Форуми » Спорт » Бодибилдинг и Фитнес

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Cumerio1
Нерегистриран

АНАБОЛИ
    #1921179 - 14.10.2007 16:40

Здравейте отново всички. Рещих пак да ви пиша за анаболи, на пук на модератора, за да му създам малко работа в триенмето на това ми съобщение.
Та кажете взимате ли, не взимате ли,каните ли се да взимате ама си траете

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
gandolfo
старо куче

Регистриран: 19.07.2006
Re: АНАБОЛИ
    #1923006 - 16.10.2007 17:27 [Re: Cumerio1]

Не разбра ли, че си нежелан в този форум. Много хора ти го казаха директно в очите, включително и модератора.

Ти си от хората отворко, дет с малко тренировки и с минимално усилие искат да постигнат нещо, кат употребяват анаболи. Тъпчиш се с разни химикали и после кат спреш да тренираш за известен период от време, кво. Ставаш купчина лайна. Говориш ми, че едва ли не, ако един спортист не използва разни химии, то той не е никакъв спортист. Да ама не. ДРуго си е чисто, без химия, само с витамини, минерали, протеини и добавки на естествена основа да постигнеш нещо. Само, че хората кат теб, искат за половин година тренировки да имат някви видими резултати. Нали ги знаеш борчетата, доста от тях си бият венозно разни боклуци, за да станат големи и после кат се оттеглят от спорта, стават отпуснати, дебели и мазни. Логиката е следната : Почнеш ли веднъж със стимулантите, няма връщане назад т.е. за да изглеждаш голям трябва да ги използваш докат пукнеш на 35-40г., както стана с един известен германски културист.

Айде със здраве!

Редактирано от gandolfo (16.10.2007 17:30)

Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
    #1923677 - 17.10.2007 11:09 [Re: gandolfo]

Aма ти си му и вярваш?

--------------------
Peace V!

Cumerio1
Нерегистриран

#1929037 - 23.10.2007 21:57 [Re: gandolfo]

Цитат:

Не разбра ли, че си нежелан в този форум. Много хора ти го казаха директно в очите, включително и модератора.

Ти си от хората отворко, дет с малко тренировки и с минимално усилие искат да постигнат нещо, кат употребяват анаболи. Тъпчиш се с разни химикали и после кат спреш да тренираш за известен период от време, кво. Ставаш купчина лайна. Говориш ми, че едва ли не, ако един спортист не използва разни химии, то той не е никакъв спортист. Да ама не. ДРуго си е чисто, без химия, само с витамини, минерали, протеини и добавки на естествена основа да постигнеш нещо. Само, че хората кат теб, искат за половин година тренировки да имат някви видими резултати. Нали ги знаеш борчетата, доста от тях си бият венозно разни боклуци, за да станат големи и после кат се оттеглят от спорта, стават отпуснати, дебели и мазни. Логиката е следната : Почнеш ли веднъж със стимулантите, няма връщане назад т.е. за да изглеждаш голям трябва да ги използваш докат пукнеш на 35-40г., както стана с един известен германски културист.

Айде със здраве!

А ти не разбра ли /а и не савмо ти/ че ще си пиша където си искам и както си искам и никой не може да ми казва дали да го правя или не. Да аз взимам анаболи, но не за да направя мускули за 6 месеца а за да ги направя чудовищни. И ако искаш да знаеш атлетът със стероиди полага много повече усилия в задържането на ефекта след това отколкото някакъв си там дето се прави на чист. Интернет е пространство където всеки изразява свободно мнението си, както правя и аз, а вие се оптивате да налагате цензура.
Между другото какъв беше смисълът да ми банвате ника след като в този форум може да си пише и като анонимен?!
Явно не сте толкова умни за колкото се смятате

gandolfo
старо куче

#1960811 - 26.11.2007 23:15 [Re: Cumerio1]

„Да аз взимам анаболи, но не за да направя мускули за 6 месеца а за да ги направя чудовищни.”

И къв е смисълът бе пич. Нали знайш бройлерите как ги угояват и що са толкоз мазни, гадни и дебели. А ако не знаеш, то е щот ги тъпчат с химикали. Нали знайш онез големи домати дет на външен вид изглеждат супер яко, ама на съдържание са отвратителни, воднисти и безвкусни.
„И ако искаш да знаеш атлетът със стероиди полага много повече усилия в задържането на ефекта след това отколкото някакъв си там дето се прави на чист.”– за къв ефект ми говориш бе смешко. Тъпчи се с анаболи твой проблем, толкоз ти е акъла.
И изказвай си мнението свободно, няма проблем, само дето то не струва.

Cumerio1
Нерегистриран

#1964450 - 29.11.2007 17:22 [Re: gandolfo]

Цитат:

„Да аз взимам анаболи, но не за да направя мускули за 6 месеца а за да ги направя чудовищни.”

И къв е смисълът бе пич. Нали знайш бройлерите как ги угояват и що са толкоз мазни, гадни и дебели. А ако не знаеш, то е щот ги тъпчат с химикали. Нали знайш онез големи домати дет на външен вид изглеждат супер яко, ама на съдържание са отвратителни, воднисти и безвкусни.
„И ако искаш да знаеш атлетът със стероиди полага много повече усилия в задържането на ефекта след това отколкото някакъв си там дето се прави на чист.”– за къв ефект ми говориш бе смешко. Тъпчи се с анаболи твой проблем, толкоз ти е акъла.
И изказвай си мнението свободно, няма проблем, само дето то не струва.

