ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Работа в чужбина

Страници: 1
Diddy
dreaming is over

Регистриран: 22.08.2003
От: Варна -> Чикаго
Моля, пишете на кирилица!
    #609713 - 21.01.2005 21:05

Моля всички да използват вградената кирилица във форума - бутончето се намира в горния десен ъгъл на екрана ви. Разбира се, писането на кирилица не е задължително, но е МНОГО ЖЕЛАТЕЛНО. След като не се иска да инсталирате нищо на компютрите си и всичко, което се иска е да натиснете едно бутонче или една клавишна комбинация - МОЛЯ ВИ, НЕКА ДА ПРИДАДЕМ ЕДИН НАИСТИНА "БЪЛГАРСКИ" ВИД НА ФОРУМА.

Онзченията в бутончето са: EN-латиница, BP-фонетична кирилица, BG-БДС стандарт. Използвайте клавишна комбинация Shift+WIN бутон (бутона, който ви отваря старт менюто на Windows-a). Ако не можете да намерите някой от символите, използвайте схемите на клавиатурата, които се намират в менюто на бутончето за кирилицата. Кирилизаторът работи вече и с Мозила, така че и това отпада като оправдание.

Ако сте написали текст на латиница, но искате да го поствате на кирилица, може да използвате този линк http://lat2bg.kredor.com за са "преведете" мнението си.

Ако причината ви да не пишете на кирилица е просто нежелание, не се сърдете ако поправяме или превеждаме мненията ви, но и не забравяйте, че ние не стоим тук 24 часа. Мисля, че на всички би им било по-лесно и приятно да четат форума на родния си език, така, както сме го учили в училище.

Благодаря на всички, които ще послушат молбата ми.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  

Нерегистриран

Re: Моля, пишете на кирилица!
    #1179634 - 05.03.2006 18:53 [Re: Diddy]

не на всички които пишат или се интересуват от форума им е роден но ще се постараем и ние

Нерегистриран

#1235399 - 21.04.2006 17:33 [Re: Diddy]

Във форума има теми, които са преместени "тази тема е преместена тук". Засто не мога да отварям тези страници, все ми пише да се варна обратно "back" и да пробвам пак. Като пробвам пак, сьстата работа. Как да отварям сьответните страници? Благодаря!

Anton I Hristov
Анти-
**

Регистриран: 28.07.2004
От: Boston,MA
    #1273759 - 24.05.2006 17:27 [Re: Diddy]

Честит празник на всички, които изпълняват заглавието на темата - без да ги молят!

Anton I Hristov
Анти-
**

Регистриран: 28.07.2004
От: Boston,MA
    #1273780 - 24.05.2006 17:45 [Re: Anton I Hristov]

А за тези, които предпочитат да пишат на кирилицата, вградена в самия Windows (т.е. БДС-кирилицата), клавишите са, съответно:
(Q),,(W)У,(E)Е,(R)И,(T)Ш,(Y)Щ,(U)К,(I)С,(O)Д,(P)З,([)Ц;
(A)Ь,(S)Я,(D)А,(F)О,(G)Ж,(H)Г,(J)Т,(K)Н,(L)В,(;)М,(')Ч;
(Z)Ю,(X)Й,(C)Ъ,(V)Э,(B)Ф,(N)Х,(M)П,(,)Р,(.)Л,(/)Б.
Ако искате, надпишете си клавишите, или (горещо Ви го препоръчвам) научете десетопръстата система. Ше Ви е доста трудно само в началото, също като всяка емиграция в чужбина.
После ще усетите предимствата и улеснението да гледаш само в екрана, а не - в клавиатурата.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:   

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 9872

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.016 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.