ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Наш дом

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
zizitop
неориентиран

Регистриран: 17.09.2008
Re: Какви матраци ?
    #2296178 - 28.01.2009 11:33 [Re: bat_vasco]

Трябва да го оставите не покрит поне 24 часа постепенно миризмата ще изчезне.За съжаление не е добре на едно място да се правят боя, фасаден латекс и матраци но това е така.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
bat_vasco
неориентиран

Регистриран: 28.01.2009
Re: Какви матраци
    #2296262 - 28.01.2009 13:34 [Re: zizitop]

Той "горкият" стои непокрит, при отворен прозорец -2 седмици след това преди повече от 10 дни му направихме и "стриптийз" свалих му дамаската и остана по нещо като тензух и все така на отворен прозорец, редовно го обръщаме ,обаче "аромата" не намалява!!!

Юнона
разсеяна

Регистриран: 29.03.2006
    #2296855 - 29.01.2009 00:07 [Re: bat_vasco]

Нещо не е наред с този матрак, вероятно трябва да се обърнете към производителя или дистрибутора, от който сте го купили, и да поискате замяна.
Ние от 2 години сме с такъв матрак, от този производител. Дори в самото начало не сме имали минимален проблем. Щях да усетя - аз съм с много чувствително обоняние, направо си е болест... всякакви миризми, които за хората са едва доловими, мен просто ме задушават.
Търсете си правата, не е нормално толкова време да не се проветри матракът... И няма причини да смятате, че миризмата някога ще изчезне.

treees
неориентиран

Регистриран: 12.03.2009
    #2328045 - 12.03.2009 16:10 [Re: Юнона]

абе хора какви са тези глупави изказвания аз днес отидох за матрак и просто ми прилоша в магазина от цените на ТЕД а да не говорим за тези за който вие говорите не знаех че в тези скъпи времена сте фрашкани с пари за да си позволите матраци от по 6-7 хиляди да не говорим че не това е животът ни има хора който нямат кво да ядат вие нормлни ли сте ве или от нямане какво да правите по цял ден стойте тук и обсъждате тези безбожни посредствени матраци.за мен е много да се дават дори 600-700 лева при положение че заплатите са по400 и незнам защо си говорим тука глупости.всеки разполага според джоба си и за това един ще доволен от тед друг от магнифлекс и така на татък

zizitop
неориентиран

Регистриран: 17.09.2008
    #2332194 - 18.03.2009 12:33 [Re: treees]

Няма страшно на който му е скъпо има дюшеци.Много са удобни

adiland
неориентиран

Регистриран: 08.04.2009
Какви матраци
    #2347655 - 08.04.2009 11:00 [Re: zizitop]

Здравейте,

Ние в нас спим на матраци от фирма So-flex...

Имат всякакви... в смисъл предложиха ни от пружинени до мемори, с латекс, с облечени пружини... много време вече спим на тях (в детската стая и в спалнята)-проблеми не сме имали!

denis2
неориентиран

Регистриран: 21.04.2009
    #2358104 - 21.04.2009 22:34 [Re: adiland]

А пък ние спим на Империал от Happy Dreams. Препоръчвам ви поне да посетите някой от магзините им. Много приятно е, а пък и ще ви препоръчат доста различини варианти в зависимост от личините ви предпочитания

reefa
неориентиран

Регистриран: 04.06.2009
    #2391420 - 04.06.2009 10:48 [Re: zizitop]

Добър ден и от мен
Виждам доста мнения за матраци тук и в повечето преобладава това да не се взема пружинен или на ТЕД. За ТЕД сте прави, последните години си влошиха производството. Но ако говорим за пружинни матраци...не може да си спал на такъв матрак за 5-6 и повече години, да не казвам, че някои спят и на по 15 г и да очакваш чудеса ПРИ УСЛОВИЕ, че матрака си го взел за 200-300лв нали в зависимост от размера. Латексовите матраци си имат свойте предимства и като цяло са добър избор. Но и са скъпи...средно скъпи. Има и по-нови технологий с така нареченото МЕМОРИ, разработка на НАСА към края на 60-те ако не се лъжа...материя, която запомня тялото и се наглася според топлината му..това си е най-новото при матраците и си се води лукс. Има доста марки матраци, но ако говорим за нормални цени и супер качество аз бих ви препоръчал да потърсите "АLFEMO". Значи това еднолицев матрак...понятието и реализацията могат да се видят само в БГ. По света матраците са двулицеви / но без лятна зимна, това също си е лек трик /. Когато нещо се прави като хората, а не с цел само да се вземат пари...няма и оплаквания От скоро ги предлагат на пазара и мисля дори само във Варна. Аз лично съм страшно доволен..Просто още един избор..

Алиса
лъвица

Регистриран: 15.02.2006
От: BG
    #2392522 - 05.06.2009 22:03 [Re: reefa]

рекламите в този форум не се толерират

По-темата - моя мятрак е на Голд Аполо и съм доволна.

--------------------
Догони ме в тази нощ на лудост,
остави ме, за да се изгубя
Остави ме в тази нощ на лудост,
намери ме, ако се изгубя.

ИННА
мечтател

Регистриран: 30.08.2005
От: Варна
    #2403523 - 23.06.2009 13:41 [Re: Алиса]

Не помня дали съм писала преди, НО какъвто и да е матракът, гледайте да не ви го сгънат* при пренасянето в асансьора. Както направиха при преноса на нашия, въпреки че платихме за качване по стълбите допълнително.

* незнам как да нарека по друг начин матрак - 200/190 заврян в асансьор /от тези в масовите панелки, да не помислите товарен /

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 110531

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.03 seconds in which 0.009 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.