ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » Обща дискусия

Страници: 1
Вивиан **
неориентиран

Регистриран: 02.07.2006
Помагайте, моля ви!
    #1324670 - 02.07.2006 13:55

Синът ми кандидатства след 7 клас. Резултатите вече са излезнали и ги видяхме / в Стара Загора /. Досега уж беше твърдо решил, ако ги издържи какво да пишем като предпочитания, а снощи изведнъж ми зададе въпрос:
" Кажи ми кое е с по голяма перспектива и кое да запиша! ".
Той поиска съвет от мен и баща си, но ние искаме сам да направи своя избор. А и честно казано да си призная, незнам какво да го посъветвам, за да не се обвинявам един ден, че съм го подвела или насочила натам, накъдето не иска. Търсих информация за двата профила за да я прочетем заедно и да го решим, но уви....не намерих.
Затова моля ви, посъветвайте ме вие нещо, а аз после ще го обсъдя с него и предполагам ще го насоча. Все пак много глави мислят по-добре отколкото една, нали? А и малко повечко акъл, не е излишен.
Избора е между:

1. Информатика
2. Технологичен - Стопански мениджмънд

Помагайте прители със съвети, ще съм ви много, много благодарна.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
РоШаВаТа ГаРгА
ентусиаст необуздан

Регистриран: 22.03.2006
От: Големото гнездо
Re: Помагайте, моля ви!
    #1324827 - 02.07.2006 17:12 [Re: Вивиан **]

Не е честно, мила. Искаш да прехвърлиш бремето на нас ли? И какво значи перспективно? И за двете кадри изобилие-едни работни и имотни, друго здрави безработни.....А детенце какво иска? И има ли знаечение средното? Като имам представа как се преподава информатика в средното даскало, забрави нещо да научи от учителите. От съучениците си по-може.

--------------------
“Не, на този смешен свят не бива да му се отдава почитта да бъде приеман сериозно!”

Tzvetelin
clubber

Регистриран: 08.04.2006
От: Бургас
    #1325629 - 03.07.2006 12:16 [Re: РоШаВаТа ГаРгА]

Да и двете са доста перспективни.Мениджмънта е малко по-отговорно,но пък в компютрите е бъдещето..Може би трябва да си спомните в кои предмети е по-добър в разказвателните с много теория или в математическите.

Редактирано от Tzvetelin (03.07.2006 12:16)

sisell

Регистриран: 14.07.2006
От: софия
    #1340627 - 14.07.2006 17:06 [Re: Вивиан **]

Цитат:

Синът ми кандидатства след 7 клас. Резултатите вече са излезнали и ги видяхме / в Стара Загора /. Досега уж беше твърдо решил, ако ги издържи какво да пишем като предпочитания, а снощи изведнъж ми зададе въпрос:
" Кажи ми кое е с по голяма перспектива и кое да запиша! ".
Той поиска съвет от мен и баща си, но ние искаме сам да направи своя избор. А и честно казано да си призная, незнам какво да го посъветвам, за да не се обвинявам един ден, че съм го подвела или насочила натам, накъдето не иска. Търсих информация за двата профила за да я прочетем заедно и да го решим, но уви....не намерих.
Затова моля ви, посъветвайте ме вие нещо, а аз после ще го обсъдя с него и предполагам ще го насоча. Все пак много глави мислят по-добре отколкото една, нали? А и малко повечко акъл, не е излишен.
Избора е между:

1. Информатика
2. Технологичен - Стопански мениджмънд

Помагайте прители със съвети, ще съм ви много, много благодарна.

ne se 4udi tolkova toi sam 6te razbere koe mu e po sarce no za jalost tova 6te stane v posledstvie i to4no sega vie triabva da re6ite i da go posavetvate moeto mnenie e |kato 4ovek koito ve4e u4i 16 godini|4e informatikata e vinagi po dobria variant -kakto se kazva ima specialnosti koito sa moderni v momenta no vajnoto e da ima razvitie specialnostta koiato 6te u4i kogato zavar6i sled niakolko godini ,a informatikata e specialnost koiato vinagi 6te ima realizacia i vazmojnosti za rabota tia ne e specialnost koiato e do vreme...USPEX

--------------------
всичко е възможно....

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  nousha 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1379

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.