Ами смисъла да имам чудовищни мускули е всички да ме гледат в залата и да се чудят как може да вдигам толкова много, като вървя по улицата хората да си обръщат главите и да викат: Малеее виде ли колко грамаден беше тоя! Смисъла да си огромен е в самия факт че си огромен и личното задоволство от това. Затова не е нужно някакви слабаци като тебе /щото аз съм сигурен че и 50 кг. от лежанка не моеш да отлепиш/ да ми казват колко било вредно и т.н. Аз досега критики за стероидите съм получавал само и единствено от слабаци в залата и то комплексирани слабаци, които искат да са здрави ама не им стиска. Има и якички момчета /е не като мене де ама пак яки/ дето си тренират без зоб и от тях ни един коментар не съм чул. Единствено комплексираните слабаци в залата дет са с 28см. бицепс ми разправят некви щуротии. А аз им викам да направят бицепс поне 40см. и тогава ще говоря с тях, сега просто не мога да ги видя. И то е нормално все едно на рибарска корда да говориш ))
Затова слабако, мерси за коментара ама просто не мога да му обърна внимание, просто защото е направен от човек под моето ниво на умствено и физическо развитие!

gandolfo
старо куче

#1965290 - 30.11.2007 14:13 [Re: Cumerio1]

„…като вървя по улицата хората да си обръщат главите и да викат: Малеее виде ли колко грамаден беше тоя!” и кво кат викат. То хората си обръщат главите и кат видят нещо неестествено, ненормално и изродско, май както е в твоя случай.

„Има и якички момчета /е не като мене де ама пак яки/” – самореклама ли си прайш, да не страдаш от липса на самочувствие и май по-точно имаш големи комплекси щом говориш по този начин.

„Затова слабако, мерси за коментара ама просто не мога да му обърна внимание, просто защото е направен от човек под моето ниво на умствено и физическо развитие!”” то под твоето умствено ниво смешко, може да е само някое дете под 10 г., видно от изказванията ти и жалките ти коментарчета.

А впрочем колко можеш да избягаш, говоря не за спринт, а за бягане с нормално темпо. Сигурен съм че на първия километър ще си гроги. Това ще е най-вероятно заради твоето „ниво на умствено и физическо развитие!”.

Cumerio1
Нерегистриран

#1968401 - 04.12.2007 13:19 [Re: gandolfo]

Виж брато, не искам да споря с тебе. Ти явно си имаш съвсем други цели в тоя спорт и затова говориш така. Аз искам да постигна нещо сериозно и даже и на състезание да отида, така че не можеш да ми налагаш моралните си възгледи относно употребата на анаболи, при положение че сигурно влизаш в залата веднъж седмично и едниствената ти цел е да посвалиш биреното коремче.
Ще ти припомня за атлета Бен Джонсън, онзи дето в Сеул през 88-а постави рекорд от 9.79 секунди на 100м. и когото впоследствие хванаха с допинг. Та за него гледах филм и разказаха, че когато започнал да тренира бил талантлив, но все още посредствен атлет. Не можел да се мери с първите. Тогава треньора му го попитал "Искаш ли да бъдеш първи?" и тогава той без да се замисли отговорил "Искам!".
Та така е и в бодибилдинга, или искаш да си първи и да постигнеш нещо в този спорт или си живуркаш с 35-те си см. бецепс и наричаш здравите момчета "изроди".

slavko
член
*

Регистриран: 04.04.2005
    #1969001 - 04.12.2007 22:25 [Re: Cumerio1]

priqtel, ben johnson e bil gotov na vsi4ko-bez zna4enie sredstva, posledstviq i metodi da stane nai-burziq muj na planetata. gledai vnimatelno filma za golemiq Ben - tam 6e 4ue6 interesni ne6ta za steroidite... a sega toi raboti kato dilur na Acura i mai reklamira6e nekvi dolnoprobni energiini napitki...NO...ako govorim za 6tangi- 6apka mu svalqm...!!!!!!!!!...dosta bilderi dori ne mogat da pipnat tejesti, skoito e rabotil edin sprintior...govorim za lejanka 180kg- 6 povtoreniq, a za kleka....:)))))....tam ve4e rezultatite sa mu fantasti4ni...!!!!!

gandolfo
старо куче

#1971249 - 06.12.2007 23:46 [Re: Cumerio1]

Абе брато далеч си от истината. Аз съм на 30 г., в перфектна форма, като съм използвал само протеини и хранителни добавки и спортувам от доста дълго време. Бягам 3 пъти седмично по 20-22 км. и 3 пъти ходя в зала да тренирам. Не използвам анаболи за разлика от теб. А пък ти внимавай с тия химикали щот да знайш те праят големи мускули, ама могат да те напраят импотентен. Бицепса ми е 42 см., за дрогирани копеленца кът теб не е много, но ако те срещна мога да те търкалям както си искам. Това е така щот аз съм атлет, а ти не си. Повярвай ми копеле. Така е. До скоро. И умната с дрогата. Тя само те замъглява и като я спреш, знайш кво става. Ставаш разплут и дебел задник.Ай с мир.

