте, мразеше всички под двайсет, а дъхът й миришеше на вкиснало зеле, но личеше, че едно време, много отдавна, я е бивало.
Бен се поколеба.
- И двете ли са чисти?
- Горе долу.
- Госпожа Удс – заяви смело Бен.
- Госпожа Удс? – попита Дино и се престори на слисан. – Абе тя Джени може и да е грозна, ама госпожа Удс е дъртофела.
- По-добре дъртофела, отколкото такава грозница – опита се да се защити Бен. Другите двама го гледаха любопитно. Приятелят им си беше такъв; винаги знаеше какво иска.
- Много си шантав, да знаеш – отсече Джонатън. – Няма нищо по-кофти от това да си стар. Все едно ли ти е какво представлява като човек? Джени е приятна, докато госпожа Удс е чудовище.
- Само че, докато я чукам няма да се прави на чудовище. Ще бъде...
- Приятелски настроена ли? – предположи Джон.
- А-ха.
- Значи по-добре някаква дъртачка, вместо една грозница, а що за човек е няма значение, така ли стана? – попита Джонатън.
- Говорим за едното чукане, не за брак. Не е ставало въпрос да говорим с тях – изтъкна Бен.
Момчетата се разсмяха.
- Аз ще поопъна Джени – реши Дино.
- И аз така – съгласи се с него Джон.
Бен сви рамене и се усмихна.
- Поне ще изчукам една даскалица – пошегува се той. – А и тя ще бъде опитна.
- Такава отврат като нея сигурно ще бъде готова да направи какво ли не – одобри Джонатън
- Стига вече, може ли? – помоли Бен. – Сега е мой ред. Избирай. Госпожа Удс, или... госпожа Тачър.
Дино въздъхна. Мразеше тази игра. Тя бе едно от малкото неща, в които хич го нямаше.
- Добре – реши бързо той. – Ще бъде госпожа Тачър. Тя е още по-грозна и по-стара...
- Нали получи някакъв там удар – напомни му Джон.
- Да, ама госпожа Удс я виждаш всеки ден в училище, докато госпожа Тачър едва ли ще я видиш пак. Категорично Тачър.
- Некрофил.
Дино се ухили глупаво.
- Аз ще изчукам госпожа Удс. Тачър всеки момент ще гушне букета – обясни Джон.
- Сетих се – ухили се доволно Дино. – Кралицата... или Дебора Сандерсън?
- Стига с тая Дебора Сандерсън! – възмути се Джонатън. - Кралицата е отвратна, никой нормален няма да спи с нея, дори да е на осемдесет години и да се нарича херцогът на Единбург, а Дебора к`во, просто е малко дебеличка. С Джон са добри приятели. Той Джонатън май си пада по нея, ама не ще да си признае.
- Хайде, отговори – настоя Бен.
- Значи Дебора.
- Ясно!
- Само защото по-става от кралицата.
- Това са пълни простотии – засече го Бен. – Само защото си падаш по нея. Кралицата става къде-къде повече. Предпочитам да спя с кралицата. Без колебание. Ами ти, Дино?
- Разбира се, че Кралицата.
- Копеленца лъжливи! Казвате го само за да ме дразните!
-Глупости. Виж я само Дебора! Такава тлъстачка!
- Закръглена! – изсъска Джонатън.
- Нали знаеш к`во разправят. Дебелите са ти благодарни като ги опънеш – напомни му Бен.
- Ми да – подкрепи го Дино. – Тя сигурно е единствената, дето ще слезе на твоето ниво. Знаех си аз, че си падаш по нея.
- Слушайте сега. – Джон насочи пръст към Дино. Беше измислил нещо, с което да им го върне. Пазеше го за някой специален случай.
- Можете да спите с която искате. Която си изберете, по което и да е време. Те не могат да ви откажат. Колкото и да е красива и супер, няма право да ви откаже. На ваше разположение е. Освен това трябва да направи каквото поискате. Абсолютно всичко. Има едно обаче! Вие трябва да се оставите да ви изчукат. Веднъж в годината в продължение на двайсет минути. По радиото.
- По радиото ли? Защо не по телевизията? – попита Дино.
- Защото по радиото ще гледате да пазите тишина, така че никой да не разбере, че сте вие, само че няма да успеете. Ще се чуват разни звуци. О. О! А! Да! Нали се сещате? Ммм. А. Ммм. Ох. Да-да. Ако не го направите, няма никога повече да правите секс. Никога през живота си. С никого. Докато сте живи.
Дино се опита да си го представи, но така и не успя. Без секс беше невъзможно. Значи трябва да се оставиш да те опънат.
- Няма да отговоря.
- Трябва да отговориш.
- Няма начин. Стига толкова. Ти даде идеята, ти отговори.
- Лесна работа. Избирам безброй жени и чукане с който и да е. Струва си.
- И аз така – съгласи се Бен. – Помисли си само какъв е кеф! Която поискаш. Гаджетата от оная група Ес Клъб 7. Кайли*. Джаки Аткинс...

