ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Руски клуб

Страници: 1
noushaМодератор
вещичка

Регистриран: 12.09.2002
За правилата, кирилицата... тези три неща
    #1464322 - 10.10.2006 14:50

Мисля да сложа тук няколко опорни точки, за да не ми излизат пришки на пръстите да пиша едно и също нещо през определени интервали от време.
Изисква се да се спазвате Общите правила на форумите в all.bg.
Освен, че би било чудесно да се пише на кирилица, писането на латиница ще бъде санкционирано - за сега с предупреждение и после триене, скоро очаквайте направо изтриване на мнението.
За тези, които нямат кирилица на компютъра си: моля, използвайте вградената във форума (кликнете върху езиковия тулбар -правоъгълничето - в десния горен ъгъл на екрана).
Не толерирам директното постване на линкове към:
а/ други форуми. Ако толкова желаете да споменете нещо в друг форум, моля, използвайте просто думи (Пр.: "Еди какво си във форумите на дир-а.);
б/ сайтове, сървъри и прочее чудеса на нАуката и техниката, съдържащи пиратски и нелицензиран софтуер (за хардуера ще направим изключение ). Сиреч, линкове към мп3-ки, текстове, картини, гоблени, ковьорчета и прочее, чието публикуване в мрежата не е лицензирано, ще изтривам директно. Ако желаете да споделите откритието си, моля, използвайте описаната в подточка а/ процедура (Пр.: "На сайта мп3.ру има еди си какво.)
С две думи - хиперлинковете към таквиз места изчезват в момента, в който ги видя. Подобни към авторски страници, интернет радиа, сайтове с легален софтуер (и музичка) се чувстват комфортно тук.
Благодаря.

--------------------
On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux.

Словеса и други писания

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
noushaМодератор
вещичка

Регистриран: 12.09.2002
Re: За правилата, кирилицата... тези три неща
    #1537833 - 04.12.2006 10:48 [Re: nousha]

Вече минахме на фаза директно изтриване на мнения на латиница. Извинявам се на тези, които в темата за Авраам Русо бяха писали на кирилица в отговор на написано на латиница мнение и заедно с него отидоха в "Изтрити".

--------------------
On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux.

Словеса и други писания

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  nousha 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5250

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.014 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.