DMX1
почетен член
**

Регистриран: 09.08.2007
    #1974582 - 09.12.2007 19:46 [Re: gandolfo]

Вчера в залата като черпих за рожденния си ден и един от трениращите ми подари една опаковка клен-бутерол. Каза че това бил много дорър продукт. Питах и един от здравеняците и той каза че това било съвем безвредно нещо и смело напред мога да го "перкам". Било се сваляло с него много добре и изобщо не било вредно. Това вярно ли е?

Йон
тэ®®о®izато®

#1974959 - 10.12.2007 09:53 [Re: DMX1]

Може би на следващата страница има тема за кленбутерола.
Това е лекарство за асматици.

Аз не бих го пил.

--------------------
Peace V!

Overhate
къргън

Регистриран: 09.11.2003
От: че, простете, аз съм червей!
    #1975124 - 10.12.2007 12:15 [Re: DMX1]

Кленбутеролът е за отслабване. Средна хубост за бедни махленски зобъри.
Безвреден....силно казано, но ако нямаш предразположеност към високо кръвно, едва ли ще те убие.

--------------------
I have something to say: It's better to burn down than to fade away!

Lorеtta

Регистриран: 27.04.2006
От: Sofia
    #1975217 - 10.12.2007 13:56 [Re: DMX1]

Доколко е безвредно не знам, все пак кленбутерола си е лекарство. Препоръчва се при програми за изчистване. Има странични ефекти, така че по-добре започни с малки дози, като постепенно ги увеличаваш и най-добре го приемай до обяд.

Нерегистриран

#1979604 - 14.12.2007 16:09 [Re: Lorеtta]

Здравейте. Искам да кандидатствам да ме вземат да полицай, но се притеснявам че съм твърде слаб и нямам необходимата издръжливост за да взема физическия тест. Може ли за се назобя за 1-2 месеца докато взема изпита и после да се изчистя. Доколко е вредно само от една система? Препоръчаха ми система с бионабол и инжекции тестестерон.

Cumerio1
Нерегистриран

#1990201 - 29.12.2007 23:04 [Re: Cumerio1]

Цитат:

Здравейте. Искам да кандидатствам да ме вземат да полицай, но се притеснявам че съм твърде слаб и нямам необходимата издръжливост за да взема физическия тест. Може ли за се назобя за 1-2 месеца докато взема изпита и после да се изчистя. Доколко е вредно само от една система? Препоръчаха ми система с бионабол и инжекции тестестерон.

Едно ще ти кажа - давай смело напред брато!

DMX1
почетен член
**

#1995657 - 06.01.2008 21:35 [Re: Cumerio1]

А някой който не е тренирал досега изобщо и почне директно на биоанабол, това ще има ли ефект?

Йон
тэ®®о®izато®

#1995993 - 07.01.2008 10:38 [Re: DMX1]

Хех
Тоя препарат, май отдавна е в забвение, заради страничните си ефекти. Ако ще взимаш нещо, поне се информирай какво е.
Ще има ефект. Всъщност, дори и без него ще има ефект от тренировките. В първите месеци до година, прогресът е най-бърз.
Да се 'назобиш' преди да си започнал да тренираш и да се храниш образцово ..де да знам, какъв му е смисъла на т'ва.

А съм чувал и истории за разни хлапаци, дето 'зобят' и без да тренират...луда работа.

--------------------
Peace V!

Cumerio1
Нерегистриран

#2000017 - 10.01.2008 16:59 [Re: Йон]

Нема да се пуашиш копеуе. Ако не си го взимамл бионаболчето преди, значи за сефте странични ефекти нема да има. Ще си вземеш малко карзилче и готово. Ама за добър ефект е хубаво да вкараш и някакво хормонче - тестестерон деканоат перпоръчвам, сустанон и ретаболин също може. Като правиш пирамидката, веднъж седмично по една инжекциика и след 2 месеца и майка ти нема да те познае. Удпех!

DMX1
почетен член
**

#2000895 - 11.01.2008 11:02 [Re: Cumerio1]

Цитат:

Нема да се пуашиш копеуе. Ако не си го взимамл бионаболчето преди, значи за сефте странични ефекти нема да има. Ще си вземеш малко карзилче и готово. Ама за добър ефект е хубаво да вкараш и някакво хормонче - тестестерон деканоат перпоръчвам, сустанон и ретаболин също може. Като правиш пирамидката, веднъж седмично по една инжекциика и след 2 месеца и майка ти нема да те познае. Удпех!

А тестестерона не е ли опасен? Чувал съм че почват да ти растат цици и тем подобни, така че ме е бъзе малко.

ЙOH
тэ®®о®izато®

Регистриран: 08.12.2007
От: Глаgнiъ леs®
    #2001001 - 11.01.2008 12:32 [Re: DMX1]

Пич, що се замисляш за глупости?
Почни да тренираш.
Почни да се храниш качествено.
Ако искаш да 'взимаш' - взимай и хранителни добавки дори.

Като направиш няколко години стаж и вече вече знаеш:
как да тренираш
как да се храниш
и не можеш да се развиваш според изискванията си, ако ти е толкова наложително, огледай се към 'забранените' препарати.

Ако нямаш състезателни цели, не виждам смисъл въобще да си подлагаш здравето на подобни изпитания.
А и ефективността на тия препарати е в пряка зависимост от други фактори, които за един 'започващ да тренира' надали ще са налични.

