ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Компютри и Интернет » Хардуер

Страници: 1
Signiorita
добро момиче

Регистриран: 28.01.2005
От: от мечтите
TV тунер или DVD за колата
    #1549952 - 12.12.2006 16:21

Иска ми се за Коледа да подаря на приятеля ми ми едното или другото, но съм пред голяма дилема, защото:
- за DVD-то гледам, че трябва да се бръкна около 550 - 600 лв., но пък си няма музика в колата, а пък като ще е да е, ама пък от друга страна много пари, а покрай Коледа не само той чака да е с подарък
- той много иска TV тунер. И по въпроса с DVD-тата съм неинформирана, но тук вече съвсем... На PC-то имаме един, ама бил калпав (на мен си ми харесва, ама нали не разбирам от хубаво де) От друга страна добре би било да е такъв, че да става и на лаптопа, но за него трябва само външен да е.. И тук бих искала да е нещо, което да е качествено и да си заслужава. Аз бих го избирала по дизайн и по цвят, но за това и се обръщам за помощ

И всичко това, защото искам подаръка да е пълна изненада или поне да подозира между 4-5 неща, но пак да е изненада де.

Много ще съм ви благодарна, ако ми кажете вие на мое място какво бихте избрали и защо?

--------------------
Няма непревземаеми крепости, има лоши стратези.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Цецо 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 902

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.