* Певицата Кайли Миноуг – Бел. пр.

- Сбърканяци – каза нещастно Дино, но знаеше, че губи.
- Ами ти? – Джонатън насочи пръст към Бен.
Бен разпери ръце и се усмихна.
- Не, благодаря. Ти печелиш. Отново.
- Не можеш да се измъкваш така.
- Що да не мога? Знам какво ще кажеш. Ще стане като миналия път. Или татко, или майка- Няма да чукам нито единия, нито другия.
- Тъпак! Така не е честно. Без хора от семейството – настоя Дино.
- Че това са правилата. Можеш да посочиш всеки – напомни им Джон. – Пак печеля. Скапаняци.
- Всъщност печеля аз – реши Дино, - защото и двамата си го начукахте отзад.
- Може и да ти хареса – предположи Бен. – Докато не опиташ не можеш да си сигурен.
- Така в събота вечер може да ти излезе късмета цели два пъти – подсказа им Джон.
- Предпочитам да не пробвам.
- Което означава, че си прикрит хомосексуалист, защото на тях им е най-кофти.
Дино се намръщи.
- Може и да съм.
- Пак никакви путки – отвърна съчувствено Бен.
- Трябва ти гадже. Путките обикновено вървят в комплект с гаджето. Освен ако не решиш да си вземеш едно от онези пластмасовите – заяде се Джонатън.
- Я млъквай – сопна се Дино и Джонатън не каза нищо повече.
- Откажи се, Дино – посъветва го Бен. – Тя няма да ти пусне.
- Не мислех за нея – настоя Дино. – Просто в момента не си падам по друга.
- Голям си тъпак – реши Джонатън. – Половината момичета в училище се подмокрят като те видят, а той тръгнал след Джаки Аткинс. Мисията невъзможна, мой човек. Ама нали само най-готината става за нашия.
Дино размести крака и се усмихна.
- На вас сигурно ще ви пуснат по-рано, отколкото на мен – каза той. Джонатън се усмихна доволно при тази мисъл и си тръгна.
Когато излезе от съблекалнята, Дино спря за момент, за да се огледа в огледалото. Харесваше се. Джаки бе най-готиното гадже в училище с едно единствено изключение – него. Дино беше Върхът. Имаше тъмна коса, на места с медно руси кичури, правилни черти, мъжествени, широка уста, плътни устни и дълбоки златисто кафяви очи. Щом момичетата надникнеха в тях, потъваха в дълбините им и повече никога не бяха същите.
Джаки, обаче не беше просто страхотна, тя бе разумна. Вече си беше хванала гадже, по-голям от нея и за нея Дино бе дребен келеш. Дино, обаче, не бе на същото мнение. След като те бяха двамата най-готини в училището, значи им бе писано да са заедно. Той я заслужаваше. Падаше си по нея от толкова отдавна, че вече не забелязваше другите момичета. Не можеше да повярва, че тя не го иска, това бе просто невъзможно. Въпросът бе колко дълго е готов да чака.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Acidbroddy

**

Регистриран: 28.02.2005
Re: sex za teen
    #997778 - 16.10.2005 19:24 [Re: Lolita99]

Това ме мързи да го прочета ба

lamb_of_god
изрод
**

Регистриран: 14.08.2005
От: Варна,BG
    #1001938 - 19.10.2005 12:47 [Re: Acidbroddy]

Цитат:

Това ме мързи да го прочета ба

Ами то и аз така...

--------------------
I won't look prettier if I smile for the picture
Motherfuckers never liked me then and they
Sure won't like me now
Don't try to drag me down with your cliche
Your fake grin fits your faker face
But I find pleasure in your misery
Yeah

Acidbroddy

**

Регистриран: 28.02.2005
    #1002750 - 19.10.2005 18:39 [Re: lamb_of_god]

Прогрес ,наполувината го прочетох,защото ми беше тъпо тук,и до там спрях защото ми беше много тъпо

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Mizar 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3139

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.