ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Тийнейджъри

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
|GLx2|Slletka
неориентиран

Регистриран: 04.02.2005
Re: а вие как предпочитате?
    #634774 - 08.02.2005 09:43 [Re: Distant Star]

емииии аз си се обличам по-спортничко и мноо мразя да съм елегантна...пфф влудява ме някви 15-16 годишни да си обуват острите обувки с високите токчета и кожените полички с блузките с големите деколтета.Нямам нищо против,се пак всеки си има стил.
А за гримирането,мноо ясно,че се гримирам и,че няма нищо лошо в гримирането.Аз винаги като излизам съм гримирана /ама не наплЕкана / и не мисля,че е лошо

--------------------
Closing your eyes to disappear
You pray your dreams will leave you here
but still you wake and know the truth
no one's there

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
divine_reaper
новак

Регистриран: 08.11.2006
От: mostly in my head
    #1510477 - 11.11.2006 00:02 [Re: |GLx2|Slletka]

Цитат:

емииии аз си се обличам по-спортничко и мноо мразя да съм елегантна...пфф влудява ме някви 15-16 годишни да си обуват острите обувки с високите токчета и кожените полички с блузките с големите деколтета.Нямам нищо против,се пак всеки си има стил.
А за гримирането,мноо ясно,че се гримирам и,че няма нищо лошо в гримирането.Аз винаги като излизам съм гримирана /ама не наплЕкана / и не мисля,че е лошо

Уау!Напълно съм съгласна с този пост !И аз се дразня на разни такива девойчета с леко позьорско-чалгаджийски имидж, така да се каже.Даже са ми малко еднакви.А аз обичам различните хора, които умело могат да се отличат сред маста хора без разбира се да се натрапват с външния си вид.

--------------------
"I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not" Kurt Cobain

SvellteSse
lost soul

Регистриран: 30.11.2006
    #1533298 - 30.11.2006 15:59 [Re: |GLx2|Slletka]

Аз се обличам спортно.доста промених стила на обличането си.Преди все в розово,бебешко синьо.Но явно музиката ми повлия и се обличам в черно повече,а относно гримирването.Понякога момичетата от моето училище прекаляват с грима.Едно от съседния клас си носи цялата козметика,много е смешно отстрани.

--------------------
http://i92.photobucket.com/albums/l39/julinceto/001005393.jpg

bebe6o4ence
глезла с амбиции
**

Регистриран: 20.11.2006
От: някъде другаде
    #1569392 - 27.12.2006 23:29 [Re: Distant Star]

Тоя номер с многото грим,токчетата,поличките...правехме го в 8-9клас (сега като се сетя как сме излизали...ц ц ц ужас...тип "фолкпевачки"- ако тва помага да добиете представа) Незнам, не съжалявам,така е било модерно,така ми е харесвало,така съм се обличала.С никой не съм се съобразявала.Сега обаче не бих се облякла така... Сещам се за една учителка,която разправяше,че сме ходели на у-ще по бански(заради една моуя прозрачно блузка )
Иначе вкусът ми е нещо неопределено..на моменти общо взето...понякога искам да съм невидима-слагам дънки и тениска(и точно тогава всички ме зяпат?! ),на лекции ходя с каквото ми попадне(предимно спортно и се чудя що ли не ходех така и на даскало като е толкова удобно?мама ми казваше,че токчетата не са за там,ама кой да я слуша?!) на парти съм шаренка и пак по-спортно да си танцувам на воля (пробвах една вечер в Мания на токчета,ама повечето време седях на стола..то за 1-2 часа ок - ама от 12 до 7-8 сутринта - трудна работа) на дискотека може вече и по-така - токчета,нещо по-секси (в рамките на нормалното,че сега като ги гледаме момичетата по на 14-15г мн им се смеем...всичко е ок ама с граници и с ВКУС! тфа последното е мн мн важно!) понякога съм супер елегантна-мн ми отива и се чувствам мн яко и определено правя впечатление на околните Така че общо взето е важно да се чувстваш комфортно в дрехите си и да си облечен с вкус(което не значи дрехите ти да са по последния писък на модата или пък да струват колкото екскурзия в чужбина)
p.s. малко дълго стана, ама модата и стайлингът са ми слабост и няма как май съм и старичка вече за тоя форум...

--------------------
"Всички тънем в калта, но някои от нас съзират звездите!"

lamby
човек
**

Регистриран: 06.09.2006
От: Русе
    #1594263 - 16.01.2007 10:48 [Re: Distant Star]

Хмм... Обичам да ми е свободно, единствените по стегнати дрехи които нося са дънките, иначе само спортно, мразя да има по мене разни железа да ми дранкат или някви стегнати кожени дрехи дет ако реша да побягам ше ме е страх да не се разпорят...
Такъв сам си-свободолюбив

--------------------
"Единсвеното нещо, от което трябва да се страхуваме е самият страх." Франклин Рузвелт

"Който е склонен да даде част от свободата си в замяна на по-голяма сигурност, накрая ще загуби и двете" Бенджамин Франклин

Бат Ванчо
новак
**

Регистриран: 07.03.2007
    #1668506 - 13.03.2007 11:08 [Re: lamby]

ама разбира се бе , спортното си е спортно , лично аз се обличам с дънките , кецовете и няква блуза там памучна, но свободна , тва е, лично съм категорично за спортното

DARKWOLF
DARKWOLF
**

Регистриран: 01.04.2007
От: София,България
    #1716700 - 18.04.2007 21:14 [Re: Distant Star]

Спортни дрехи,не нося грим

--------------------
NO LOST DEVIL!NO ANGEL!I am DARKWOLF!

Jorkata
новак
**

Регистриран: 16.11.2006
    #1769153 - 26.05.2007 17:04 [Re: Distant Star]

По-добре с врътовръзка и костюм, отколкото с къси панталонки и чехли

Jorkata
новак
**

Регистриран: 16.11.2006
    #1770294 - 27.05.2007 20:08 [Re: Jorkata]

--------------------
Детелини, детелини....

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Mizar 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6563

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.