ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Бизнес и Икономика » Реклама, ПР, Маркетинг

Страници: 1
Тaис
хетера

Регистриран: 17.10.2003
От: Sofia
Бързия кредит на Пощенска банка
    #1356831 - 26.07.2006 21:17

Или само аз съм идиот и така не мога да разбера смисъла, насочеността (към кой таргет) и скритото "чувство за хумор" на ТВ клипа на Пощенска банка, или наистина е хипер селско. (Като обслужването на самата банка междувпрочем,но това си е мое мнение на база контакти с тях )

Та към кой точно е насочена тази реклама? Към травестити? Към мъже под чехъл, които "дават" на съседки? Към хора крайно тъпи, за да видят хумор в това???

А може и аз наистина да не разбирам. Както така и не мога да кажа, че рекламата на МТел за картите до 26 год. е най-сполучливото попадение... Но хайде, тук отдавна съм надраснала таргета, може би заради това.

--------------------
Някои правят така, че нещата да се случват.
Други наблюдават как нещата се случват.
А трети се питат дали нещата са се случили...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
_nadejda
оптимист

Регистриран: 05.08.2006
От: Де да знаех :D
Re: Бързия кредит на Пощенска банка
    #1440237 - 24.09.2006 16:02 [Re: Тaис]

хахаха, таргета на Бързия кредит ПБ е най-големия дял в България. Малоумниците дето се излежават по цял ден, не мислят за работа, но пък все намират начин да измъкнат кинти отнякъде!

А за МТела- тия са за съд! Писах за това в Говорилнята! Ама няма кой да се захване с тях!

Arsenal
suspended

Регистриран: 15.11.2004
От: Jerusalem
Re: Бързия кредит на Пощенска банка
    #1442132 - 25.09.2006 22:53 [Re: Тaис]

Гръцка работа.
Целта им е да вманичат че потребителския кредит е преди всички останали неща.Демек гладен бъди,ама кредит изтегли.Рекламата е насочена към най-босите в тия неща.Явно само такива клиенти са им останали.

Да не говорим за скритите подводни камъни
такса предов,такса за извлечения,такса подръжка кредит,декларация-риск,акт състояние на фирмата осигурител,такса издаване кредитна карта,годишна такса в размер 25 лв за подръжка картова сметка,пощенски разходи за куриери и т.н.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1934

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.