ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » България » Стара Загора

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
lutar
хиперактивен
**

Регистриран: 25.03.2006
Няма кой да наема площи в новостроящите се молове...
    #1895268 - 14.09.2007 09:13

В Стара Загора се строят десерки молове и нови сгради, които когато станат готови ще предложат много добра и конкурентна среда за всички търговци. Но според данни казани по 2 ТВ канала, голяма част от тези търговски площи ще останат незаети и това ще доведе до намаляване на цените на наемите в моловете, а и е напълно възможно дори и да фалират от липса на приходи

Но аз лично бих наел между другото един етаж хахахаахаха, то може и да е по-евтино от апартамент, Новичко чистичко, а и като ме попитат къде живееш? Ще отговарям еми там Мола знаеш ли го, и хората ще казват аууууу

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Meчът нa Bepeя
ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ
**

Регистриран: 23.02.2005
СЗ се развива светкавично!
    #1895272 - 14.09.2007 09:22 [Re: lutar]

Напротив!!! Друго точно казаха по ТВ-то. Казаха, че въпреки строящите се 3 мола в СЗ има нисша за още няколко до 2 години.

Ето една много интересна статия:

Молове, централни магазини и хипермаркети в борба за клиенти в Стара Загора

http://www.chambersz.com/index.php/content/view/9544/109/

Стара Загора продължава да бъде едно добро за инвестиции място и това се вижда навсякъде. Преди броени дни стана ясно, че в североизточната част предстои изграждането на трети за града на липите мол.

Кауфланд иска да закупи втори терен за магазин пак в Стара Загора. На входа на града от запад КИПИ УСИЛЕНА РАБОТА ПО ЗАВЪРШВАНЕТО НА НОВИЯ МАГАЗИН ЗА ТЕХНИКА И БИТОВА ЕЛЕКТРОНИКА ОТ ВЕРИГАТА ЗОРА. Лентата най-вероятно ще бъде срязана на 25 август, пише вестник Национална бизнес поща. Забавихме се малко, но по чисто технически причини, обясни търговският директор на веригата Любен Пехливанов. Той обещава старозагорският технически хипермаркет да бъде един от най-модерните в страната, с площ от над 1000 кв.м. Ще предложим пълната гама от електроуреди и битова техника, допълни г-н Пехливанов. Той уточни, че сегашният магазин на Зора на ул. Христо Ботев ще бъде затворен, но целият персонал ще бъде преместен на новото място. Ще се отворят и допълнителни работни места. Още един нов обект ще отвори врати в Стара Загора само след месец. Уникалната със своите испански керамични окачени фасади сграда на Практис вече е пред завършване. Тя се намира в непосредствена близост до хипермаркет Практис и с елегантния си вид дооформя новия облик на старозагорския квартал край Автогарата. Пусковият срок на обекта е месец септември 2007 г. Започнахме го в края на ноември миналата година и го завършихме в кратки срокове. Търговският център ще бъде модерен и просторен. Сградата бе построена изцяло от старозагорски фирми. Тя се състои от приземен етаж, партер и още три етажа над него. В нея ще намерят място водещи фирми като ХИПОЛЕНД, КОЯТО Е НАСОЧЕНА ИЗЦЯЛО КЪМ ДЕЦАТА, МЕБЕЛНИТЕ НИКРОН МЕБЕЛ И ИДЕАЛЕН ДОМ. В този комплекс всичко ще бъде в полза на клиента и с него ще завършим цялостно темата за дома, обясни Георги Гергов, управител на Практис. Сутеренът също ще се използва като търговска площ. Предвидено е и офис ниво. Около 90% от площите вече са заети, въпреки че сградата още не е напълно завършена. За останалите 10% в момента се водят преговори с водещи компании в телекомуникациите и в банковото дело.
Присъствието на големи и сериозни фирми в Стара Загора ще допринесе за повишаване на интереса на инвеститорите и на клиентите към града. Той определено е със стратегическо положение, стандартът на живот тук е доста по-висок. Сравним е само със София, Пловдив и Варна, каза г-н Гергов. Според него това неминуемо води до повишаване на дълготрайните интереси на сериозния бизнес към града на липите.
Практис вече налага собствени стандарти и норми на обслужване на клиентите. За нас е важно те да получат не само качествени продукти, но и качествено обслужване. Аз гарантирам, че ще го има в целия нов търговски комплекс, заяви Георги Гергов.
С поредната си инвестиция в Стара Загора Практис ще осигури още поне 50 нови работни места. Вече сме ги обявили на страниците за обяви на НБП, обясни г-н Гергов.
И в идеалния център по търговския булевард Цар Симеон Велики нещата се променят. ГЕНЕРАЛЕН РЕМОНТ ТЕЧЕ В БИВШИЯ ЕЛЕКТРОДОМ. За да отговорим на съвременните изисквания, разширяваме клетките обясниха строителите. Навярно предстоящата сериозна конкуренция на моловете кара собствениците на големи търговски площи да мислят за модернизиране на обектите си и привеждането им на европейски релси. Наематели на магазинчета в идеалния център се притесняват, че заедно с осъвременяването на интериора ще дойде и такова в цените на наемите, но се надяват, че то няма да е драстично и бизнесът ще оцелее. Не е тайна, че цените на търговските площи в центъра на Стара Загора са доста високи и СМАЙВАТ ДОРИ СТОЛИЧНИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА РЕНОМИРАНИ ЕВРОПЕЙСКИ МАРКИ. Затова те гледат повече към моловете. Непременно ще имаме магазин в бъдещия старозагорски мол, обещават от Мадок. Те обаче гарантират, че ще запазят и магазина на бул. Цар Симеон Велики. И от Том Тейлър чакат завършването на първия мол, за да се настанят в него. Пред НБП наскоро представители на марки като Сисли, Манго, Триумф, Камел и др. също обещаха, че ще продават качествените си стоки в града на липите, само ако в него се изгради магазин от типа мол.

