ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Други

Страници: 1
djoro
рекордьор

Регистриран: 28.01.2005
От: Не къде си ти....
Какво става с българския тенис??
    #1118621 - 16.01.2006 08:23

Тази сутрин чух, че Цвети Пиронкова отстранила Винас Уйлямс. Ето че не само Сесил го може. Пожелавам и да стане по голяма от Сесил а междувпрочем тя започва да го доказва, че е по голяма поне като човек. Честито и напред

--------------------
Едно е да искаш
Второ да можеш
А трето и четвърто
да го направиш.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Mumintroll
Гмурец

Регистриран: 10.12.2003
От: Bay Area
Re: Какво става с българския тенис??
    #1118650 - 16.01.2006 09:05 [Re: djoro]

Цитат:

Тази сутрин чух, че Цвети Пиронкова отстранила Винас Уйлямс. Ето че не само Сесил го може. Пожелавам и да стане по голяма от Сесил а междувпрочем тя започва да го доказва, че е по голяма поне като човек. Честито и напред

Гледах мача на живо и не можах да повярвам! От първи загубен сет обърна нещата и се пребори докрая, много напористо и великолепно!
Евала на Цвети, днес ме накара да се гордея че съм Българин!

Сесил не ми се коментира... тя е нещастно момиче, продукт на свръх-амбициозен родител който ще я унищожи психически и душевно най-вероятно. Според мен е добре че я наказаха за известно време за да поотрасне преди да стане прекалено късно.

djoro
рекордьор

#1118676 - 16.01.2006 09:32 [Re: Mumintroll]

Цитат:

Сесил не ми се коментира... тя е нещастно момиче, продукт на свръх-амбициозен родител който ще я унищожи психически и душевно най-вероятно. Според мен е добре че я наказаха за известно време за да поотрасне преди да стане прекалено късно.

Ще ме извиниш но и аз искам да кажа нещо. Родителя нека е свръхамбициозен но да не го прехвърля на децата си иначе си мисля че ако се продължава така до никаде няма да стигне.

--------------------
Едно е да искаш
Второ да можеш
А трето и четвърто
да го направиш.

МИЛАта
hereuse de nouveau

Регистриран: 30.12.2004
От: partout
    #1120191 - 16.01.2006 22:59 [Re: djoro]

Браво на Цвети Пиронкова!!!
Дано да продължи със същия размах и да гази наред...

Mumintroll
Гмурец

Регистриран: 10.12.2003
От: Bay Area
    #1120424 - 17.01.2006 02:21 [Re: djoro]

Цитат:

Ще ме извиниш но и аз искам да кажа нещо. Родителя нека е свръхамбициозен но да не го прехвърля на децата си иначе си мисля че ако се продължава така до никаде няма да стигне.

Извинен си, но това трябва да го кажеш не на мен, а на баща и , аз съм съгласен с теб - видя се докъде се стига, да дрога и да лъже че е бременна на 15 години... няма да ти казвам колко американски идиота ме попитаха глупости относно България покрай тоя скандал.

djoro
рекордьор

#1120569 - 17.01.2006 09:41 [Re: Mumintroll]

Цитат:

Цитат:

Извинен си, но това трябва да го кажеш не на мен, а на баща и , аз съм съгласен с теб - видя се докъде се стига, да дрога и да лъже че е бременна на 15 години... няма да ти казвам колко американски идиота ме попитаха глупости относно България покрай тоя скандал.

И при положение че треньор е баща и и тренира като луда по не знам колко си часа и кога успя да го направи с бременоста де просто ума ми не го побира направо ме хваща шубе.

--------------------
Едно е да искаш
Второ да можеш
А трето и четвърто
да го направиш.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 591

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.01 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.