ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Нови форуми

Страници: 1
Tirtirlin

Регистриран: 17.09.2002
Икономическа инициатива /предложение за нов форум/
    #106791 - 19.08.2003 17:47

Едно от най скъпите на този свят неща които се купуват с пари е работеща печеливша идея дошла поне малко преди също такава идея само че в друга глава.Да се продава труд е недобра идея ,трябва да се продава краен продукт .ДС /добавена стойност/ можеш да добавяш толкова колкото този отсреща може да понесе Винаги съм искал да ми дават акъл,но или никой не ме разбра,или наистина нямаха ,или не им се даваше.Имате ли идея как да се печелят пари?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
tanariil
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
Re: Икономическа инициатива /предложение за нов форум/
    #107130 - 20.08.2003 10:44 [Re: Tirtirlin]

аз опитвах на няколко пъти да подкрепям идеята за форуми с ик. насо4еност, сама давах предложения, ама за сега нищо! а си трябва!!!
"ЗА" съм отново!!!
(надеждата умира последна, убийте... иван костов ве4е се изтърка, може би да го сменя с... царя)

The KING
Нерегистриран

Re: Икономическа инициатива /предложение за нов форум/
    #113289 - 05.09.2003 16:20 [Re: Tirtirlin]

Аз съм за идеята да има такъв форум, още повече, че съм с икономическо образование.Обаче има едно голямо "НО".В момента сме свидетели на една световна стагнационна криза, в чиято основа е USD/USA.С това "гениално заключение" искам да кажа, че икономическата обстановка у нас за момента не е благодатна за бизнес начинания.Разбира се това непречи да се обсъждат такива, пък знае ли човек, то и ако с чакане ставаше,но да бъдем поне малко търпеливи.

Tirtirlin

Регистриран: 17.09.2002
Всяко време
    #113311 - 05.09.2003 16:41 [Re: The KING]

Всяко време си има шансовете.Това което става с долара нито е случайно,нито е вредно за някого /който е от значение за световната макроикономика ,а и тя за него/.Синосуида ,хармонични честоти,изненади /като Цунами/ та така живее всичко -океани,музика ,живата природа.На мен долара ми харесва и евтин,и скъп ,и лично му благодаря че симпатията ни е взаимна

The KING
Нерегистриран

Re: Всяко време
    #113337 - 05.09.2003 17:39 [Re: Tirtirlin]

Избиваш го на философия!Уви тя не е подходяща, когато говорим за прагматични неща - "БИЗНЕСЪТ", независимо, че и приписват (на философията де) - "Царицата на науките".
Личен интерес и власт движат всичики икономически принципи, а не както е в природата,по простата причина, че човек нея не може да я управлява, може само да и се "зъби".

tanariil
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
хм...
    #113893 - 07.09.2003 20:58 [Re: The KING]

Цитат:

Личен интерес и власт движат всичики икономически принципи

сигурно, но понякога дори и те не успяват. причината е в твърде многото участници, всеки от които си дърпа чергата в някаква посока...
и пак идва на преден план въпросът за държавата като главен заинтересован от баницата, който понякога го прескачат...
сивата икономика, която се шири имам в предвид. тя е май отдавна изтласкала онова, което в бг минава за законово очертана икономика... в мътна вода големи риби се ловят. поне така съм чувала да казват философите някога...

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 1381

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.