ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Съвети

Страници: 1
janina-sf
Нерегистриран

posavetvaite me kak da si nameria rabota
    #185180 - 13.01.2004 19:57

Zdraveite,ve4e 2 godini sam bez rabota.Dulgo vreme podbirah po dobra rabota po specialnostta iavivvah se po intervuta no da namerish dobra rabota e dosta trudno;tyrseh i pkato ofis sytrudnik koordinatorno se iska mnogo dobro nivo na angliiski ili nemski a az imam purvo nivo anglliiski i malko nemski.
A i ve4e mnogo vreme stana da ne rabotia i se prinudih da tyrsia kva da e rabota-prodava4ka v kafe no i za tam vse pak iskat opit. s obiavi ve4e ne stava a v 4astnite borsi lugat.Posavetvaie me kakvo da napravia za da si nameria rabota ta dori i vremenno ne po obrazovanieto zastoto se depresiram ve4e bez rabota ai da pomagam vkusti triabva.
mersi:Jani ot sofia na 25 god

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Rhiannon
white wolf

Регистриран: 04.11.2003
От: Rivia
Re: posavetvaite me kak da si nameria rabota
    #185268 - 13.01.2004 21:36 [Re: janina-sf]

Иди и се регистрирай в Бюрото по труда. Освен това в София е пълно с трудови борси. При подаване на документи на такова место, ти взимат всички възможни данни - образование, квалификация, опит и тн. и търсят работно място, което да данните ти да удовлетворяват. Докато чакаш, мойе да продължаваш да си търсиш по обичайния за теб начин.

--------------------
"No word matters. But man forgets reality and remembers words." - Roger Zelazny (Lord of Light)

pulipam
аз и две бонбончени

Регистриран: 14.01.2004
От: БГ–- Хамериката
Re: posavetvaite me kak da si nameria rabota
    #185826 - 14.01.2004 14:38 [Re: janina-sf]

Derzai!

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1316

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.