ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Други

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
Aли

Регистриран: 21.10.2004
Re: Някой гледа ли Олимпиада?
    #1171810 - 25.02.2006 15:56 [Re: Анонимен]

Страхотно беше! Получих душевен оргазъм
Гледах и снощи и сега.
А Плющенко е просто бог! Нямя, няма равни!!!!!
Слуцкая нещо ме дразни леко... Не може да губи с достойнство. Японката и Алексадра са много по...
Албена и Максим също ме кефят много. Дано да успеят да надвият
съдийският традиционализъм и на световното да се класират поне на трето. Че тези французи никак не са над тях, ама...

Дамм, за хокея си прав. Няма този стил и спортен хъс при руснаците Направо се окъкаха със финландците

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  

Нерегистриран

#1171920 - 25.02.2006 19:40 [Re: Aли]

Аз я гледам. Разбира се че я гледам, съмняваш ли се?
Бях пуснала тема с ник AlF. Понеже тъпата путка Годива /ТПГ/ ме е баннала. Иначе съм Орешка.
И съм записала всичко от-до. Това са часове часове, отивам да си ги оправя че повечето ми дават дефекти.

Да живее Шизука Аракуа!!!!

Aли

#1171936 - 25.02.2006 20:26 [Re: Анонимен]

Ей, момиче, колкото и да ме мразищ, да знаеш, че като гледах олимпиадата и най-вече пързалянето, мислех да те търся на личния. Че то никой друг тук не го интересува това...
Ама ти се затри нещо

Нерегистриран

#1173518 - 27.02.2006 17:38 [Re: Aли]

Здрастиииииииииииииии
кой ти каза че те мразя ядосвам ти се вярно! .. както ми писа Питам си на лични - да си напиша какво точно най ме дразни... еми какво - "обывательство" как се превежда на бълг? .... консуматорството в бъркоч с куртуазията.

А закриването снощи беше странно. За картите помислих си че пресъздават кралицата и картите от "Алиса в страната..." а се оказа че представлението е за Таро
Откриването беше по-хубаво.

П.С. и за Албена и Максим по евроспорт водещите обещаха изненада а сега видях на записа в същия час че всичко е отрязано. Само минават веднъж и махват на публиката когато всички излизат. За сметка на това вчера голям късмет ги хванах като се върнах следобяд умряла от глад и съвсем случайно включих на НоваТВ попаднах на тяхно интервю.
Максим е симпатяга отвсякъде. И на български говори свястно, пич отвсякъде, зключително чувство за хумор и а преживяха такова разочарование...

чау ти засега че бързам

Aли

#1173641 - 27.02.2006 20:34 [Re: Анонимен]

Е, ти изпусна...
Албена и Максим коментираха закриването по евроспорт. Гледах ги след 22, по-точно - слушах. Много са разочаровани. Но имат шанс на световното. Нали знаеш, започва на 20 март.

Бяха ми интересни. Разказаха много лични впечатления за игрите.

И да добавя за закриването. Показваха доста познати лица на фигуристи. Японката седеше на рамене на някой от отбора. Много я харесвам Италянската танцова двойка бяхо поотделно. Малии, като се сетя как го гледаше, че я изтърва, мислех, че ще го набие направо на леда
Та той беше с едно младо симпатично момиче под ръка (клю-клю). Максим ги коментираше.

На мен закриването ми хареса.
Това с картите на Таро беше танц на късмета. Така го коментираха по ОРТ.

Разбрах, че Слуцкая болна от неизличима болест - васкулитус.
И за нея беше огромен риск да участва в игрите.
Тя трябва да се откаже от спорта, ако иска да живее

Редактирано от Aлy (27.02.2006 20:48)

Нерегистриран

#1180640 - 06.03.2006 17:25 [Re: Aли]

Цитат:

Е, ти изпусна...

Май наистина изпуснах доста с правенето на записи. Побърка ме буквално този софтуер. Събота и неделя се оказа че повечето записи от олимпиадата се разпадат от това че са прекалено дълги като обем.
Единственото утешение ми беше че открих форуми в които руснаци продават така търсените навсякъде видео-записи от минали съчетания на Ягудин, Плюшченко и др. Но как са успявали да си ги правят на самодейни начала нямам идея...

Цитат:

Разбрах, че Слуцкая болна от неизличима болест - васкулитус.
И за нея беше огромен риск да участва в игрите.
Тя трябва да се откаже от спорта, ако иска да живее

Не се безкопокой, бивши руски състезатели за треньори се търсят навсякъде по целия свят. Евентуално я очаква блестяща кариера и на други поприща.

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 1409

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.