ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Хумор

Страници: 1
twisted animator

Регистриран: 26.09.2006
От: desert plains
Ученически бисери от едно Шуменско село
    #1723807 - 23.04.2007 16:03

Тези съм ги публикувала преди време другаде, но едва ли всички са ги чели. Автентични са. Инджой.:)

Моят любим куче Ласи казва. Когато Ласи не ме слуша, аз му кова, че е палъвник и му се съди мен. И е черен нос. Един ден аз и дядо отидохме на лова той видя едно парасенце и хукна след нея. Хвана го и донесе. Колко хубаво е моят Ласи.

Смело момче (разказ по кътина)
Аз виждам на къртита познато момче, който се казва Райчо. То е на зелена поляна и облъчено е небе зад река дунав. Пред Райча са двата казаци. Те имат сиви войнишки кости и с черни ботуши. Единият войник е Рачо с неговото шинел си. В ръцете на Райчо има два каратунки. И в раменете му имат пушка. Колко хубав беше през ноща.

Житената питка (преразказ)
Ваньо и Кунето помолили на баба си да разказъва прикъската за житаената патка. Бабата им разказало приказката отърсило от въглените и избягала. Като вървяли срещнала вълкът. И житеното питка продължила пътя си. Бабата отишавала да види доедел житената пинка.

Съчиняване на приказка
Дядото се радван. Момичето казала на дядото. Дядо как се казваш дядото чудила какво да прави. Дядото, мислила, мислил и казала аз си казвам Стойков. Дядото взела на ръце и го доведил у дома Стойков казал на бабата. Бабо ето ти донесих едно момиченце още е на осемте година. Бабата казала на Стайков не искал на осем години момиченце, искал на единадесет.

Войник (съчинение)
Аз като отивах на войник с мой приятел мина две седмици. И ни викаха на бой и да се бием. Аз и мой приятел почнахме да се. Бият на мой. Вече ни пуснаха от война. Управихме се сами пък пак куца.

Чудният призрак (приказка)
Един ден аз утидо в гората и там видях едо малко призраче. Мамка му утишъл другаде да живее и малкото призраче устанал сама.

В космоса (съчинение)
Аз и Бедие отидох на луната. После излезе извън земен, ние с Бедие се сгарахме от него. Стана тъмно, вземахме батерия, видяхме едно старец ние казахме на нея Стара Планина казахме е чак далече.

Един ден когато момчето излизахме на лов видя едно момиче. Като плаче взе момичето и я занесе в колибата си. Колко хубаво беше в гората.

Той удрял змията със една сопа, змията го хапело със зъбите си, но той бързо оздравявал.

И като хамнал веднъж от ябълката и всичко се появявало. Намерил едно мома и я завела на къщи.

Татко даймо осем лева ще си копя. Бащата ма дал осем лева. И Стоян си купил фавла.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Berenis
императорска любима

Регистриран: 20.09.2004
От: София
Re: Ученически бисери от едно Шуменско село
    #1725431 - 24.04.2007 13:44 [Re: twisted animator]

О, Боже! Разревах се от смях! Това са го писали турчета, нали?

--------------------
Mulier est hominis confusio

twisted animator

Регистриран: 26.09.2006
От: desert plains
    #1725647 - 24.04.2007 15:54 [Re: Berenis]

Да!

julieta
разпиляна

Регистриран: 03.07.2003
От: средата на нищото
    #1727343 - 25.04.2007 15:21 [Re: twisted animator]

супер са!!!

--------------------
Отчаяното вкопчване в това да останеш жив, е най-сигурният път към вечната смърт. Готовността да умреш, да свалиш обвивката си, вечната саможертва на "аз-а" заради преобразяването, води към безсмъртие.

Кийра
шматка

Регистриран: 17.11.2004
От: Русе - София -...
    #1730061 - 27.04.2007 10:28 [Re: twisted animator]

Скоро не се бях смяла така.Ох, чак ме заболя корема. Големи са образи тези.

--------------------
Да живееш е най-сложното нещо на този свят.
Повечето хора просто съществуват и това е всичко...

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  kalata, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3332

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.