ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Относно all.BG

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Tryin' to find
инат

Регистриран: 15.06.2002
От: SF
Re: Предлагам
    #1481158 - 22.10.2006 19:57 [Re: O HARA]

абсолютно съм съгласна с теб.
а на тези, които отричат, че някои са по-колоритни, бих им задала въпроса дали наистина го мислят във всяко едно общество има хора, които се открояват...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
O HARA
непокорна

Регистриран: 11.04.2005
    #1516611 - 15.11.2006 17:30 [Re: SaTyR]

твърде много обичаш да се правиш на отворен в качеството си на модератор Никой не се кара, особено пък с теб, и не виждам защо трябва да подбуждаш конфликти? В Про-рок няма скандали, щото сигурно ти рядко пишеш.

Отговарям на всички в един постинг.
Към Йон - много пъти си бил на косъм от бана и бас ловя, че имаш колекция от предупреждения, така че не ми се прави на света вода ненапита
Към другите, които се обидиха, че не бяха споменати, ще се изкажа като на Оскарите: съжалявам ако съм пропуснала някой!
Към Алис - благодаря за разбирането!
Към Оуви - как можах баш теб да пропусна?! но теб няма да те баннат дори думата курва да я употребиш осем пъти в едно изречение, сигурно щото си талисман на модераторите

Съвсем добронамерено пуснах тази тема и не искам тя да се превърща в повод за махленски скандали. Ако не получа подкрепа и разбиране - няма да се разсърдя на никого и ще продължа да пиша във форума.

--------------------
I am just a vision.

gena
фурия

Регистриран: 07.09.2003
    #1557673 - 18.12.2006 12:42 [Re: O HARA]

Цитат:

Към Оуви - как можах баш теб да пропусна?! но теб няма да те баннат дори думата курва да я употребиш осем пъти в едно изречение, сигурно щото си талисман на модераторите

А бана му беше точно за тая прочута,прословута реплика ..."всички жени са к...и" хъм и за чикиите май ...не помня

--------------------
Все вышесказанное-это лишь моя точка зрения.

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4598

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.