ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Политика

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
N*&**©$%

**

Регистриран: 06.01.2005
Лъжеца Ангел Грънчаров
    #1630233 - 09.02.2007 12:03

Решавам аз, да хвърля едно око на прословутия блог и оставам изумен!
Цитат:

В тоя момент се намесва друг атакуващ, който слага снимка от митинга на костовистите оня ден против цените на парното. Ако се сещате, там имаше един пенсионер дето се беше съблякъл по гащи, та именно неговата снимка публикува той, явно за да покаже колко са деградирали костовистите.

Нищо не казва, ама аз, понеже го познавам, вметвам само това: Ти май нещо имаш зъб на Костов: да не те е изгонил някога когато сви перките на мафията?! (Казвам това, понеже този постоянно парадира, че бил в чужбина. Той млъква завинаги след тази моя реплика.)

Удебелявам простотиите на тази тъй пропаднала личност.
По повод лъжата, че ме познаваш-кажи как се казвам!
По повод парадирането, че съм бил в чужбина-дай линк или други доказателства
По повод лъжата, че съм млъкнал завинаги- клик

Наистина съжалявам да го кажа, но ти наистина си едно долно и лъжливо същество, без грам достойнство.Презирам те!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Ventor

Регистриран: 01.05.2006
Re: Лъжеца Ангел Грънчаров
    #1630250 - 09.02.2007 12:13 [Re: N*&**©$%]

Много точно и вярно казано. Споделям напълно.

N*&**©$%

**

#1630283 - 09.02.2007 12:36 [Re: Ventor]

Пуснах го и в блога му, да видим колко ще оцелее. линк
Цитат:

# borissov Says:
февруари 9th, 2007 at 10:24 am

Нека всички те видят що за стока си. Лъжец!
http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/1630233/an/0/page/0#Post1630233

Ventor

Регистриран: 01.05.2006
    #1630308 - 09.02.2007 12:52 [Re: N*&**©$%]

Прочетох му писанията. Това е страшна наглост и огромна злоба. И купчини с лъжи. Тоя наистина сигурно сам си вярва.

protossgbg
новак
*

Регистриран: 30.11.2006
От: София
    #1630671 - 09.02.2007 16:32 [Re: N*&**©$%]

Все пак недей забравя, аз съм бил в СССР в ония времена и може би имам все още някои връзки с някои служби Така че съм информиран за доста неща Кажи сега, защо мразиш толкова Костов, това не е естествено, какво ти е направил човекът? Просто спаси България от жан-виденовата разруха, за това може ли да бъде мразен? Ето това не разбирам, а си е факт, че люто го мразиш, имаш му нещо зъб, кажи де, интересно е?

N*&**©$%

**

#1630686 - 09.02.2007 16:41 [Re: protossgbg]

Цитат:

Все пак недей забравя, аз съм бил в СССР в ония времена и може би имам все още някои връзки с някои служби Така че съм информиран за доста неща

Смешник

AngelPotter
любопитен
**

Регистриран: 24.02.2006
От: България
    #1630750 - 09.02.2007 17:26 [Re: N*&**©$%]

Цитат:

Цитат:

Все пак недей забравя, аз съм бил в СССР в ония времена и може би имам все още някои връзки с някои служби Така че съм информиран за доста неща

Смешник

Не ми каза за извора на толкова силните ти чувства към Костов?

--------------------
Моят блог: http://angeligdb.wordpress.com/

tisss
Tester Independent...

Регистриран: 07.04.2006
От: Пловдив
    #1630782 - 09.02.2007 17:45 [Re: N*&**©$%]

Все пак недей забравя, аз съм бил в СССР в ония времена и може би имам все още някои връзки с някои служби. Така че съм информиран за доста неща...

Из реплика на protossgbg

protossgbg е един от трите ника на Грънчаров. Имам негово послание, съхранено на Лични бележки, подписано със същия ник. Тъй че ако се вярва на цитираното по-горе, Философът, който според мен е срам за философията, и Психологът, който прави тъпи чисто психологически грешки в отношението си с участниците във форума, наистина трябва да е бил (а може и още да е) свързан с тайните служби на бившия СССР. Особено ако е доносничел.

Пак негова реплика от вчера съобщава важната "новина", че дори партийната секретарка на Пловдивския университет отпреди Перестройката на М. Горбачов в СССР, го е смятала въпросният "костовист" и "демократ" за "вся и всьо" сред преподавателите в катедрата по идеологическите дисциплини. В ония времена на доносничество една такава реплика (за която свидетелства сам Грънчаров) звучи твърде тягостно.

Че е лъжец мога да пояснявам с примери от купищата лъжи, които е изписал конкретно в тоя форум. Виж, за прословутия му блог не знам нищо от писаното напоследък, просто понеже реших, че няма защо да си губя времето с четенето на компилации и елементарни преразкази на коментари от руски и други чужди и български сайтове за политика.

Накрая да попитам защо са му нужни на един и същи човек три ника, ако не е решил да представя едноличното си мнение като становище на група лица?

Пловдив, 9 февруари 2007 година

tisss

--------------------
Истината има спокойно сърце. (Уилям Шекспир, 1564-1616)

gandolfo
старо куче

Регистриран: 19.07.2006
    #1630821 - 09.02.2007 18:16 [Re: protossgbg]

"Все пак недей забравя, аз съм бил в СССР в ония времена и може би имам все още някои връзки с някои служби Така че съм информиран за доста неща" - Абе прочетох, че се казваш Живка Георгиева.

Абе Живче ти да не си сменила случайно пола.

Що говориш в мъжки род и веднага давам пример, който е виден от горното ти изречение - "бил", вместо "била" и "информиран" вместо "информирана".

Честита операция.

Успешна ли беше, между другото.

Щот ако не е, най вероятно са те направили хермафродит.

tisss
Tester Independent...

Регистриран: 07.04.2006
От: Пловдив
    #1630833 - 09.02.2007 18:25 [Re: gandolfo]

Там е работата, че Живка Георгиева е пак вездесъщият Ангел Грънчаров, който тук участва с още два ника: освен protossgbg още AngelPotter и talkinghead.

Кому е нужно това? Може би тия три ника трябва да създават представата за някакво множество от съмишленици на Иван Костов и партията ДСБ?

Дотам ли са изпаднали тия два политически фактора, та по тоя кокошкарски начин се опитват да създават представата за влияние в Интернет-форумите?

tisss

--------------------
Истината има спокойно сърце. (Уилям Шекспир, 1564-1616)

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 5607

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.033 seconds in which 0.012 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.