ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Право

Страници: 1
odicei
неориентиран

Регистриран: 23.07.2006
Проблем свързан с замяна на жилище
    #1352093 - 23.07.2006 20:13

Здравейте, имам спешен проблем - извършвам замяна на гарсионера (на мое име, но придобита по време на брака) с тристаен апартамент. Казаха ми, че независимо,че имам : генерално пълномощно; декларация по чл. 264, ал. 1; декларация за гражданство и гражданско състояние по чл.25, ал.7...- се нуждая от декларация за съгласие за продажба по чл.23 от СК или същата декларация, но по чл. 33 от ЗС... незнам за какво става въпрос, знам че ми е необходима само една от декларациите и преди всичко проблемът е, че незнам от къде да взема нужния образец.
Всичко е въпрос на време, защото съппругът ми работи извън България и , за да се изповяда сделката ще трябва да ми изпрати нужните документи, заверени от техен нотариус и подпечатани с апостил. В състояние ли е някой да ме насочи какво да правя?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
!НА-КОЙ-МУ-ПУКАМодератор
Nevermore

Регистриран: 26.02.2004
Re: Проблем свързан с замяна на жилище
    #1352205 - 23.07.2006 22:39 [Re: odicei]

ДЕКЛАРАЦИЯ
За гражданство и гражданско състояние
По чл.25,ал.7 от Закона за нотариусите и нотариалната дейност

Долуподписаният ..................,с ЕГН ...........,с адрес-гр.............о”,ул.”.............. N ......,л.к N ...............,издадена на .......... г.от МВР гр...........

ДЕКЛАРИРАМ,ЧЕ:
1)съм гражданин на Република България,с постоянно местожителство гр.........................,област ........,община ................,ул.”................

2)гражданско състояние:женен,неженен,неомъжена,вдовец,вдовица, разведен(а)

.

предишни и последващи бракове-няма/има

известно ми е ,че за декларирани от мен неверни данни нося наказателна отговорност по чл.313 от Наказателния кодекс
............
София Декларатор:___________

--------------------
Аз съм човекът, когото тормозеше като малък...
Не бъди безразличен,
Бъди различен!

!НА-КОЙ-МУ-ПУКАМодератор
Nevermore

#1352208 - 23.07.2006 22:42 [Re: odicei]

ДЕКЛАРАЦИЯ

Долуподписаният ......... от гр. София , с ЕГН .........., притежаващ л.к. №.........., издадена от МВР – ........ на .......... г., с постоянен адрес: град София, ул. “.............

декларирам ,

че съм съгласен съпругата ми ..................., ЕГН ..............., притежаваща лична карта №............, изд.на .......... г. от МВР - София, да продаде/замени/прехвърли собствения си : АПАРТАМЕНТ, (пълно описание на имота по нотариаленакт, вкл. и съседи) Настоящата декларация давам по чл. 23 от Семейния кодекс .

ДЕКЛАРАТОР: ...................................

--------------------
Не бъди безразличен,
Бъди различен!

!НА-КОЙ-МУ-ПУКАМодератор
Nevermore

#1352211 - 23.07.2006 22:46 [Re: odicei]

по 264/1 от ДОПК обаче нямам образец в момента,но ще се опита в най-скоро време да ти намеря,ако някой не ти даде
общо-=взето е в същия стил,само че декларира,че няма данъчни задължения, и носи нак.отговорност при неверни данни

--------------------
Не бъди безразличен,
Бъди различен!

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  !НА-КОЙ-МУ-ПУКА 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1396

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.