ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Гоблени

Страници: 1
Sunshine_1
почетен член

Регистриран: 25.04.2007
Програма за гоблени
    #1973334 - 08.12.2007 07:12

Момичета,търся програма,която може да направи дадено изображение в гоблен със схемата,конците и т.н.Разполагам с Hobby Ware,обаче този софтуер не е много точен и картините с повече цветове не ги прави точно,а изглеждат размазани,неясни,а понякога не си и личи каква е картината.Програмата е добра може би само за цветя.Моля ви ако знаете някоя по-добра програма пишете ми!

--------------------
I do not want to return to earth after what i experienced,i want to get into heaven because i was arleady in hell.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Araxna
Влюбена

Регистриран: 10.11.2004
От: Варна
Re: Програма за гоблени
    #1973346 - 08.12.2007 08:36 [Re: Sunshine_1]

По-добрата програма е дизайнерското умение. А ПМ на Хобиуеър е най-доброто, което съм виждала, като изключим Cross Stitch 4.0 на Embird, ама тя се инсталира с целия пакет, който е за машинна бродерия и то върху Корел дроу, сама не може. Не разчитай на програма да ти направи модел от картинка веднага и да започнеш да го шиеш, няма да стане, в най-добрия случай може да ти направи подложка от картинката и да започнеш да рисуваш върху нея, или да прекараш картинка през програмата и след това имаш поне 1 месец да го обработиш пиксел по пиксел. Освен всичко друго по-назад във форума вече са обсъждани тези въпроси, четете бе хора.

--------------------
http://snimka.bg/album.php?album_id=2832
http://araxna1.multiply.com/photos

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2439

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2012 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.033 seconds in which 0.017 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.