ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Пътешествия

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тaис
хетера

Регистриран: 17.10.2003
От: Sofia
ВИЗИ ЗА ГЪРЦИЯ ЛЯТОТО?!
    #189648 - 19.01.2004 13:26

От няколко места чух, но да питам и тук. Говори се, че лятото за Олимпиадата Гърция щяла да въвежда отново визи за българи.
Звучи доста нелогично, още повече, че тези, които отиват да работят на черно (уж туристи) сега е момента да ходят, сега се работи. Отделен въпрос е, че мисля, няма начин Европейският съюз да допусне подобно нещо. Но...... гърците са си бамбашка хора, решат ли нещо намират начин да го направят без да им пука кой какво ще каже.

Някой да е чул нещо в тази връзка?!

--------------------
Някои правят така, че нещата да се случват.
Други наблюдават как нещата се случват.
А трети се питат дали нещата са се случили...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Spec
Нерегистриран

Re: ВИЗИ ЗА ГЪРЦИЯ ЛЯТОТО?!
    #190013 - 19.01.2004 20:28 [Re: Тaис]

Ja bez takiva! Bamba6ka sa-asql kaputi dolni.

Тaис
хетера

#190377 - 20.01.2004 09:25 [Re: Spec]

Е, не бих казала... Факт е обаче, че покрай Олимпиадата наистина ще има много "туристи" от България, нека да си го признаем. А те си пазят правата на тези, които са там и в това няма нищо лошо.... по принцип. Но гадното е, че заради псевдотуристите ако това стане ще има усложнения за хората, които наистина искат да отидат да почиват, или да усетят духа на Олимпиадата точно в нейната родина...

--------------------

Тaис
хетера

#190382 - 20.01.2004 09:27 [Re: Тaис]

Цитат:

Е, не бих казала... Факт е обаче, че покрай Олимпиадата наистина ще има много "туристи" от България, нека да си го признаем. А те си пазят правата на тези, които са там и в това няма нищо лошо.... по принцип. Но гадното е, че заради псевдотуристите ако това стане ще има усложнения за хората, които наистина искат да отидат да почиват, или да усетят духа на Олимпиадата точно в нейната родина...

--------------------

Spec
Нерегистриран

#190423 - 20.01.2004 10:01 [Re: Тaис]

Tia bokluci sa naj-nepodhodja6tite za organizirane na olimpijski igri.Nikakqv interes kam sporta!

Тaис
хетера

#190482 - 20.01.2004 10:47 [Re: Spec]

Не мисля,че този ти нихилизъм към гърците е оправдан За жалост Балканите толкова добре се подаваме на външни манипулации да се мразим помежду си, че.....
А относно спорта - не мисля, че е така. Все пак Гърция (или по-точно Елада) е родината на Олимпийските игри. И откакто са се провели първите съвременни такива... 1867... или нещо такова беше - до сега никога повече не са се провеждали там. Гърците са много горди и щастливи от това - ако знаеш какви чудеса се сътворяват в момента в Атина...

--------------------

Spec
Нерегистриран

#191154 - 20.01.2004 20:59 [Re: Тaис]

Ot vremeto na Elada mina mnogo vreme ,hetero...Anketa sred gqrcite pokazva,4e bili nedovolni i protiv razhodite i problemite pokraj olimpiadata,a edva 1% ot tjah izjavjavali jelanie da gledat njakakqv sport.Moje da gi radva vqzmojnostta da su4at cjal svjat,no edva li sporta gi vdahnovjava koj znae kolko.Tqrga6i!

Тaис
хетера

#191165 - 20.01.2004 21:12 [Re: Spec]

Е, византийското и арабските примеси няма начин да не си кажат думата.
Добре де, ама го правят. А ние какво? Лющим семки и пием бира пред телевизорите и какво като сме големи спортни запалянковци?!
Търгаши, ама знаят как да си продават камъните от Микена и чакъла дето насипват всяка сутрин на Партенона. А ние какво правим с нашите красоти? Че нямаме Перперикон например? Ама що да се дадат пари да се направи достъпен за туристи? То голямото достойнство дето го имаме само него май.

--------------------

Спец
Нерегистриран

#191747 - 21.01.2004 14:18 [Re: Тaис]

Еее,казал съм ти вече,че не пия .И не съм от тоя тип запалянко-да гледам Ярост Козлодуй срещу Вълчи дол.Просто не гледам български футбол,където се чоплят семки и се псува до припадък.Световният спорт,скъпа-само това , което струва!Само докоснати от Бога стават олимпийски шампиони,а и там до Маратон /нещо като Шинияс го прочетох/ ще бъде битката в каяка, и ще гребе близък приятел,да не става дума че всичките ни гребци са ми познати и приятели.А титлата в тоя спорт е с огромна стойност,конкуренцията е жестока ,скандинавския свят гребе жестоко,а унгарците сякаш са родени в лодки...Аз ако не успея,ти развей флага ни на гребния канал!

Тaис
хетера

#191846 - 21.01.2004 15:25 [Re: Спец]

Днес тъкмо гледах едни пакетни цени за билети и хотел за по 5-6 дни ..... няма да казвам цифри, че ... Ако съм там, то ще е случайно, служебно. Но бъди сигурен, че там ли съм поне за малко по време на Олимпиадата - флага задължително ще е с мен

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2613

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.009 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.