ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Право

Страници: 1
étoile
завеяна

Регистриран: 12.06.2006
От: по света и у нас
Помощ
    #1610034 - 25.01.2007 14:36

Здравейте,
Имам нужда от съвет! Омъжих се за французин на 19.03.2005, на френска територия. От 6 месеца сме разделени, разделихме се, защото той ми изневерява, аз съм си в БГ, направих всичко възможно да си оправим семейните взаимоотношения, но той не иска. Въпросът ми е, какво мога да направя аз от България, за да мога да получа всичко което ми се полага след развода ? Знам, че трябва да се обърна към адвокат, но за момента нямам тази финансова възможност. Той ако реши да се разведе с мен (или аз с него) задължително ли трябва да ида във Франция, за да можем да се разведем или може и от разстояние, ако се разведем от разстояние, най-вероятно той няма да ми даде нищо след развода ? Благодаря ви предварително!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Prodromos
Севастократор

Регистриран: 17.06.2005
От: Bad Motha Trucka
Re: Помощ
    #1616284 - 29.01.2007 23:13 [Re: étoile]

Цитат:

за да мога да получа всичко което ми се полага след развода ?

Просто от любо питство питам. Какво според теб ти се полага? Пари? Къща? Или каквото и да вземеш все е аванта
Аз бих те посъветвал да се замислиш, какво си допринесла ти за материалното благосъстояние на семейството ви (щото в случая май точно за кинти говориш). Защото в противен случай излиза, че ти просто слагаш цена на това, че сте делили едно легло

friend

**

Регистриран: 10.04.2002
От: USA
Re: Помощ
    #1620924 - 02.02.2007 07:50 [Re: étoile]

В България адвокатът може да те представлява по делото, чрез пълномощно. Не знам как е във Франция.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  !НА-КОЙ-МУ-ПУКА 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1419

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.013 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.