ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Компютри и Интернет » Хардуер

Страници: 1

Нерегистриран

Laptop Asus
    #1602211 - 21.01.2007 01:57

Ще си купя тези дни лаптоп Asus A6M-Q046
Можете ли да ми кажете нещо по-специфично за модела и марката, например батерия, колко държи, грее ли, видеото става ли за по-нови игри? Приложим ли е за уиндоус виста и прочие, който може да каже повече информация.
Благодаря ,но искам мнение истинско, а не на *момци или коне с капаци*

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Светльо
Обичам, значи живея!

Регистриран: 06.07.2005
От: качалка
Re: Laptop Asus
    #1602292 - 21.01.2007 08:55 [Re: Анонимен]

Цитат:

Ще си купя тези дни лаптоп Asus A6M-Q046
Можете ли да ми кажете нещо по-специфично за модела и марката

A6M-Q046 15.4 WXGA - AMD Sempron 64 3400+, DDR2 512MB 667MHz SDRAM, 2x SO-DIMM socket, Integrated nVidia 6100, 80GB HDD, DVD Super Multi Double Layer, 8 cells, 4 in 1 card reader, IEEE 802.11b/g, Built-in stereo speakers (1.5W), 354 x 284 x 35.2 mm, 2.80 Kg

Цитат:

например батерия

Батерията е 8-клетъчна, което е добре, но от друга страна процесорът е Sempron, което не е - ще ти топи бързо батерията. Когато се купува лаптоп, вече съм писал и в друга тема (ако беше погледнал, щеше да я видиш, още стои на първа страница) се взема или с процесор Centrino Pentium M, или ако се фен на AMD- тата, с Thurion - това са двата процесора, специално разработвани за лаптопи и за пестене на батерията.
Цитат:

колко държи

Божа работа! Според мен няма да е надхвърли час и половина в никой случай (за сравнение моя е HP с Centrino, 6-келтъчна батерия и държи по 3 часа)
Цитат:

грее ли

Няма лаптоп дето да не грее! Там всичко е затворено и сбито на малко пространство, охлаждането винаги е проблемно и няма такъв дето да не грее...
Цитат:

видеото става ли за по-нови игри

128 МB вградена на дъното? Забрави! Лаптопите по принцип не са предвидени да си играеш игрички на тях. Не че няма и сериозни такива, на които може, но цената им хвърчи далеч над $2000!
Цитат:

Приложим ли е за уиндоус виста и прочие, който може да каже повече информация.

Да, можеш да му сложиш Vista, но поне за мен, XP e по-добър вариант.
Цитат:

Благодаря ,но искам мнение истинско, а не на *момци или коне с капаци*

Тука всичките сме истински, а като гледам се налага да отваряме твоите капаци...

Нерегистриран

Re: Laptop Asus
    #1602390 - 21.01.2007 11:25 [Re: Светльо]

все пак мисля, че и на този семпрон пише м - значи е предвиден да го сложат в лаптопа а видеото все ще върши работа, аз игри почти не играя!
батерията дават от сайта на асус 3ч. работа, но зависи и колко ще я ползваш виждал съм FS za 2000лв. батерията да държи 1ч. Acer - 3000лв. батерията 40мин. Toshiba - 3500лв. - 1.5ч.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Цецо 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 996

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.