ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
c´est moi
;)

Регистриран: 11.12.2006
за развод при зелена карта
    #1614580 - 28.01.2007 22:24

Моля,ви помогнете ми.Със съпруга ми Красимир Димитров Димитров спечелихме зелена карта(титуляра е той).Първоначално замина сам в средата на септември .През цялото време се обаждаше и непрекъснато ни казваше колко много ни обича и му липсваме...Знаеше ,че отиваме при него за зимната ваканция(имах доста сериозни проблеми със здравето,които за един новопристигнал в УСА са си изпитание).
Настъпи дългоочаквания ден!На 24.12. бяхме в Орландо.Последваха 3 страхотни седмици.Правихме планове за лятото когато ще се съберем тримата(в БГ ми бяха открити тумори в гърдите които изискват болнично лечение).Плакахме на летището с обещание за скорошно виждане и успешно лечение...
И ето днес ми се обажда съпруга ми и ми казва,че има връзка с някаква българка и иска развод.Не знам,що за пачавра би тръгнала с женен мъж,но на мен ми доиде малко в повече...Много съм объркана трябва да се боря с тежка болест,а не с...Както и да е.Въпросите ми към вас са:какво да правя ако съпруга ми откаже да ни даде SSN(моят и на детето),ако аз реша да дойда в УСА с детето си възможно ли е да не получа декларация от бащата за извеждане на непълнолетно дете...Извинете ме за объркания пост,но наистина ми е много тежко...

--------------------
But she did ask...and well she is special

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
lessi
с рогата напред

Регистриран: 16.09.2005
От: Chicago NW suburbs
Re: за развод при зелена карта
    #1614599 - 28.01.2007 22:34 [Re: c´est moi]

съжалявам че изправена пред тази болест ти се налага да се бориш и с чувствата ти към съпруга ти, но...това как ще се развият отношенията ви само вие сте в състояние да решите. Успех и в двете!
ти как изведе детето преди Коледа - пълномощното еднократно ли е било?
защо не попиташ съпруга си за SSN картончетата, и ако той откаже, тогава отивате в SSN Admin. office и те ще ви извадят дубликат. Нов номер ме съмнява да ви издадат при подобни обстоятелства, още повече, че вие не сте ги ползвали, нали?

c´est moi
;)

Регистриран: 11.12.2006
    #1614617 - 28.01.2007 22:42 [Re: lessi]

Да декларацията за извеждане на детето беше еднократна и я задържаха на БГ-границата .АЗ и детето ми сме в БГ,а администрацията на SSN в УСА...Ако дойдем в УСА което при създалите се обстоятелства,няма да е в Орландо възможно ли е само със зелената карта в паспорта от друг град да си изкараме дубликати на ССН...

--------------------
But she did ask...and well she is special

Редактирано от c'est moi (28.01.2007 22:50)

Reks
Evil Guild Member

Регистриран: 04.06.2004
От: Pergamum, the satan's place
    #1614670 - 28.01.2007 23:10 [Re: c´est moi]

Със SSN-а не би трябвало да имате никакви грижи. Първо, че той е личен и съпруга ти няма никакви права над него както и над зелените ви карти. Т.е. вие можете сами да си подновите картончетата и каквото още се сетите. И второ, дори и без картонче проблема не е толкова голям - на мен досега са ми го искали само като съм си вадил шофьорската книжка, за другите места е достатъчно просто да си го знаеш. За декларацията за извеждане на детето от БГ въпроса вече е съвсем друг - май без нея неможе. Другото - не знам обаче в твоето здравно състояние дали пристигането в САЩ без да имаш застраховка е най-добрата идея. Евентуалното ти лечение тук може да струва десетки хиляди долари и без застраховка би било много трудно за теб.

