ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Компютри и Интернет » Софтуер и Интернет

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Joro Vasmorkata
производство на мазилки

Регистриран: 20.11.2004
От: Мозамбик
Re: проблем с DC++
    #1154866 - 09.02.2006 23:00 [Re: Arsenal]

Скоро в новините на дата.бг-то мина една програмка Unlocker !!
Та с нея ми се оправи проблема за това съобщение, че били се ползвали файловете ... ! При мен най-вече за филми ми го прави ... след като съм преглеждал през My Computer и ми прави preview отстрани ...! А иначе алтернативен и много добър вариант за мен си е Total Commander-a, който не го е.. за таквиз простотии, че се ползвало нещо

Unlocker е малка, но изключително полезна програма, която помага да се изтрият "заключени" файлове. "Заключени" са файловете, за които системата има данни (често погрешни), че в момента все още се използват от даден потребител или програма. Дори те наистина да са в употреба, Unlocker ще "убие" процеса, който ги експлоатира. Обикновено при опит да delete-нете такъв обект получавате съобщения от рода на: "Cannot delete file: Access is denied", "There has been a sharing violation", "The source or destination file may be in use", "The file is in use by another program or user", "Make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not currently in use" и др. Unlocker има лесен графичен интерфейс и се разпространява безплатно.

копи-пейстнато от тук

--------------------
Шшшш ко стаа тука ве?!!?! Заведение ли ще става ??!?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Tanque
бронирана

Регистриран: 02.09.2004
Re: проблем с DC++
    #1156084 - 10.02.2006 20:40 [Re: Joro Vasmorkata]

Супер! Кефи ме тази програмка. Отървах се от едни тъпи файлове,от доста време не успявах да ги махна по друг начин.Мерси много!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Knopper 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1968

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.031 seconds in which 0.017 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.