<a href="Кратко инфо за стероидите" target="_blank">http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%ED%E5...%E5_2006102948/</a>
<a href="Някои странични ефекти от употребата им" target="_blank">http://www.bb-team.org/forums/viewthread/11500/</a>

Особено внимание отдели на това: уеб страница

--------------------
Peacekeeper & Peacemaker.

Нерегистриран

#2042329 - 22.02.2008 14:30 [Re: ЙOH]

Момчета, тука виждам доста изкривена представа за стероидите. Аз взимам и не крия. Тренирал съм с химия и без химия. Без зоб е по-добре, но резултатите са несравними. Няма какво да говорим. Вярно, че има момчета, дето зобат само да избиват комплекси, ама има и много такива, които търсят резултати. Защото са истински спортисти. Ок, не мога да бягам дълго, но тягата я правя с 200. Има си хора за всякакви спортове,кой каквото го влече и какъвто му е гена също. Аз почнах да тренирам на 19 и тежах точно 49кг. Не можех да отлепя повече от 20-25 на лежанка, с толкова и кляках. Сега, след повече от шест години съм с 35-40 кг по-тежък, в много по-добра физическа форма, с много по-малко мазнини от тогава. Стероидите това, стероидите онова...сега хората като видят някой по-як и веднага "ама тоя се зоби, това не е истинско, той като спре и спада". Спадат разни "плажни" културисти, които се назобват два месеца и после ходят да се показват. От цикъл се излиза със специална терапия, която е много по-сложна от самия цикъл и ако е добре направена, почти няма да спаднеш. Въобще, има едно много негативно мнение срещу стероидите. Антибиотиците са многократно по-вредни, противозачатъчните също. Обаче тях никой ги осъжда и се пият ли пият, често и без лекарски контрол. Важно е всичко да е с мярка, да не се прекалява и най-вече, храната е основа на всеки успех. Ако не ядеш като хората, забрави да стане нещо, ако ще и 5 грама на ден зоб да вкарваш.

ЙOH
тэ®®о®izато®

#2043049 - 23.02.2008 12:31 [Re: Cumerio1]

Аз не осъждам никого.
Ако си културист, трибоец или въобще професионален спортист, явяваш се на състезания - ок, явно това е твоя път и надали имаш голям избор.
Във всички останали случаи ми се струва..глупаво. От какъв зор? Не мога да го разбера.
Антибиотиците са вредни, но се пият при нужда, при болест.
Сравнението на антибиотици и анаболно-стероидни препарати ми се струва доста спекулативно.

--------------------

Нерегистриран

#2046357 - 28.02.2008 09:04 [Re: ЙOH]

По въпроса за стероидите-някой от вас чувал ли е за културист живял повече от 60-тина години??? Аз не съм чувал!

ЙOH
тэ®®о®izато®

#2047904 - 29.02.2008 18:55 [Re: Cumerio1]

Арни е към 60 май, Серж Нъмбрет и той...със сигурност има и още, ама пък много други и на по 30 са си заминали.

--------------------

Нерегистриран

#2056506 - 12.03.2008 12:18 [Re: ЙOH]

Е това пък дали има културист, доживял до повече от 60 ми се вижда нелеп въпрос. А ти знаеш ли културисти, които да не са доживели до 60 и причината за смъртта им са стероидите? Аз от сега мога да ти кажа, че няма. Има едно-две известни имена, които умират в резултат на приема на диуретици, но те нямат много общо със стероидите, за които говорим. Виждал съм снимки на Джон Цитроне, който се интересува, може да потърси, човека е на над 65 и изглежда така, както малко хора в България биха могли и във върхова форма.
Не казвам, че няма странични ефекти химията, но разни недоказани твърдения от рода на това, че умирали млади или не им ставала оная работа са смешни. Тука някой може да каже, че Арнолд имал незнам си колко байпаса, но майка му и баща му умират от сърце, може би заразени от химията? Менцер също умира от сърце, но и неговото е наследствено заболяване. Рони Колман пък е на 43 и има две деца, наскоро се ожени даже, може би и на него не му става оная работа, как мислите?

ЙOH
тэ®®о®izато®

#2057108 - 12.03.2008 23:17 [Re: Cumerio1]

Ех, ама сте..
Един ги погребва всичките, друг изкара всички културисти столетници.

--------------------

ivston
пристрастен
**

Регистриран: 16.05.2007
    #2060200 - 16.03.2008 00:40 [Re: ЙOH]

А какво ще кажете за българския културист Цветко Цветанов, който преди 1-2 години умря в залата на 35 години. На ауопсията заключението е било че изведнъж всичките му органи са спрели да функционират. Ама то от толкова химия, какво очакваш. Рони Колман може да е на 43 и нищо да му няма (на пръв поглед) ама занеш ли колко доктори работят само за него? Цяла химична лаборатория от биохимици, генни инженери и лекари модифицират различните зобове за да ги паснат към неговото ДНК. Така че той взима химия, произведена специално за него и плюс това е под денонощно лекарско наблюдение. Може ли обикновен билдър-аматьор да си позволи това? По скоро ще си купи едно шише бианабол от аптеката и даже и една кръвна картина няма да си направи след това.