Svil

Регистриран: 18.01.2004
От: Paradise Lost
Re: СЗ се развива светкавично!
    #1895808 - 14.09.2007 15:51 [Re: Meчът нa Bepeя]

Стига с тоя измислен сайт ве. Дай нещо по-достоверно. Всеки може да си направи сайт и да пуска измислици в него. Я кажи сега, ти ли пишеш тия статии?

--------------------
Looking down from Ethereal Skies
Silent crystaline tears I cry
For all must say their last goodbye - to Paradise

Stinger
почетен член

Регистриран: 30.07.2006
Re: Няма кой да наема площи в новостроящите се молове...
    #1896126 - 14.09.2007 20:27 [Re: lutar]

Тя Билла стара загора фалира дето е малко магазинче, камо ли да се запълни и половин мол. Нищо, с малко преустройство фалиралите молове могат да бъдат превърнати в психодиспансери за мечове и др. подобни.

Meчът нa Bepeя
ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ
**

#1896141 - 14.09.2007 20:48 [Re: Stinger]

BILLA ще започват 2-ри хипермаркет в Стара Загора октомври!

Svil

#1896307 - 14.09.2007 22:37 [Re: Meчът нa Bepeя]

Дай линк

--------------------

Stinger
почетен член

И Била фалира!
    #1896333 - 14.09.2007 23:09 [Re: Svil]

http://www.densi.bg/index.php?menu=4

Ето го магазин Денси във фалиралата Билла стара загора. Подобни неща се случиха в други градчета като Шумен, Пазарджик и Сливен, където разцепиха Билата с Техномаркет. Тъжна история, но е така в бедната стара загора.

lutar
хиперактивен
**

Re: И Била фалира!
    #1896707 - 15.09.2007 09:27 [Re: Stinger]

Да ужас...
Но ето в Русе откриват голям Магазин, да не говориме за двата Кауфланд...

Svil

#1896809 - 15.09.2007 11:48 [Re: Stinger]

Мене ситуацията ми е ясна. Имам приятели в Стара Загора. Знам за какви пари работят, знам какви са цените там, защото съм им ходил на гости. Да не говорим, че редовно пътувам Бургас - София и минавам през Стара Загора. Виждам какво е нивото там. И не става въпрос за заяждане или високо самочувствие. Просто картинката, която Мечът ни рисува не е никак реална. За мен по-хубаво от това всички български градове да са богати и проспериращи няма. Щото тогава лятото ще идват повече богати туристи на морето и ще оставят повече пари. А от това живеещите по морето могат само да извлекат ползи.
Ама да се прехласваме, че Стара Загора е номер едно няма нужда, просто е смешно

--------------------

lutar
хиперактивен
**

#1896894 - 15.09.2007 13:18 [Re: Svil]

НА него тактиката му е :

В Файворитс има 5,6 сайта, които се проверяват ежедневно за новини и си ги записва хубавите линкове отделно.

После влиза в дир.бг и алл.бг и почва ааааааа, еееееееее иииииии, тоест глупости.

