ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Окултизъм и Мистика

Страници: 1
upss
скипи

Регистриран: 25.04.2006
какво е това
    #1413339 - 06.09.2006 19:04

Сори ако ви занимавам с глупости, но ми се случи нещо което не знам какво означава.
При почистване на стаята си намерих нещо много странно.
В един стар вестник бяха увити няколко въглена /мисля че са от изгоряло дърво/, парче разтопено олово, някаква шума, вързана с червен конец и още едно парче хартия в което имаше увити същите неща.
Някои ако има идея какво означават да казва, защото ми писна от такива неща в дома си. Преди време отново намерих нещо подобно под прага на външната си врата, но беше много мъничко и беше май само въглен, не си спомням точно.
Омръзна ми от такива неща, какво да правя? Почвам леко да се плаша, а има ли защо?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
^plamena^
me4tatelka

Регистриран: 06.09.2006
Re: какво е това
    #1413475 - 06.09.2006 20:48 [Re: upss]

Vij tova

Kонтактна магия
Контактна магия
Това е най-често срещаният вид магия по света. Философията при направата е аналогична на тази при изработването на амулети и талисмани. Използват се предмети, обикновено с култов характер, или излъчващи естествено нехармонично за човек, като те се кодират информационно чрез определен ритуал, за определена цел. Най- често се използват яйца, конци и игли, кости, парченца плат, различни треви и билки, мъртви животни, въглени, восък, муски, подлива се баена вода и др.
Към контактната магия влизат и някой любовни магии, като те атакуват аурата, влагат чужда информация, най- често 2ра, 4та, 6та чакра. Опитвайки се, инстинктивно да се освободи от чуждото влияние, човек започва да се поболява.
Всички използвани предмети играят роля на преносител на информация, като за да се осъществи информационно заразяване, е необходимо жетвата да влезе в контакт с преносителя, или той да се намира в близост до него.
Причината да се използва този вид магия е неспособността на изготвящия я, да концентрира информацията и да я изнесе свободна и стабилна в пространството.
При намирането на предмети с неизяснен произход, то не бива да бъдат в пряк допир с тялото ни. Посредством помощни средства те се отстраняват, след което се изхвърлят на естественотечаща вода. Силно разпространена заблуда е, че с намирането на предмета се разваля магията; и още, че без предмета тя не може да бъде изчистена.
В режим ясновидство, подобна магия изглежда като сиво- черни паяжини и мътни петна в дома и около жертвата. Аурата е мътна и също оплетена с паяжина. Понякога се наблюдават обръчи, черни безформени обемни петна.
При тази и при всички видове магии, които ще разгледам тук, се наблюдава и затруднено или невъзможно ясновидство. Това се обяснява с факта, че енерго-информационната структура на магията нарушава резонанса между ясновидеца и човека. В същото време, ако магията е по- силна тя непрекъснато модулира, преподрежда и замъглява събитията, с цел изпълнението на програмата си.
Ако намерим странен предмет и държим да проверим, дали е носител на магия, отново работим със църковна свещ. Доближаваме я до предмета и следим за характерните аномалии. При положение, че предмета е изхвърлен, то проверка се прави от специалист, който работи с фантом.
Изчистването става чрез определени ментални схеми, които народа облича в ритуалност.

upss
скипи

#1413496 - 06.09.2006 20:58 [Re: ^plamena^]

ясно магия е, но какво да правя от тук нататък и да се плаша или не? Бяла ли е, черна ли е?
Нищо не знам за тези неща пфуууу тези хора друга работа нямат ли си, та се бъркат в живота на околните

^plamena^
me4tatelka

#1413506 - 06.09.2006 21:06 [Re: upss]

Ooooo az sam absoliuten laik. Vlizam ponqkoga v edno forum4e i tova go namerih tam ama ni6to pove4e ne moga da kaja po vaprosat. Ako 6te ti pomogne eto go foruma da potarsi6 otgovor
http://magicaura.com/forum/index.php?action=vthread&forum=2&topic=1096&page=0#3

Dano ne e ne6to stra6no vaprki 4e ima vsqkakvi hora i ne se znae

^plamena^
me4tatelka

#1413511 - 06.09.2006 21:10 [Re: upss]

I mislq 4e edinstvenata razlika mejdu bqlata i 4erna magiq e celta na magiqta a sposobite mogat da badat edni i sa6ti za postiganeto na zaklinanieto

ElliaМодератор
яхнала метлата

Регистриран: 19.07.2004
От: hic et ubique
    #1413974 - 07.09.2006 08:13 [Re: upss]

