ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Бизнес и Икономика » Реклама, ПР, Маркетинг

Страници: 1
dragnev
неориентиран

Регистриран: 22.03.2006
FADO Shoes Plovdiv information
    #1199077 - 23.03.2006 08:33

Здравейте,аз съм нов във този форум затова моля да ме извините ако поста ми е неуместен тук.

От университета имам задача да разработя рекламна стратегия за дамската колекция на официални обувки ФАДО.Информацията с която разполагам за тази фирма е единствено от сайта им,че са пловдивски производител на обувки и че имат магазини на ул. Граф игнатиев в София и в Пловдив.Проблема е че аз съм от Варна,не познавам тази марка,нито зная в какъв ценови диапазон се продават,известна марка обувки ли са , с две думи нищо.По този начин ми е трудно да взема решение как да подходя към рекламата спрямо тази марка.Моля ако някой разполага с каквато и да била информация относно тази търговска марка или препоръка за това как се рекламира колекция на обувки да напише по нещо.Всякаква инфомация би ми била полезна.

Благодаря предварително.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
deamon
emmeleia dancer

Регистриран: 26.08.2005
От: Blue Winds
Re: FADO Shoes Plovdiv information
    #1200808 - 24.03.2006 16:23 [Re: dragnev]

Привет,

Не съм им гледала много-много обувките, защото веднъж някакъв продавач ми се накара там като му показах дефект на една чанта, която исках да купя.

Има разни модели в сайта , пък и може да видиш какво използват в момента. Иначе се опитват да предлагат що-годе актуални БГ обувки на приемливи цени. На мен някои модели ми харесват, погледнати от трамвая, но като се вгледаш са пълно дърво. Повечето са от естествена кожа. Имат и чанти.

Все ще измислиш нещо за рекламна идея

--------------------
From the depths of my emptiness
Comes a feeling of inner bliss

Hristina de Leyton
cracked actor

Регистриран: 16.03.2006
Re: FADO Shoes Plovdiv information
    #1297565 - 11.06.2006 17:09 [Re: dragnev]

аз на твое място бих се отказала да пиша курсова или каквата и да е работа за ФАДО, защото вече 3 пъти им станах клиент, но се чудя на акъла си как така повторих и потретих, след като още при първия чифт обувки бях адски разочарована от фирмата - купих си зимни обувки от естествена кожа (75 лв), увериха ме в магазина, че не пропускали, нищо подобно - при първия лек дъждец краката ми бяха мокри, токовете поддадоха назах, макар че никак не са високи (около 3 см), кожата се нагъчка и придоби неестетичен вид и просто формата на ботушите се деформира неузнаваемо. а вторият чифт, който си купих, беше наскоро - дамски обувки за изискани случаи (67 лв), с не много висок ток, но капачетата паднаха на първото обуване, отидох в магазина да ги върна за поправка, тъй като на гаранционнат акарта пише, че се приемат обувки в гаранция (моите бяха в такава), които са се разлепили или имат ОТСТРАНИМ дефект. отказаха в магазина да ги вземат, защото капа4етата не били предвидени в гаранцията! е как може - та нали и това е отстраним дефект, но управителката само ме погледна злобно и каза, 4е няма да ги приеме. третия чифт няма да описвам какви травми ми причини на краката, защото повече не искам коментирам, но съм много недоволна и от качеството на фирмата, както и некоректността и към клиентите.

успех със рекламната стратегия! явно това ще е поредната лъжа за една некоректна и некадърна фирма, поредната в България!

--------------------
Ако за 2 седмици минете на диета и спрете алкохола, ще разберете, че сте изгубили 14 ДНИ!
-------
ecobusiness.dnevnik.bg

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3159

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.