--------------------
I am not a man of too many faces,
the mask I wear is one
Sting - shape of my heart

Нерегистриран

#2063020 - 19.03.2008 14:31 [Re: ivston]

Казваше се Цветко Цветков момчето и не умря в залата, а след месеци в кома. Причина за смъртта му е комбинацията от силни антибиотици, антидепресанти и стероиди. Не стероидите конкретно, а съчетаването на няколко вида силни лекарства го доведоха до там.
Не си мислете, че за Рони работят толкова хора, вярно ходи си на медицински изследвания и го наблюдават, но чак да модифицират химията за него, това е абсурд. Стероидите са едни от най-добре изследваните лекарства, страничните им ефекти са много добре изучени и лесно могат да се овладяват. Разбира се, неразумната им употреба може да доведе до много сериозни последици, които не бива да се пренебрегват. Само дето химията е много по-безвредна за тялото от системната употреба на алкохол и цигари. Трябва също да е ясно, че да се взимат стероиди от начинаещи и необразовани по темата хора е глупаво и безсмислено. Това са мощни лекарства, които , ако се храните добре и тренирате здраво, ще ви поставят много над натурално трениращите като постижения. Обаче както каза Митко Димитров, без химия може, но само с химия-не.

ETM
неориентиран

Регистриран: 15.08.2008
От: София
    #2174420 - 15.08.2008 18:09 [Re: Cumerio1]

аз химиите не ги та4а по добре без тях

--------------------
здрав дух,здраво тяло

vachoii
неориентиран

Регистриран: 16.08.2008
    #2175001 - 16.08.2008 20:42 [Re: ETM]

Цитат:

аз химиите не ги та4а по добре без тях

X2

Нерегистриран

#2215299 - 09.10.2008 01:03 [Re: Cumerio1]

Цитат:

Момчета, тука виждам доста изкривена представа за стероидите. Аз взимам и не крия. Тренирал съм с химия и без химия. Без зоб е по-добре, но резултатите са несравними. Няма какво да говорим. Вярно, че има момчета, дето зобат само да избиват комплекси, ама има и много такива, които търсят резултати. Защото са истински спортисти. Ок, не мога да бягам дълго, но тягата я правя с 200. Има си хора за всякакви спортове,кой каквото го влече и какъвто му е гена също. Аз почнах да тренирам на 19 и тежах точно 49кг. Не можех да отлепя повече от 20-25 на лежанка, с толкова и кляках. Сега, след повече от шест години съм с 35-40 кг по-тежък, в много по-добра физическа форма, с много по-малко мазнини от тогава. Стероидите това, стероидите онова...сега хората като видят някой по-як и веднага "ама тоя се зоби, това не е истинско, той като спре и спада". Спадат разни "плажни" културисти, които се назобват два месеца и после ходят да се показват. От цикъл се излиза със специална терапия, която е много по-сложна от самия цикъл и ако е добре направена, почти няма да спаднеш. Въобще, има едно много негативно мнение срещу стероидите. Антибиотиците са многократно по-вредни, противозачатъчните също. Обаче тях никой ги осъжда и се пият ли пият, често и без лекарски контрол. Важно е всичко да е с мярка, да не се прекалява и най-вече, храната е основа на всеки успех. Ако не ядеш като хората, забрави да стане нещо, ако ще и 5 грама на ден зоб да вкарваш.

Е добре ти хубаво зимаш,но откъде ги купуваш?

grizzly_93
неориентиран

Регистриран: 24.06.2009
    #2404513 - 24.06.2009 15:04 [Re: Cumerio1]

gleite sa.. tva mom4e koeto go gonite i go psyvate po forymite e napulno pravo... az su6to ot nqkolko sedmici iskam anaboli, no problema mi e 4e neznam ot kude da si gi nabavq.. xora koito kato vidqt planina ot myskyli vikat "toq e nazoben" neznam si kfo si, sa kompleksari na koito ne mi stiska da probvat i 6e se prusnat ot qd 4e te sa nekfi laina s po 25 sm biceps a drygite s po 60 :D .. taa mom4eta, molq ako nqkoi koito vzima da me nameri v skype: grizzly_93 i ako moje da mi pomogne da si nabavq i za na4ina na ypotreba !!

Lorеtta

#2407317 - 28.06.2009 16:32 [Re: grizzly_93]

Цитат:

gleite sa.. tva mom4e koeto go gonite i go psyvate po forymite e napulno pravo...

подкрепям това дотокова, че е крайно неуместно да се напада някой за подобно нещо, още повече на територия съответстваща напълно с тематиката. Не сме във форум хомеопатия все пак..!

lost_lullacry

Регистриран: 07.10.2005
    #2407518 - 28.06.2009 23:59 [Re: Cumerio1]

Това пък са пълни глупости, както и да го правиш си товариш сърцето, без тая машинка, другите мускули и да не са спаднали, кой ще ти ги поддържа, противозачатъчните не са толкова опасни, защото в повечето случаи с тях се лекува хормонален дисбаланс и се оправят сериозни проблеми, толкова опсани ще са ако ги взима някоя пикла по предписание подобно на това, което тук някои хора дават като съвет, личен избор, но кое колко е опасно няма как да убедиш някой; това, че го взимаш не го прави безопасно, успех и здраве!
а по повод изказването на този дето е много отворен и е започнал темата - ами дерзай, белким някой те оцени, казват, че един мъй мойе да се оцени истински през погледа на жена, аз с някой самохвалко дето се тъпче зорлин с боклуци, не бих се занимавала. Личен избор отново, не че теб лично те интересува моето мнение, но на някоя друга жена със сигурност, така че...

