ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Окултизъм и Мистика

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Анонимен
Нерегистриран

магия
    #117896 - 17.09.2003 14:26

Здравейте на всички.
Имам огромен проблем!Някой от вас чувал ли е знае ли каде или кого да попитам за черна магия?Как се прави,как се разваля и такива разни вапроси.Савсем сериозно питам!Моля ви,не ми се смейте!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
olsonufvaorsagi
priest from hell
**

Регистриран: 18.08.2003
От: grave Hell of Supernals,Triple...
Re: магия
    #118041 - 17.09.2003 17:52 [Re: Анонимен]

Pitai Tanariil tia e 4eren Mag!!!

--------------------
SATORAREPOTENETOPERAROTAS

Death
piru

Регистриран: 10.03.2003
От: helvetti
    #118074 - 17.09.2003 19:17 [Re: olsonufvaorsagi]

da pitai q moje i da ti kade nekoq polezna magiq s/u olsonufvaorsagi-tovci i kak se razvalq magiqta im za oligofreniq i hristiqnska zabludenost

--------------------
Feed his twisted nature.It is sickening to see dreams die

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
От: София
    #118085 - 17.09.2003 19:48 [Re: olsonufvaorsagi]

Ако Танариил или някой друг, който нарича себе си черен маг или сатанист, помогне на човека, като развали евентуално направената му черна магия, това ще бъде ли акт на такъв вид магия? Скоро ще дам моя собствена класификация на магията според целта на практикуващия я, пък да видим кой от магьосниците като какъв ще се познае.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

tanariil
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
    #118114 - 17.09.2003 21:10 [Re: Светозар*]

опази очите ми от подобно подробностите за това не666то - от сега знам какво ще е и хич ни искам да видя и подробностите.

tanariil
архидемон
**

#118115 - 17.09.2003 21:13 [Re: olsonufvaorsagi]

е, ми теб ли да питат я... току виж са ти се привидяли червени вълнени конци и перу666ина като основен метод за правене на 4ерна магия и сол и светена вода за разваляне...
християнщини... нема отръвка, права е Death...

Анонимен
Нерегистриран

#118234 - 18.09.2003 09:14 [Re: tanariil]

Ясно!Май не можете да ми помогнете.

tanariil
архидемон
**

#118317 - 18.09.2003 10:50 [Re: Анонимен]

естествено, 4е не мога.

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
От: София
    #118537 - 18.09.2003 16:20 [Re: tanariil]

Няма как да не знаеш предварително - едно, че си печена екстрасенска, и второ, че вече сме говорили по този въпрос. Тогава пропуснах да ти възразя, че наистина няма добро и лошо, бяло и черно, и прочие противоположности, но... само от определено ниво нагоре. А тук, на земята такава поляризация има, и се налага да се съобразяваме с общоприетите морални норми. Така че все пак ще дам класификацията си - за сведение на другите магьосници и на всички, които се интересуват от тези неща. Но за да не се сбъркаш да погледнеш постинга и да се обремениш психически, ще напиша в заглавието му: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ ТАНАРИИЛ!

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

Death
piru

Регистриран: 10.03.2003
От: helvetti
    #119321 - 20.09.2003 16:51 [Re: Анонимен]

az moga da ti pomogna ima edna mnogo drevna magiq...........No parvo naistina trqbva da znae6 dali iska6 da q izpolzva6 tq e mnogo opasna i mnogo ...4erna! tova e edno zaklinanie (vsa6tnost v pove4eto vreme se deistva )zna4i ako iska6 naistina da izpla6i6 ili da ubie6(ili zadu6i6) nekoi 6te trebva da pribegne6 do tazi zagada4na i opasna magiq........................no parvo trebva da te predupredq 4e naistina e mnogo opasna i sled neq trebva da se postarae6 da opravi6 vsi4ki barkotii i taka magiqta po svoqta sa6tnost e prosta no mnogo efikasna:Parvo:Trebva da izqde6 malko ot "svetkavi4nata hrana,koqto 6te spomena sled malko)I zqjda6 okolo edna 4iniq i poluvina sled tova iz4akva6 (ako si hristiqnin 4aka6 7 ili 17 minuti i nabelqzva6 jertvata si,ako pak ne si koga ti padne )Sled tova hva6ta6 plamaka (koito moje da bade zapalka,fakla(malko po opasno e s fakla )ili kibrit(stava po bavno)taka 4e za predpo4itane e zapalkata !Kogato si nabelqzal jertvata obra6ta6 se s grab kam nego no trebv ada si pone 1 metar do nego(dori i da si hristiqnin i 3 metra ne pomagat taka 4e se primiri 6te trebva tozi pat 4isloto da e 1 )hva6ta6 zapalkata i q slaga6 otzad do garba ti platno............sled tova svetkavi4ko se navejdat i si po4va6 da si misli6 (ako si hristiqnin trebva da si pomisli6 za ne6to neredno koeto si napravil naprimer......... ..............4e ne si izmil zabite ili ne6to takova,ako ne si vqrva6t 6te ti e po lesno )i taka kogato ve4e se izduva6 i po4va6 da izdi6a6(bukvalno) ot otzad zapalva6 zapalkata i magiqta stava efekta e siguren ako si hapnal pove4e ot 'svetkavi4nata hrana..............t.e. Bob

--------------------
Feed his twisted nature.It is sickening to see dreams die

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  marinkoff, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 7657

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.