ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Медицина

Страници: 1
Diksy
Нерегистриран

Проблем с простатата
    #133974 - 24.10.2003 12:11

На 27 години съм и от известно време страдам от странна тежест в слабините в областта на тестисите, съчетана с леки болки понякога, както и леко изпускате на секрет от члена ми сутрин или по време на ерекция. Ходил сам на лекар, който ми даде диагноза хроничен простит, написа ми рецепта за някакви лекарстава, които пих в продължение на месец, но резултата не е задоволителен според мен. Интерсувам се от подробности относно това заболяване - какво го предизвиква, как се лекува, какъв режим трябва да се спазва и т.н. Ще бъда благодарен на всеки, който може да ми помогне с мнение, съвет или насока за подходяща литература по темата, която да прочета. Благодаря предварително.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Анонимен
Нерегистриран

Re: Проблем с простатата
    #134141 - 24.10.2003 19:44 [Re: Diksy]

Chronicnia prostatit e dosta chesto sreshtano iavlenie. Moia suvet e:
1. triabva da se vzeme ot tozi secret i da se izprati na microbiologia za da se ustanovi kakva e prichinata za prostatita, sushto taka da se dade urina za da se otstrani cystit kato prichina.
2. Tvoia pratnior (jena/muj) sushto triabva da si napravi izsledvania za da se ustanovi dali ne si prehvurliate zaboliavaneto. Tova bi obiasnilo zashto ne sa ti povliali ilachite.
3. Lechenieto na prostatita osven s antibiotici e i sus uretralni antibiotichni instilacii ( vkarvane na antibiotic v uretrata). Procedurata se izvurshva s lokalna anestesia i ima goliam uspeh.
4. Ako poddurjash sexualna vruzka s mnogo partniori triabva da im kajesh i te da se izsledva.
5. AKO IMASH POVECHE OT EDIN PARTNIOR POLZVAI KONDOM.

Dr. B

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 17 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1461

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.01 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.