ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Бизнес и Икономика » Европейски съюз

Страници: 1
ada111
леко ориентиран вече
*

Регистриран: 14.06.2005
Въпрос за внос от Китай
    #1445087 - 27.09.2006 15:30

Знае ли някой какви ще бъдат квотите за внос на стоки от Китай след като ни приемат в ЕС . А евентуално ако още не се знае кога най-рано ще се разбере това .Предварително благодаря .

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
Re: Въпрос за внос от Китай
    #1572605 - 30.12.2006 15:52 [Re: ada111]

Аз не знам какво ще стане с митническата тарифа като влезем в съюза.Ще има ли промяна или това че сме в СТО ,я е приравнило още тогава с общоевропейската.И с ДДСто не знам какво става.Преди като внасях от Германия го плащах тук,сега навярно ще го начисляват още там.

miavita
член
**

Регистриран: 10.05.2006
    #1606128 - 23.01.2007 12:45 [Re: ada111]

Аз пък търся фирма ,която ще продължи да внася сувенири като дребни пластмасови изделия от Китай.Моля ,ако има такава фирма ,нека ми пише на лични или тук във форума.Интересувам се от внасянето на пластмаса като материал за производство или да се осигури изработването в Китай по наш проект и матрица от силикон.

miavita
член
**

Регистриран: 10.05.2006
    #1918627 - 11.10.2007 10:30 [Re: miavita]

НЯКОЙ ДА Е СРЕЩАЛ КООРДИНАТИ НА ФИРМА " ВАСИМИРА КОМЕРС ЕООД".вНЕСЛА Е ФИГУРКИ С МАГНИТЧЕ ЗА ВРАТАТА НА ХЛАДИЛНИК,НО КООРДИНАТИ ЗА ФИРМАТА НЕ ИЗЛИЗАТ НА НИКАКВИ ТЪРСАЧКИ

CyberDavid
неориентиран

Регистриран: 28.12.2007
    #1989298 - 28.12.2007 11:29 [Re: miavita]

Чонгчинг СОКС Бизнес ЕООД е единственият и най-бързо развиващ бизнес представител, който разполага с офиси на териториите на България (Благоевград и София) както и в Китай (Чонгчинг), както и агенти в САЩ (Ричмонд). Това Ви дава възможността да търгувате бързо, лесно и ефективно.

Предлагаме пълен набор на услуги, които имат за цел да задоволят изискванията както на организации така и на индивиди заинтересувани с директен внос от Азия и износа на стоки, произведени в България. С едно телефонно обаждане до наш агент най-близо до вас вие можете да поръчвате, проследявате и получавате най-новата информация

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6971

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.075 seconds in which 0.058 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.