--------------------
Some people are just evil - that's their nature

friend

**

Регистриран: 10.04.2002
От: USA
    #1614700 - 28.01.2007 23:34 [Re: c´est moi]

99.99% пачаврата е българка без Зелена карта лудо влюбена, готова за брак. Рекс ти е отговорил. Документи никой няма право да ти задържа. В Бг е противозаконно, предполагам и в Америка. Аз някога се чудех защо искат сигурен адрес за получаване на тези документи и да ли не може да се даде пощенска кутия за това. Но може би е по-добре, че искат, така има име и адрес... Да ли мъжът ти ще даде пълномощно на детето ви никой не може да каже, освен той. Това може да е единствената пречка детето да не дойде в Америка, следователно и ти. И като си помислиш, че преди година това е било само мечта и че мъжът ти и в Бг е можело да залитне и да иска развод, остава да помислиш за себе си първо и да оздравееш. После пътища много... Пожелавам ти бързо оздравяване!

Абуто
АйДутин

Регистриран: 25.09.2005
От: изтрезвителното
    #1614713 - 28.01.2007 23:41 [Re: c´est moi]

Ако си отписала вече тази връзка и наистина нещата отиват на развод, можеш да дойдеш и сама за известно време, колкото да си вземеш ССН и да му направиш живота черен. Защото тук развода няма да е "Сори, спах с Пена". Наистина е жалко, че някой хора могат да изкукуригат толкова бързо. Желая ти искрено да се справиш със заболяването си. Сигурно е каша сега в главата ти, но си мисля че ти имаш повече козове, ако се стигне до надцакване.

--------------------
λύκοι θα υπάρχουν
όσο θα υπάρχουν πρόβατα

and
Нострадамус

Регистриран: 28.09.2003
От: Финикс, Аризона
    #1614719 - 28.01.2007 23:47 [Re: c´est moi]

Цитат:

Не знам,що за пачавра би тръгнала с женен мъж,но на мен ми доиде малко в повече...

Не знам за нея дали е пачавра, но мъжа ти със сигурност е БОКЛУК!!! Абсолютен!!

Държа да ти кажа, че не само ще се оправиш, ами той ще ет моли на колене да му простиш и да не му правиш живота черен!!! А неговия ще стане - вервай ми! Надявам се искрено освен това да намериш истинското щастие в живота и никога да не позволиш на този БОКЛУК да се намеси обратно в живота ти!!!

--------------------
"Не е важно колко си продал, важно е колко си купил!"

sofianka
дива и щастлива
**

Регистриран: 18.05.2001
От: USA
    #1614728 - 28.01.2007 23:51 [Re: c´est moi]

Той не може да ти даде номера ако ти не си била с него когато той е вадил неговия си. Демек той няма твоя номер защото такъв не съществува. Ако си подала специално сега документите си докато си била тука...може да получиш номера си на неговия адрес.

Clance
потребен
**

Регистриран: 08.04.2006
От: Северозападен Чикаго събърбс
    #1614750 - 29.01.2007 00:02 [Re: and]

Слаб му Ангелът а,ако съм на твое място наистина ще го съсипя.
Ако искаш да му простиш въпроса опира до теб самата/аз не бих рискувала да живея с такъв пеперудко още повече тук в Америка.
Що не му загатнеш че ще трябва да Ви издържа поне до като детето стане на 21 и виж мерака му за нова булка дали няма да се изпари...?
Оправи си здравето ,успех Ви желая с детенцето,другото е бял кахър,само напред и не се плаши

and
Нострадамус

Регистриран: 28.09.2003
От: Финикс, Аризона
    #1614754 - 29.01.2007 00:06 [Re: c´est moi]

Знаеш ли - защо не ми дадеш телефона му тук, да му звъннем Аз съм сигурен , че във форума има поне 5-6 човека дето с кеф ще му кажат здрасти. Да не говорим , ако Зеусс надуши "брак по сметка"....
А между другото - поискай му официално писъмце за развода, с което той го иска. Кой спечели Зелената карта - ти или той?

--------------------
"Не е важно колко си продал, важно е колко си купил!"

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 13 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 8722

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.