ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Тийнейджъри

Страници: 1
Прасковка
Отвеяна

Регистриран: 27.05.2005
От: Плутон
Наранена
    #1947769 - 13.11.2007 08:41

Здравейте. незнам дали точно тук е мястото на темата, но незнам къде да я напиша.
Имам проблем, доскоро мислех, че съм решила всички, но навярно 1 се е промъкнал и не съм успяла да намеря правилното решение за решаването му.
Преди години ходих с едно момче, като аз преключих връзката ни. От тогава са минали има няма 3 години като през това време той много пати ми бе показвал че иска да е с мен, та даже преди години ми беше писал смс, че ме обича. Като цяло беше показал че даржи на мен. Преди месец някъде се събрахме отново, малко по-касно след като беше минала една вечер, в която много ме убеждава да трагнем, та дори казва начини за решаване на проблема, че аз уча в един град , а той в друг. И такива неща, като цяло показа че наистина иска да е с мен... А, аз му се вързах.. и така преди месец някъде тръгнахме.. Беше ми хубаво, че се събрахме, чувствах се добре, но го нямаше старото търсене по телефона както правеше преди.. а усещах някаква студенина. Да навярно много го нараних в миналото.. може би искаше да си го върне.
Та така, ходим от скоро, но реших че искам да правим секс и го направихме. Мислех, че ме иска, но навярно той си има друга.
Голям проблем е за мен този падеж, защото преди по-малко от седмица и нещо успях да отхрърля тревогите си и да продължа напред, като си мислех че е възможно и да бъда обичана.
Много мъчно ми стана, не мога да опиша разочарованието, когато само ден след като се любихме, разбрах че само преди няколко седмици той се е хвалил на общ познат, че .. Е.. наред, защото приятелката му, с която скоро били направили 6 месеца не му пуска". Това разби надеждите ми. Да знаех, че навярно ще изляза права за това, че не съм единствена, но ми се искаше да повярвам. Все още не съм говорила с него по темата, но се надявам когато това се случи той да не ме лъже, защото няма да изтърпя повече лъжи.
Хора кажете ми какво да правя, трябваше да го споделя с някой, да се опитам да .. по правя положението си.
Не не съжалявам, че спах с него, защото ако така разбера какъв е всъщност си заслужава цената, от др полпжителна страна - имам голям проблем с акнето и др геникологични смущения, който биха се подобрили от това, а следователно ще се отърва от акнето и пред мен ще се открие нова възможност да срещна някой, който може да е истински. Само че къжете ми хора, как да се справя със самотата? Наскоро си обещах че няма повече да позволя да ме наранява околния свят.. няма да му се опра.. но не се чувствам добре..
аз съм човек, който трудно се сприятелява, защото не дружа с хора, който ме нараняват.. Няма да позволя това да ме съсипе, обещах си го веднъж и няма да позволя да ми се случи.. Но ме притеснява какво би било, ако наистина съм права, а май е така.. със сигурност не искам да имам нищо общо с такъв човек.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
[KNELL]Lord_Hard
рекордьор
**

Регистриран: 19.04.2005
От: Stara Zagora
Re: Наранена
    #1968391 - 04.12.2007 13:11 [Re: Прасковка]

На първо място спри да сменяш "А" с "Ъ", знам, че не е нарочно, а е следствие от многото чат на латиница, в mIRS, ICQ, Skype и др.
С други думи, или иначе казано, ако спреш да си търсиш и да излизаш с момчета от чатовете няма да имаш проблеми.

--------------------
"На тая мера дет съм срал, ти сега пасеш."

Neva
Луда калинка

Регистриран: 02.04.2004
От: София, България
    #2004470 - 15.01.2008 14:18 [Re: [KNELL]Lord_Hard]

Е, не така де. Не всички момчета в чата са някакви олигофренчета. Лошото е че последните са толкова много, че свестните са на практика незначителни като брой и процент .
Мацка, знам че е трудно, когато си по-свит и не толкова общителен, но съвсем не е толкова трудно да намериш и хора, които си заслужават. Просто си остави малко повече време да ги прецениш, преди да се откриеш и довериш напълно на хора, които слабо познаваш.

cTpaHHo
Иде ли?!

Регистриран: 26.09.2004
От: Варна
    #2026098 - 05.02.2008 10:57 [Re: Прасковка]

Не можах да разбера как ше се отървеш от акнето като правиш секс о.О
Ама веднага се сетих за една ямболска мурва която също си мислеше, че е възможно , правеше само сФирки и си размазваше пълнежа по лицето "щото помага с/у пъпкитИ".
Много ми беше забавно като ми го разправяха това

--------------------
Еееебрееедебреееееееееееееее - пуснах си гласа

Прасковка
Отвеяна

Регистриран: 27.05.2005
От: Плутон
    #2026274 - 05.02.2008 14:02 [Re: cTpaHHo]

нещо доказано като вредата на шоколада, но малко по-вярно според мен. аз не съм мурва, а секса регулира хормоните.. мисля че това в всеизвестно, а аз пия хапчета за това.

dark_soul
temptation

Регистриран: 24.07.2004
От: Амбър
    #2046592 - 28.02.2008 12:01 [Re: cTpaHHo]

Ами то си е всеизвестно, че е полезно за кожата погледни си дланта и размисли

--------------------
We are lost in a kiss.... A moment in time....

АЛЕСАНДРО
ADIDAS

Регистриран: 19.02.2009
От: СТАРА ЗАГОРА
    #2383227 - 23.05.2009 21:22 [Re: Прасковка]

Цитат:

нещо доказано като вредата на шоколада, но малко по-вярно според мен. аз не съм мурва, а секса регулира хормоните.. мисля че това в всеизвестно, а аз пия хапчета за това.

Доказано е , че шоколадът е много полезен ,освен в случаите когато не се мият зъбите вечер

--------------------
http://vbox7.com/play:2ea3b7fe

Black Adder
Advanced

Регистриран: 18.04.2004
От: Varna
    #2387414 - 29.05.2009 11:58 [Re: АЛЕСАНДРО]

Но само натуралният шоколад!
Тези неща които се продават под името "шоколад" а съдържат незнайно какво едва ли спадат към категорията полезни.

--------------------
Reality-o-Meter: |.\......|

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Mizar 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4820

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.