ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Други

Страници: 1
gabanka
неориентиран
*

Регистриран: 28.07.2006
съблекалните
    #1654567 - 01.03.2007 11:15

важно ли е за вас при избора на спортен център и състоянието на съблекалните, баня и т.н.?

лично за мен това си е от голямо значение.
искам да ми е комфортно; да знам, че дрехите ми и чантата ми не висят някъде там в пространството в някаква мрачна стаичка, а са в чисто гардеробче подредени. искам като свърши тренировката да си взема душ в прилична чиста баня. искам удоволствието от тренировката да е пълно. а то не моможе да е такова за мен, ако след часа не мога да се отпусна в една свежа обстановка. нямам предвид да е широко и просторно - ясно е, че почти навсякъде от към пространство съблекалните са сведение до възможния минимум. но поне да е чусто и уютно, а не да се чудиш какво правиш в тази малка кочинка...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
jultur
blond-иран

Регистриран: 28.03.2007
От: София, България
Re: съблекалните
    #1689015 - 28.03.2007 16:25 [Re: gabanka]

Въобще не съм на мнение. че трябва да си подбрам фитнеса по съблекалните! Не ми е приятно, че както казваш ти почти навсякъде липсва пространство, но пук няма да отида във фитнеса на "Холидей ин", примерно, само защото имало прекрасни съблекални...Първо качеството на услугата, цената и после ...всичко останало!

--------------------
гениалните неща винаги са прости, но простите неща почти винаги са сложни

gabanka
неориентиран
*

#1691364 - 30.03.2007 09:59 [Re: jultur]

именно защото не са важни само съблекалните, попитах важно ли е И тяхното състояние при избор. разбира се, че най-важно е уредите и т.н. (за фитнеса) или нивото на треньорите (за аеробиката). но лично аз не бих стъпила втори път в спортен център (колкото и да съм доволна от проведената тренировка), в който нямам гаредроб за личните си вещи! що за удоволствие ще получа от тренировката, ако непрекъснато си мисля един час кой ли ми бърка в чантата, нали така? а все пак ходя на тренировки след работа - т.е. нося със себе си лични документи, пари и т.н. - не си нося само екипчето...

Iztrebitelo
неориентиран

Регистриран: 01.05.2007
От: Sofiq
    #1735304 - 01.05.2007 16:45 [Re: gabanka] Прикрепен файл (84 тегления)

виж са зависи от 4овека.Не 4е не6то оба4е какво ти пре4и като не ти харесват съблекалните си отиде6 у вас да си седне6 да си се изкъпе6,да си хапне6 па след тва да му удари6 един сън.В ки6ти е 10 пъри по-хубаво според мене

--------------------
http://www.tuleni.hit.bg/indexbg.html

gabanka
неориентиран
*

#1743713 - 07.05.2007 15:25 [Re: Iztrebitelo]

аз какво питам, ти какво отговаряш...??? мнението ти не е по темата, бих казала.

Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
    #1746130 - 09.05.2007 12:27 [Re: gabanka]

Важна е!
Аз затова тренирам вкъщи

@Iztrebitelo - тази от снмиката, в коя съблекалня ходи?

--------------------
Peace V!

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1400

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.