--------------------
In me didst thou exist—and, in my death, see by this image, which is thine own, how utterly thou hast murdered thyself.

Zob
новак

Регистриран: 01.04.2009
    #2408651 - 30.06.2009 15:25 [Re: lost_lullacry]

Цитат:

Това пък са пълни глупости, както и да го правиш си товариш сърцето, без тая машинка, другите мускули и да не са спаднали, кой ще ти ги поддържа, противозачатъчните не са толкова опасни, защото в повечето случаи с тях се лекува хормонален дисбаланс и се оправят сериозни проблеми, толкова опсани ще са ако ги взима някоя пикла по предписание подобно на това, което тук някои хора дават като съвет, личен избор, но кое колко е опасно няма как да убедиш някой; това, че го взимаш не го прави безопасно, успех и здраве!
а по повод изказването на този дето е много отворен и е започнал темата - ами дерзай, белким някой те оцени, казват, че един мъй мойе да се оцени истински през погледа на жена, аз с някой самохвалко дето се тъпче зорлин с боклуци, не бих се занимавала. Личен избор отново, не че теб лично те интересува моето мнение, но на някоя друга жена със сигурност, така че...

И затова от противозачатъчните се напълнява и излизат пъпки... само дето това са външните белези, а истинските проблеми остават скрити. Друг пример-кортизолът и подобните кортикостероиди са мощни противовъзпалителни, с катастрофален ефект върху мускулатурата, които обаче се дават доста лекомислено от ортопедите дори и за леки травми. Всеки препарат, който изменя хормоналния баланс на организма има отрицателни ефекти, включително и анаболните стероиди. Това са лекарства, които се дават на хора, изпаднали по една или друга причина в тежко катаболно състояние, например след операция(в онкологичните отделения се дава ретаболил и омнадрен на пациентите). Сериозно трениращия спортист на практика е постоянно в катаболно състояние поради големите натоварвания и каквото и да яде, това не може да компенсира стреса. Ето защо препарати като стероидите имат място в спорта, без тях сериозни постижения са немислими. Друг е въпросът, че с тях се прекалява, използват неуместно, което пък води до нежелани странични ефекти. Но те си остават част от спорта и поне докато генното модифициране не навлезе в тази сфера, те ще останат основно средство за повишаване на постиженията, независимо в кой спорт. С това не искам да призовавам никой да взима, нито оправдавам приема на стероиди, защото ако наистина човек държи на здравето си, не би посегнал към тези лекарства.
А дали някоя жена ме харесва поради това дали взимам или не стероиди, мисля че ми е все едно, ако това е определящия фактор. Да не говорим, че двайсет пъти тестостерон над нормата има и някои други предимства .

lost_lullacry

#2408916 - 30.06.2009 21:11 [Re: Zob]

Цитат:

И затова от противозачатъчните се напълнява и излизат пъпки...

Така се получава, когато се приемат без съответното изследване на хормонален дисбаланс, когато просто някой реши да си купи нещо и да пие, това имам предвид и за анаболите, приемани по начин описан по-горе, ако си способен да си причиниш това на тялото, заради това да изглеждаш просто огромен и да събираш погледи, ми звучи като някоя мацка да се напълни с най-евтиния силикон и да взима първите противозачатъчни, които й попаднат, това имам предвид с изказването си, такъв мъж не бих харесала, но това предполагам би си проличало от пръв поглед като нещтата, които е написал във форума, съгласна съм - всички хапове вредят, на едно помагат, на друго вредят, просто не ми хареса сравнението.

--------------------
In me didst thou exist—and, in my death, see by this image, which is thine own, how utterly thou hast murdered thyself.

Zob
новак

#2409272 - 01.07.2009 11:25 [Re: lost_lullacry]

Цитат:

Цитат:

И затова от противозачатъчните се напълнява и излизат пъпки...

Така се получава, когато се приемат без съответното изследване на хормонален дисбаланс, когато просто някой реши да си купи нещо и да пие, това имам предвид и за анаболите, приемани по начин описан по-горе, ако си способен да си причиниш това на тялото, заради това да изглеждаш просто огромен и да събираш погледи, ми звучи като някоя мацка да се напълни с най-евтиния силикон и да взима първите противозачатъчни, които й попаднат, това имам предвид с изказването си, такъв мъж не бих харесала, но това предполагам би си проличало от пръв поглед като нещтата, които е написал във форума, съгласна съм - всички хапове вредят, на едно помагат, на друго вредят, просто не ми хареса сравнението.

