ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1
Винипух
мечешка мама

Регистриран: 10.08.2004
Пакости
    #1028803 - 07.11.2005 11:23 Прикрепен файл (43 тегления)

Напоследък си имам едно много пакостливо коте, та викам да ви се "пооплача" от него (да си призная, по-скоро се забавлявам). Става дума за Афродитката. В сравнение с нея Миша Чорни е истинско ангелче. Та да си дойда на думата - винаги има на разположение две купички с прясна вода, но любимото й занимание напоследък е да пие вода от една кръгла ваза с натопен в нея бамбук. Нали е с бита муцунка, та си натапя цялото носле във вазата. Другата ваза е висока и да пие от нея вече е истинско изпитание. Тя обаче се справя. Изправя се в цял ръст и бърка вътре с лапа, после си я облизва. Вчера счупи една фруктиера, защото другото й любимо занимание е да се крие под покривката на кухненската маса. Намърдва се с дебелото си дупе отдолу и си мисли, че никой не забелязва издутината. Пък вчера я излових в друга пакост. Правех баница с локум, но се наложи да мръдна до балкона. Връщам се и сварвам Афродита да ближе с голям кеф олио от тавата. Чак примляскваше. Та това е моето любимо диваче. А какви ги вършат вашите палавници?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
зооманиак®
фАнАтик

Регистриран: 28.10.2004
От: София!
Re: Пакости
    #1028964 - 07.11.2005 12:23 [Re: Винипух]

Джина редовно отваря вратата на хладилника и вратата на кухнята преди това и прави мазало - Роко пък вади тоалетната хартия. Естествено се принудих да взема мерки - ключ на вратата на кухнята и кошчето в банята на високо а свинята - само свирука - ама тя е лесна - научих я на една мелодия и поне ми е приятно

Glaurung
разкъсван между себе си

Регистриран: 13.05.2005
От: някъде там
    #1035504 - 11.11.2005 08:28 [Re: Винипух]

Пакости четири корели си е същинско изпитание според мен. Няма нещо, което да не са решили и да не са направили. Като почна с това че изгризват всички книги до които имат достъп, мина през това че с огромно удоволствие свалят тапетите от стената, и завърша че почти успяха за три дни да ликвидират една китайска роза, която е един огромен храст. Иначе са ми много сладки, особено когато решат че искат да ядат от същата чиния, като теб и директно се паркират в нея, е тогава пада здраво миене на пера, опашки, клюнове и огромно цупене след това. А да ,да не забравя да кажа че всички корнизи в къщи вече са за сваляне или смяна, все още не сме решили какво да правим, защото приличат на вълнолом след като 20 - 30 години по него са били океански вълни. Но честно казано - те бели не правят. Те са най - милите и добри същества, от момента в който им се скарам, до момента в който отида да свърша нещо друго.

--------------------
Окъпах се в бездните на хаоса, летях до началото на времето и сега търся края ! Играх си с огньовете на боговете, подигравах им се, мамех ги и живеех волно. Какво друго мога да поискам аз сега ?

IrrArt
ветеран

Регистриран: 06.10.2004
От: Chicago
    #1037183 - 12.11.2005 08:24 [Re: Винипух] Прикрепен файл (39 тегления)

Съпругът ми в момента псува и почиства поредната "пакост" в кухнята Нашичкият така и не се научи защо ходим на разходки...а е вече на 3 години

--------------------
С поздрав,
Ира

зооманиак®
фАнАтик

#1037187 - 12.11.2005 08:31 [Re: IrrArt]

еее под чехъл е а

IrrArt
ветеран

Регистриран: 06.10.2004
От: Chicago
    #1037243 - 12.11.2005 10:24 [Re: зооманиак®]

Цитат:

еее под чехъл е а

Кучето ли бре??? Никога не съм го била с чехъл

--------------------
С поздрав,
Ира

зооманиак®
фАнАтик

#1037443 - 12.11.2005 14:09 [Re: IrrArt]

Майтапчийка такафа

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1137

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.