ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » ВСУ Л.Каравелов

Страници: 1
Summer Nightmare
obey the lust

Регистриран: 21.04.2005
От: Пловдив
Специалност Интериорен дизайн
    #1913293 - 04.10.2007 18:46

Много се вълнувам от тази тема. Мисля, че това е нещото, с което искам да се занимавам в бъдеще. Сега съм 12ти клас в Национална търговска гимназия Пловдив. Не съм се занимавала с рисуване, но съм упорита. Бих искала съвет, отностно Университета - кой да избера и начина, по който да се подготвя.
Казаха ми, че за специалностите от този характер трябва д си карал курс при преподавателя, който ще те изпитва. Смятам да започна уроци, а на пролет да се запиша на такъв курс след като вече съм се ориентирала окончателно къде искам да уча. Желанието ми е за НХА. Но ми казаха, че там се влиза с много пари. Помагайте!

--------------------
I am damaged
I didn`t say all the thing I wanted to say and U can`t take back what U`ve taken away...
Becouse I feel U.. Feel U near me
I was just a little girl but I can`t go back..
Can`t go out!!!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
marusia
неориентиран

Регистриран: 11.02.2009
Re: Специалност Интериорен дизайн
    #2306349 - 12.02.2009 10:58 [Re: Summer Nightmare]

Тази специалност е доста вървежна в момента, знам няколко места, където се изучава.Провери в колеж "Омега", за НБУ не знам, но мисля че е доста скъпо , аи е доста повече време -4 години, докато в колежите е добре защото за по-малко време учиш същите предмети и излиза къде къде по-изгодно.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  StormaR 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 8053

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.