ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » България » Русе

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
cud2
почетен член

Регистриран: 24.01.2006
От: Русе
Трифон Зарезан и Св.Валентин
    #1159974 - 14.02.2006 15:06

Честит двоен празник на всички!
Много любов и червено вино в днешния ден

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Cremina Bourrana
просто симпатична

Регистриран: 02.11.2005
От: тук оттам
Re: Трифон Зарезан и Св.Валентин
    #1159985 - 14.02.2006 15:15 [Re: cud2]

Честит да е!
Ето, че някой се е сетил за поздрав

Дай Боже да има много влюбени хора в Русе, а вино си има и наистина е страхотно, особено, ако баща ми го е правил

--------------------
Don't take life too seriously. You'll never get out alive...

пътуващ_музикант
търкалящ се наоколо

Регистриран: 29.01.2006
От: само минавам
    #1160101 - 14.02.2006 16:18 [Re: cud2]

Тъкмо си викам как тъй няма кой да пусне тема за празници. Ето на, че си има тема. Наздраве на всички, дето си имат русенско винце на масата. По липса на такова аз една ракия от еленския балкан ще изпия довечера.

И за влюбените - да се обичате ей и така всичко ще ви е наред. Ами да, знам го от опит

--------------------
The intoxication of anger, like that of the grape, shows us to others, but hides us from ourselves.

The Punisher®
почетен член

Регистриран: 28.11.2005
    #1160161 - 14.02.2006 16:56 [Re: cud2]

Честит да е!

d1saster

Регистриран: 18.12.2004
От: Las Vegas, NV
    #1160382 - 14.02.2006 19:57 [Re: cud2]

Честит празник на всички.

Вие как ще празнувате? Считате ли, че е задължително да се купува подарък? Според мен едно искрено "Обичам те!" и букет цветя са много по-ценни от който и да е закупен подарък. За мен намаленията по разни магазини опорочават чара на такъв красив по смисъл празник. Кажете си и вие мненията.

Той си е двоен празник, но за другия няма какво да се опорочава Тое ясно, че напиване ще има.

Поздрави от далечна Америка.

пътуващ_музикант
търкалящ се наоколо

Регистриран: 29.01.2006
От: само минавам
    #1160648 - 15.02.2006 00:59 [Re: d1saster]

Поздрави и на тебе от Европата. Аз току-що се връщам от ресторант. Моят празник се състоеше от весела картичка с влюбени овчици на масата тая сутрин, много приятелски пожелания от всички краища на света и една хубава тиха вечеря в трогателен провинциален ресторант. Никакви скъпи подаръци, никакъв агресивен маркетинг. Ако смисълът е да си прекараш хубаво, това е достатъчно.

--------------------
The intoxication of anger, like that of the grape, shows us to others, but hides us from ourselves.

cud2
почетен член

#1161232 - 15.02.2006 15:15 [Re: cud2]

Вижте как младато поколение на Русе постави своето послание за обич, в деня на любовта, на така известното от всички русенци "Дърво на влюбените"

cud2
почетен член

#1161271 - 15.02.2006 15:39 [Re: cud2]

Русе е бил един от градовете където цените на цветята са били надути прекалено много по повод вчерашният празник.Десет от продавачите на цветя са били глобени! Каква е тази тъпа тенденция за повичаване на цените на всичко точно по празниците. Вместо да бъдат дори намалени, те ги повишават

Dr.Ross
vet
**

Регистриран: 03.12.2001
    #1161344 - 15.02.2006 16:39 [Re: cud2]

Нашите търговци все още са на принципа "Ден година храни" Не могат (или не искат) да разберат, че се печели не от надценка, а от оборот. По този начин си отидоха доста заведения... Само тези, които перат пари (най-често софийски) все още съществуват.
Сигурен съм, че за 8.03. цветята ще са още по-скъпи от 14.02. Единственият начин е да не се купуват, но това може да доведе до сериозни семейни драми
Конкуренцията е слаба!!!

d1saster

Регистриран: 18.12.2004
От: Las Vegas, NV
    #1161701 - 15.02.2006 21:34 [Re: cud2]

Тази година имаше ли я инициативата на Винпром Русе да изнесе бъчви с вино и да раздава на хората. Минали години беше трагедия - налягали по пейките пияни хора на преклонна възраст, пластмасови чаши навсякъде, повръщано около пейките. Грозна гледка. Мисля си че беше на Трифон Зарезан, ама не съм съвсем сигурен.

За Св. Валентин бях казал, че никакви подаръци няма да купувам, защото мразя комерсиализацията. Но купих само едно цвете в саксия и картичка, а тя нищо не ми беше взела нищо и се почувства гузна. Но радостта в очите й беше двоен дар за мен. Тя си ме знае, че не съм от най-романтичните и този жест я накара да почувства лека романтика. Иначе вечерта се видяхме с приятели, изкарахме си една шумна вечер в центъра на Вегас.

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Rhiannon 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 13770

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.012 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.