А да между временно се проверява и гугал за нови новини около града и т.н

След като е "натрил носовете" на всички с мнооого линкове, които може да нямат нищо общо с темата, ама карай, нали има нещо и след това вече се чувства подпомогнал жителите на града и вече може да заспи спокойна, айде лека нощ

Заралия
новак
**

Регистриран: 24.05.2006
    #1896913 - 15.09.2007 13:51 [Re: Svil]

То ние живеещите в Стара Загора най-добре си знаем, че ситуацията в града хич не е розова. Ама върви спори с този г-н форумен герой Мечът на еди кое си, който по всичко си личи, че не живее в Стара Загора.

Meчът нa Bepeя
ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ
**

SZ rulez
    #1897246 - 15.09.2007 20:39 [Re: Заралия]

Никаква Билла не е фалирала, а ти не си заралия, а русенец!

lutar
хиперактивен
**

Re: SZ rulez
    #1897789 - 16.09.2007 17:49 [Re: Meчът нa Bepeя]

http://www.densi.bg/index.php?menu=4

Meчът нa Bepeя
ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ
**

#1897896 - 16.09.2007 19:45 [Re: lutar]

Ами да във всички големи хипермаркети, като Кауфланд, Билла и ХИТ има и ДЕНСИ сектор. Нормално е и в СЗ да е така, все пак е 5-ят най-голям град в България.

Stinger
почетен член

#1897900 - 16.09.2007 19:49 [Re: Meчът нa Bepeя]

Да, много е зле работата в стара загора щом фалират хранителни магазини даже. В другите градове откриват нови хипермаркети, а в стара загора закриват.

Meчът нa Bepeя
ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ
**

#1898014 - 16.09.2007 21:48 [Re: Stinger]

В СЗ се открива хипермаркет всеки месец! Никога не е имало затворен. Затворени има в бедното Русе само.

Svil

#1898017 - 16.09.2007 21:52 [Re: Meчът нa Bepeя]

Цитат:

Ами да във всички големи хипермаркети, като Кауфланд, Билла и ХИТ има и ДЕНСИ сектор.

Това са абсолютни глупости. В Бургас има два хипермаркета Била и никакво Денси

--------------------

Meчът нa Bepeя
ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ
**

#1898023 - 16.09.2007 21:56 [Re: Svil]

В Бургас БИЛЛА няма хипермаркет,
а 2 супермаркета. Разликата е огромна.
Те са 4 пъти по-малки по ГЛА и дори дизайнът им е по-кофти.

Svil

#1898027 - 16.09.2007 21:59 [Re: Meчът нa Bepeя]

Всички хипермаркети Била са с еднакъв дизайн и еднакъв размер. Само палячо като тебе може да твърди подобно нещо

--------------------

Meчът нa Bepeя
ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ
**

#1898037 - 16.09.2007 22:05 [Re: Svil]

Паляк си ти. Вгледай се в листинга на БИЛЛА и виж, че големите хипермаркети, като БИЛЛА Стара Загора или примерно БИЛЛА Младост или пък БИЛЛА Люлин са големи хипермаркети, а БИЛЛА Плевен 1 и 2, както и БИлла Монтана, както и Билла Бургас 1 и 2 са малки супермаркети с прозорци само на ъгъла на магзинчетата. Ако искаш мога да приложа снимки.

Svil

#1898044 - 16.09.2007 22:08 [Re: Meчът нa Bepeя]

Приложи бе смешко. Знаеш ли, че паркинга на Била Стара Загора е около 5-6 пъти по-малък от този на Била 1 в Бургас? Ти верно си психично болен. Все си мислех, че само се майтапиш тука, ама ти наистина се вземаш насериозно

--------------------

Meчът нa Bepeя
ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ
**

#1898050 - 16.09.2007 22:11 [Re: Svil]

Чети тук! По-скоро разгледай снимките.

http://www.billa.bg/eurobilla_bg/

lutar
хиперактивен
**

#1898058 - 16.09.2007 22:30 [Re: Meчът нa Bepeя]

Цитат:

Чети тук! По-скоро разгледай снимките.

http://www.billa.bg/eurobilla_bg/

Пращате за зален хайвер споко, аз докато бях модератор в дир.бг, съм го засичал да използува същата тактика, говорене на глпости и хоп линк , някъде към Пакистан и човек ако го отвори, има да се чуди и мае

А този после се хили , направо звънете в раднево

Meчът нa Bepeя
ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ
**

#1898060 - 16.09.2007 22:33 [Re: lutar]

Ти там ли звъниш обикновено?

lutar
хиперактивен
**

#1898292 - 17.09.2007 10:48 [Re: Meчът нa Bepeя]

За подобни на твоя случаи...

Защо, тяоите познати като те видят къде звънят исвен в Раднево?

хммм я кажи.

Meчът нa Bepeя
ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ
**

#1898847 - 17.09.2007 19:52 [Re: lutar]

А така ли?

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Rhiannon 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 3451

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.036 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.