За съжаление, наистина има много момчета, които се тъпчат със стероиди само, защото си мислят, че жените ще ги харесват или за да уплашат някого(още по-наивна мисъл). Даже имам познат, който тренира от страшно много години, но след като видял, че жените вече не си падат по яки момчета, спря да вдига . Но от друга страна, съгласи се, че един стегнат и добре оформен мъж, независимо дали е назобен или не, изглежда много по-добре от някой отпуснат шкембелия. Както и една спортуваща жена със стегнато тяло е много по-секси от останалите момичета.
Пак казвам, не поощрявам приема на стероиди, но това е личен избор-ако човек смята, че целите му оправдават средствата, защо да не прибегне и до химията. Всеки има глава на раменете си, може да прецени, но със сигурност 500мг тестостерон седмично е в пъти по-безвреден от трева,амфети, кока и други боклуци, с които се тъпчат много от хората, които заклеймяват зобта, да не говорим, че редовният прием на алкохол съсипва черния дроб много повече от всеки стероид.

lost_lullacry

#2409324 - 01.07.2009 12:31 [Re: Zob]

Да, злоупотреба с каквото й да е, е това което отричам, за другото всеки има глава на раменете и когато е съпроводено с наблюдение от компетентно лице или самото лице приема - това е друго, успех на всички!

--------------------

Lorеtta

#2415178 - 09.07.2009 06:20 [Re: Zob]

Защо Кленбутерола е в списъка със стероидите? Анаболен ефект има, но чак пък стероид..?

Zob
новак

#2415220 - 09.07.2009 10:08 [Re: Lorеtta]

Той е в списъка със забранените препарати, но не като стероид, а защото рязко повишава спортните постижения в краткотраен период, подобно на ефедрина.
Анаболния ефект на клена е много спорен. От една страна, Софарма и НИХФИ на лекарствената листовка пишат, че има анаболно действие при големи дози, но опитът не го доказва. Даже един от най-големите капацитети в областта на стероидите, който вече не е жив, има статия по този въпрос, излиза и книга със страхотни отзиви за положителното въздействие на кленбутрола върху натрупването на мускулна маса. Обаче това противоречи на всякаква логика, защото действието на кленбутерола се изразява в повишаване на адреналина, който е катаболен хормон. Някои го взимат след цикъл, за да запазят постиженията си, но там е по-скоро психологически ефекта, защото силата остава повишена, благодарение на клена и човек мисли, че не губи от постигнатото, докато всъщност увеличените катаболни хормони влошават допълнително ситуацията.

Lorеtta

#2415409 - 09.07.2009 13:43 [Re: Zob]

от време на време го взимам, но силата не е като при ефедрина
значи да не очаквам кой знае какво.. Аз откак се изчистих напълно от мазнини, установих че ми трябва една идея повече мускул, за да е още по-готин релефа. Затова си взех.
Четох, че изключително бързо изпразва гликогеновите запаси в мускулите, а аз съм на много НВД, та да не докарам обратния на желания от мен ефект ?

Zob
новак

#2415573 - 09.07.2009 16:28 [Re: Lorеtta]

Резултатът ще е най-вероятно яки крампи:). Не е като ефедрина, но все пак върши работа. Не натоварва толкова сърцето, но пък вреди на бъбреците. Аз си мисля, че прекалено продължителна употреба на клен може да деформира бронхите, защото кленът ги отваря, с цел да влиза повече кислород. Най-лошото е, че тялото привиква много бързо и след втората седмица спира да действа, ако ще и сто хапа да пиеш

Lorеtta

#2415602 - 09.07.2009 16:55 [Re: Zob]

Ееее, неее Крампи няма да има надявам се, откакто взех мерки проблеми с това нямам (за сега)

Zob
новак

#2415631 - 09.07.2009 17:23 [Re: Lorеtta]

Еми то това е резултатът от изчерпването на гликогена от мускулите, но ако си пиеш вода и правиш другите необходими неща, най-вероятно ще ти се размине. Кленбутеролът ми е много любим препарат и съм доволен от него, като най-хубавата част е усещането, че може да тренираш докато сърцето просто не издържи, да не говорим за рязкото повишаване на устойчивостта на болка. Нищо чудно, че толкова много професионални атлети навремето се бяха писали на една олимпиада асматици .

Lorеtta

#2417416 - 12.07.2009 07:28 [Re: Zob]

така както описваш, на мен ми действа само ефедрина. това е препарата на препаратите. може би съвсем малко повече сила ми идва от клена.. но пък дишам като парен локомотив

acab
неориентиран

Регистриран: 19.03.2010
    #2595911 - 19.03.2010 23:58 [Re: Lorеtta]

на 15 години съм имам 50 хапчета метан, искам да попитам до колко са вредни за мен и как се пият като дозировка

Нерегистриран

#2653666 - 29.06.2010 15:33 [Re: acab]

Цитат:

на 15 години съм имам 50 хапчета метан, искам да попитам до колко са вредни за мен и как се пият като дозировка

Тия таблети от колко мг. са? Как им е името? Чие производство са? По принцип..., малко са 50... Хубаво е да се комбиниират с други разни.
Ама ти си млад още за такива неща! Тренирай си сега така. Има време за метан. Рано ти е

ШШШШ
ПЛЮШЕН БРОНТОЗЕБЪР

Регистриран: 07.02.2007
    #2660778 - 09.07.2010 23:47 [Re: Cumerio1]

за тези, които питат да взимат ли зоб, какво и по колко - взимайте от всичко, колкото можете повече

ДА НЕ СЕ КАНИТЕ ДА ЖИВЕЕТЕ ВЕЧЕНО, БЕ!!!!

--------------------
Ъпгрейдвам тухли четворки до тухли петици!

