Форуми » Музика » Vrani Volosa

Страници: 1
VRAN
pagan

Регистриран: 16.04.2004
От: Бургас
В студиото
    #1811286 - 27.06.2007 23:44

Отдавна се канех да пусна тази тема, но, дали от мързел, дали от нещо друго, се забавих ... Важното е, че не е след дъжд качулка ... още повече на фона на адските жеги, които са превзели града, да не говорим и за пожара днес
Започнахме записите за втория албум на Врани в края на март и това е третото откриване на сесии (след лятото на 2005 и есента на 2006 г.)и се надявам все пак да доведем нещата до край.
До момента са записани 4 парчета и се работи по 5-то, това са само инструментали, вокалите ще запиша накрая на цикъла. Да кажем, че това е половината от работата и дотук всички сме доволни. Песните звучат топло и цветно, а онази първичност в звука от първия ни албум е обуздана мъничко, но не съвсем ... Все пак става дума за Врани.
Малко куца писането на текстовете. До момента имам половината, а останалото ще се пръкне може би в последния момент.
Ами това е засега. Ако има въпроси - питайте! Ще отговарям, доколкото е удобно, все пак искам да има изненади.

Ние всички обичаме музиката!

Христо

--------------------
desire or will
www.vranivolosa.com

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Джуджето_GIMLY

Регистриран: 19.06.2004
Re: В студиото
    #1811785 - 28.06.2007 11:42 [Re: VRAN]

Надявам се втората половина да не отнеме толкова време както първата

VRAN
pagan

#1812266 - 28.06.2007 18:53 [Re: Джуджето_GIMLY]

Хехе, аз също. Но в момента ходим почти всеки ден в студиото, за разлика от предходните месеци. Иска ни се на всички да си свършим работата по-бързичко.

--------------------
desire or will
www.vranivolosa.com

Shamandalie
новак

Регистриран: 20.12.2004
От: София
    #1812600 - 28.06.2007 23:29 [Re: VRAN]

Супер, Врански, ще чакам материала. Даже днес си говорихме за вас с Иво.

metal
Ланчилото Гобо

Регистриран: 28.08.2005
От: Edinburgh
    #1814728 - 01.07.2007 11:10 [Re: VRAN]

ще чакаме с нетърпение лека работа в студиото

--------------------
Black tears in my eyes,black sorrow in my soul

gam

Регистриран: 03.05.2005
    #1829623 - 13.07.2007 10:42 [Re: VRAN]

Поздравления! И успех

Mrazek
кръжочник от читалището

Регистриран: 05.12.2002
От: бостаня
    #1830215 - 13.07.2007 18:14 [Re: VRAN]

Успeх и от мен.... Поздрави нa бaсиста!..

VRAN
pagan

#1928163 - 22.10.2007 20:21 [Re: Mrazek]

Хей-хо!
Всички поздрави са изпратени успешно

Така, напоследък няма много време - работа, работа и пак работа ... както винаги Тези дни попътувах повечко, изморен съм и същевременно щастлив - да видя прекрасни пейзажи, природа, София отново след повече от година ... Добрич и нашите приятели от Кълн, които свириха там :):)
В София се видях с много стари приятели, намерих нови ... прекарах чудесно и на Gorgon fest.

Та, сега малко сед емоциите е по-спокойно да се пише някакси Нещата с албума на Врани отиват към привършване - има малко китарки тук-там да се запишат, най-вече акустични (оппи! това не сме го правили преди ) и almighty vocals.
Досега сме свирили 3 от новите песни на живо, една в София, Пловдив и Варна и трите заедно в Бургас ... така че горе-долу може да се има представа накъде отиват нещата. Промяната е сериозна, но при мен нее никак болезнена, дано и при всички вас е така
Друго интересно ... а да! Имаме втори китарист, казва се Петър и е много ценен пич, бачка здраво и смятам да бъдем с него занапред
Понеже някой попита за официалния сайт на бандата: в момента той е закрит и като такъв ще служи този в myspace: www.myspace.com/vranivolosa Разбира се, ще има отново сайт, но кога ще стане е трудно да се каже. Така че всякаква информация за групата ще можете да намерите в горепосочената страница, както и тук в официалния форум на Врани Волоса.
Имаме желание да посвирим в София, но доколкото разбирам, ситуацията с клубовете там не е много добра. Ще се радвам, ако всеки предложи някакво интересно място за свирене, където да се забавляваме заедно
Скоро се очаква да видят бял свят два албума, в които участвам с вокали - тези на Dystopia и Apocalyptic Sound. Ако имате желание, можете да им хвърлите по едно ухо

И накрая - благодаря на всички, които ми се обадиха на Gorgon fest, за мен беше чест да си побъбрим

Моята музика тези дни:
Down "Over The Under"
Daemonia Nimphe "Krataia Asterope"
Kayno Yesno Slonce "Elohim Neva Senzu"
Khvarena "The Spirit Rises"
Dead Can Dance "Aion"
Primordial - двете нови песни в нет-пространството
Rush "Snakes And Arrows"
Mastodon "Blood Mountain"
Minsk "The Ritual Fires Of Abandonment"
Agalloch "Ashes Against The Grain"

Viva la musica!
Love
H.

--------------------
desire or will
www.vranivolosa.com

Джуджето_GIMLY

Регистриран: 19.06.2004
    #1929940 - 24.10.2007 21:01 [Re: VRAN]

Дай снимков материал на новото китарист да го видим колко е убав
Иначе глесдам предварително си отговорил на повечето ми въпроси тъй, че отново ще си кажа, че чакам (не)търпеливо нов албум и още повече да се видим и с тебе, че то стана една година откак не сме се виждали

Цитат:

Ще се радвам, ако всеки предложи някакво интересно място за свирене, където да се забавляваме заедно

Пловдив, Пловдив

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  SaTyR 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6934

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.