ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1
baby|girl
неориентиран

Регистриран: 08.05.2005
Айде пак да ви питам нещо за моя котак...
    #1052266 - 22.11.2005 18:52

Преди време (около месец)бях пуснала тема с въпросче за нещо което ме притесняваше при моята котана,че м/у краченцата и има нещо дето леко се едно виси,когато седне на задните си краченца приличат на две топчици (подчертавам,че е женска),и от тогава си стой се така,иначе животинчето несе е променяло по характер,живичко си е,игривичка,палава,дива,хапва си редовно,единствения й проблем е,че неще да яде домашна храна,купувах и сяква от най-евтината до най-скапата и пак неще и неще,кара си на домашно зготвено.Котето е на 3 месеца,когато пуснах предната си тема ми казаха,че сигорно са мастни торбички,но по-добре да я заведа на ветеринар той да я прегледа и ваксинира,понеже е на три месеца,но по някой чисто финансови причини още несме стигнали до ветеринаря,но аз наистина много се притеснявам за нея,дали е нормално да има такова нещо м/у задните и крачета,то не е голямо ма се пак...А и някой може ли да ми каже колко излиза преглед при ветеринар + поставяне на първата ваксинацийка

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
X-tended
agriolouloudo

Регистриран: 15.10.2004
От: София
Re: Айде пак да ви питам нещо за моя котак...
    #1052380 - 22.11.2005 20:00 [Re: baby|girl]

честно ти казвам че такива работи по форумите не се правят-да задаваш два пъти, на едно и също място, към едни и същи хора един и същ въпрос при това без да си направила това което са ти препоръчали...
никой нищо ново не може да ти каже. сори.

иначе за преглед общо взето никой нищо няма да ти вземе а ваксината е около 14 лева, както и реваксинацията след един месец.
само моля те подхождай по-сериозно към животинката.

Loshko
--evil--

Регистриран: 14.05.2004
От: capital city
    #1053040 - 23.11.2005 09:38 [Re: X-tended]

Цитат:

никой нищо ново не може да ти каже. сори.

Ти пък откога говориш от името на всички?

--------------------
Велика България помни своите герои!

Oli*Модератор
ангажирана

Регистриран: 05.08.2003
    #1053052 - 23.11.2005 09:49 [Re: Loshko]

Wolfy, съгласна съм с теб.

X-tended, този форум си има модератор. Ако бях счела, че въпроса на потребителката и темата са неуместни, лично щях да и направя забележка и те нямаше да са тук. Но в случая не виждам нищо в противовес на правилата. Така че преди да правиш забележка помисли дали е уместно.

Baby|girl, котето ти е прекалено малко, за да се притесняваш за наличие на тумори и т.н. Препоръчително е да го заведеш на ветеринар, когато имаш финансовата възможност за това. В повечето случаи това са мастни отлагания по коремчето ниско долу, между задните лапички. Опипай го внимателно и виж дали е меко или твърдо. Относно храненето-всичко зависи от това на каква храна си го свикнала от бебе. От колко време това коте е при вас?

--------------------
"Животът е огледало - усмихни му се, за да ти се усмихне и той!"

X-tended
agriolouloudo

Регистриран: 15.10.2004
От: София
    #1054243 - 23.11.2005 20:33 [Re: Oli*]

ами не видях нито един от двамата да каза нещо ново от казаното в предишната тема

и след като си има форумът модератор искам да видя още колко му трябва за да умре съвсем... сега е с три мнения на ден. аз вече спирам да пиша тук. останаха две...
успех, модераторке

Oli*Модератор
ангажирана

Регистриран: 05.08.2003
    #1054409 - 23.11.2005 22:32 [Re: X-tended]

Няма смисъл да ми остроумничаш. Ако имаш да казваш нещо по темата-направи го. Ако не-просто си замълчи. Не забравяй, че си модератор на друго място, а не тук.

--------------------
"Животът е огледало - усмихни му се, за да ти се усмихне и той!"

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 932

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.