Lorеtta

#2675976 - 05.08.2010 16:39 [Re: acab]

ауу, на 15 години метан
почни с нещо по-леко, след някоя и друга година ще стигнеш и до него.
Плюс това 50хапове няма да ти стигнат за цикъл. Метана никога не се приема самостоятелно, задължително се пие с други препарати, както и поне 2месеца след спирането му.

ШШШШ
ПЛЮШЕН БРОНТОЗЕБЪР

Регистриран: 07.02.2007
    #2676020 - 05.08.2010 19:02 [Re: Lorеtta]

бе аз имам 25 грама (да, ГРАМА чист ефедрин. Що да го правя се чудя, щото няма да го ползвам за сутрешната ми физзарядка. Някой ако има интерес да ми драсне

Прочее, и към 100 грама чист кофеин имам, кат си говорим за ъпъри

--------------------
Ъпгрейдвам тухли четворки до тухли петици!

sasop1
неориентиран

Регистриран: 12.06.2012
    #2915566 - 12.06.2012 08:09 [Re: Cumerio1]

Привет . Аз смятам да започна да приемам Dianabol 10 mg . Смятам да го взимам 4-5 седмици със следният начин на прием - 1вата седмица по 1 хапче на ден, 2ра седмица 2 хапчета на ден , 3та по три хапчета и 4та седмица по 4 и след това започвам в обратния ред да ги намалям . Единственото което ме възпира е това че на листовката вътре(анабола е внос от Англия)пише че възможен страничен ефект е "Impotence " . Което ме спира много сериозно . Имам приятели и познати на моята възраст (току що навършени 18г ) са приемали Dianabol на друга фирма и казват че ако е в комбинация с лекарството Карсил ( явява се като протектор ) проблеми не се появяват . Някой опитен ? Който да ми даде съвет как да постъпя ?
Благодаря предварително

toto2
от маалата

Регистриран: 03.05.2008
    #2915574 - 12.06.2012 09:52 [Re: sasop1]

Абе, изпраскай всичко наред, кво толко ше му мислиш, лятото вече тропа на вратата, а ти още си стоиш ненапомпан

nita
тихичка

Регистриран: 28.06.2009
    #2915581 - 12.06.2012 10:31 [Re: toto2]

Дамммм, именно

http://www.cross.bg/1306977

bulgariator
неориентиран
**

Регистриран: 19.06.2012
    #2918560 - 19.06.2012 18:38 [Re: nita]

Какъв е тоя стремеж от младите да си отидат от тоя свят не знам.

Невярващ
в късмета

Регистриран: 24.10.2011
От: грешната страна
    #2923986 - 04.07.2012 21:48 [Re: sasop1]

Щом смяташ, добре, забраненото е най-сладко, но преди това почети малко литература (не художествена, сега няма да ти помогне).
Така наречената "химия" покачва нивото на тестостерон в организма, ползвайки го тялото ти спира да го произвежда, защото се е пренаситил, когато спреш срероидите настъпват проблемите, не че преди това си цвете, та въпроса е, че след като го спреш на организма ти му е нужно около месец, месец и половина да почне с отделянето на тестостерон и през това времееее абе нема дигане (не на тежести). Но си има спасение и за това, тази "дупка" се попълва с Трибестан, но аптечен, не от фитнес-магазин. А Карсила е билка която ти "пази" черния дроб, но не мисли, че ако предозираш с Карсил ще го защитиш повече, напротив, ще му навредиш повече, та така, че четеш листовката.
А ако се замислиш, организма ти на тези години трупа и се гради и от въздуха, както се вика и домат да ядеш правиш мускули. Замисли се за една диета, по-скъпо ще ти излезе, но и по-здравословно и с правилен режим на сън, ядене и тренировка ще направиш дори повече.
Във всеки един магазин за добавки могат да ти дадат по-полезна (абе колко е полезна си е много спорен въпрос) информация, но прави сметка, че те трябва да си продават стероидите и съответно ще те насочат към тях.
Абе малък си още да си съсипваш организма, но ако го правиш нека е с мярка, че после да не търсим по форумите донор, не е смешно, а напълно реално може да се случи.
Хайде сега тегли плюсове и минуси и се залавяй с тренировките и диетите (правилното хранене).

DMX1
почетен член
**

#3025997 - 15.03.2013 05:39 [Re: Невярващ]

Аз сънувах странен сън преди няколко дена. Два анабола седяха от двете ми страни и започнаха да се бият за мен. Започнаха да ме дърпат всеки към себе си, нещо като боя между стария и новия костюмма спайдърмен. Анаболите бяха дека дураболин и метандростенолон. Всеки анабол ми шепнеше "вземи ме". Накрая деката би метана. Сега как да интерпретирам този сън? Трябва да почна с дека май?

mincaa
неориентиран

Регистриран: 22.03.2013
    #3028548 - 22.03.2013 11:38 [Re: bulgariator]

Цитат:

Какъв е тоя стремеж от младите да си отидат от тоя свят не знам.

И аз съм си задавал тоя въпрос много пъти!

magov1
неориентиран

Регистриран: 17.06.2013
    #3063489 - 17.06.2013 15:08 [Re: mincaa]

Така е модерно в днешно време да си як!

--------------------
врати за мазета

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  SaTyR 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 17633

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2012 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.197 seconds in which 0.168 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.