Цитат:

Сори ако ви занимавам с глупости, но ми се случи нещо което не знам какво означава.
При почистване на стаята си намерих нещо много странно.
В един стар вестник бяха увити няколко въглена /мисля че са от изгоряло дърво/, парче разтопено олово, някаква шума, вързана с червен конец и още едно парче хартия в което имаше увити същите неща.
Някои ако има идея какво означават да казва, защото ми писна от такива неща в дома си. Преди време отново намерих нещо подобно под прага на външната си врата, но беше много мъничко и беше май само въглен, не си спомням точно.
Омръзна ми от такива неща, какво да правя? Почвам леко да се плаша, а има ли защо?

Трябва да огледаш внимателно хората,които имат достъп до дома ти .Подобни предмети подсказват злонамереност .Дори и не допускай мисълта за магия -наскоро говорихме за капана на автомагията.
Изгаряй всичко (но не в дома ти) и хвърляй пепелта и отпадъка във вода.
Ако си вярващ/а вземи си светена вода и измий лицето и ръцете си(същото направи и с останалите жители на дома) .
Помни -магии от този тип хващат само този ,който сам влезе в капана им.

--------------------
"Contra impudentem stulta est nimia ingenuitas" Syrus

ElliaМодератор
яхнала метлата

#1413975 - 07.09.2006 08:14 [Re: ^plamena^]

Моля,пишете с кирилица !

--------------------

upss
скипи

#1414007 - 07.09.2006 09:04 [Re: Ellia]

Благодаря ви!
По принцип не се връзвам много на тези неща, но знае ли човек.

ElliaМодератор
яхнала метлата

#1414358 - 07.09.2006 12:47 [Re: upss]

Цитат:

По принцип не се връзвам много на тези неща, но знае ли човек.

Този тип злонамерено поставени странни предмети разчитат на психологията Човек сам започва да вярва ,че му е направена черна магия и сам се въвлича на подсъзнателно ниво в един омагьосан кръг.Никой не може да промени по-този начин живота ти ако ти сам/а не хлътнеш в тази своеобразна психологическа "черна дупка"

За теб и за всички ,които се изправят пред този проблем предоставям обяснение на човек,който познава много добре психологията и проблемите свързани с така наречената низша магия:

Цитат:

Като за начало ще обясня как се прави такава "магия" (нарочно употребявам кавички). Тя винаги има някакъв материялен носител - странни предмети, понякога вещи, притежавани от жертвата или подобни. Тези неща са някъде в близост до лицето, на което трябва да бъде навредено. Не е нужно то да знае къде са те, макар че понякога нарочно се оставят така, че да се видят, за по-голям ефект. Човешкия мозък е устроен така, че на несъзнавано равнище улавя, че нещо е променено, дори ако не вижда предметите. и ... Ами ако човек поне малко е суеверен и ако поне малко вярва в магии, то резултата е налице - магията хваща. Иначе става едно голямо НИЩО.

В този тип магия няма нищо мистично или свръхестествено. Тя се базира и действа като пробив вътре в психиката на човека. На практика суеверният човек сам си наврежда в невъзможността си да реагира адекватно на създалата се ситуация.

Този тип магия се неутрализира лесно: бабите , врачките внушават спокойствие или правят някакъв завъртян съвършено безполезен от магическа гл. т. ритуал и човека е като чисто новичък.

Работата е там че това е напълно излишно - всичко зависи само и единствено от самия човек. Всеки е недостъпен, ако сам го пожелаете.

Фактът, че се схваща и се разбира как действа този тип магия, сам по себе си, е достатъчна защита от нея и не е нужно нищо друго - нито ритуали, нито безкрайно мотаене по ментета, които описват нещата от черни по-черни с печалбарска умисъл.

Проблем имат само наистина много суеверните личности и тогава същите имат нужда от малко повече помощ, но не за разваляне на магия, а за да се научат да мислят рационално.

До тук вече знаете повече за черната магия от кварталната ви врачка. и сте по добри в развалянето и от същата.

Разбира се това, което описах важи само за низшата черна магия, която всъщност не е точно магия в истинския смисъл на думата. Но пък истинска черна магия могат да "правят" само единици, които пък са недостъпни и ако наистина сте нападнати от такава личност, тогава имате огромен проблем, защото черните магове не разчитат на пробив в психиката отвътре.

Благодаря на Легион 666 за съдействието

--------------------

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 6 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  marinkoff, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 11358

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.031 seconds in which 0.01 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.