ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Относно all.BG

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Abate
ЛЮБОПИТЕН

Регистриран: 15.03.2007
От: София
Re: Правата на Диването...
    #2038642 - 18.02.2008 17:54 [Re: Petrovа_]

Цитат:

Хе, това си е НЕЙНИЯ форум, в който важат НЕЙНИТЕ ПРАВИЛА и на който вратата е винаги ОТВОРЕНА да си тръгнем Многократно е набивано на очи.
За да се харесаш на Диването трябва да споделяш нейните възгледи над живота, иначе нямаш шанс. Излизаш прост, ограничен и тъ нъ... Пука ли ти всъщност? Нека всеки си живее в собствената си приказка

Ми приеми го като социологическо проучване: На кого харесват и на кого не, правилата на Диването. После, ако имаш време, желание и възможност, би ли ми обяснила какво означава "нейния форум"?!
Макар, че като се замисля, май си права!?
К,во ли ми пука!?

--------------------
"Когато на готин човек му е кофти - това е блус. Когато на кофти човек му е готино - това е чалга"

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ШШШШ
ПЛЮШЕН БРОНТОЗЕБЪР

Регистриран: 07.02.2007
вече имаш отговор:(
    #2038655 - 18.02.2008 18:06 [Re: Abate]

http://forum.all.bg/printthread.php/Cat/0/Board/allbgdiscuss/main/1618636/type/thread

моето мнение (Петрова ти го е казала по друг начин):
http://forum.all.bg/showthreaded.php/Cat/0/Number/2034418/page/1/vc/1

http://forum.all.bg/showthreaded.php/Cat/0/Number/2037192/an/0/page/0#Post2037192

Как да ти кажа, ако си мислиш, че форумът е място за дискусии и (особено!!!) изказване на мнения, очевадно не си прав.

Форумът е терапевтично средство. Отдавна съм стигнал до този извод, само не знам кой от какво е болен или какво му/й се е случило (за себе си знам кога влязох и че беше по дадена причина, после - намерих сродни душици и лаф, сега - отмиращ навик)

все пак наистина е по-добре наполеончетата и маниаците да си избиват комплексите (дай да не се лъжем, всички ги имаме, но не всички сме комплексри*) във форума, отколкото да правят поразии в "реала". Винаги можеш да ги пропускаш, нали?:) ако не е "откачалки", все другаде ще се намери местенце

--------------------
Ъпгрейдвам тухли четворки до тухли петици!

Бодри
Гад МръсТна
**

Регистриран: 11.01.2005
От: зад на Дед Мороз
    #2038670 - 18.02.2008 18:18 [Re: Abate]

Мдааа... не се и надявай на повече коментари по въпроса Затова и е и мястото ТУК на тази тема - всичко се рецензира както подобава

За Диването или добро, или нищо

--------------------
Да живее проникването в най-тъмните дебри на бъдещето!

burberry
demon hunter

Регистриран: 03.05.2004
    #2038715 - 18.02.2008 18:56 [Re: Petrovа_]

Цитат:

За да се харесаш на Диването трябва да споделяш нейните възгледи над живота, иначе нямаш шанс. Излизаш прост, ограничен и тъ нъ...

Да бе да... Хич не може да си си просто прост и ограничен... И за чий му е на някого да се харесва на Диването? Не съм видяла да има такова изискване в нейния форум. А че има тъп, безсмислен, безкраен и досаден чат, който прави форум Откачалки привлекателен за всякакви празнодумци - спор няма. Надали това е била основната му цел де... ама така се е получило. И сега рев в стил тая що не ми дава да се цепя както си искам...

--------------------
Diablo III

burberry
demon hunter

#2038731 - 18.02.2008 19:05 [Re: Abate]

Цитат:

С уважение към труда и отговорностите на модераторите, искам да попитам: Смятате ли, че "ГолЕмо Диване" се държи адекватно!?

Да, даже прекалено толерантно се държи. Да бях на нейно място - щях да заключа Откачалки за седмица-две - да ви мине лигнята...
Цитат:

Във времето на демокрацията, кое е това което бихте отнели на хората ако имахте власта?

Леле чак времената, демокрацията и правата на хората се намесиха
Цитат:

Когато нещо не ви хареса как търсите или отстоявате правата си

Права хубаво... а задълженията и отговорностите си дали търсиш и отстояваш...

--------------------
Diablo III

burberry
demon hunter

#2038732 - 18.02.2008 19:05 [Re: Abate]

Цитат:

С уважение към труда и отговорностите на модераторите, искам да попитам: Смятате ли, че "ГолЕмо Диване" се държи адекватно!?

Да, даже прекалено толерантно се държи. Да бях на нейно място - щях да заключа Откачалки за седмица-две - да ви мине лигнята...
Цитат:

Във времето на демокрацията, кое е това което бихте отнели на хората ако имахте власта?

Леле чак времената, демокрацията и правата на хората се намесиха
Цитат:

Когато нещо не ви хареса как търсите или отстоявате правата си

Права хубаво... а задълженията и отговорностите си дали търсиш и отстояваш...

--------------------
Diablo III

Сияйна Зора
новак
**

Регистриран: 18.02.2008
    #2038765 - 18.02.2008 19:32 [Re: Abate]

Това, което ме дразни мен е двойният стандарт, който се прилага и делението на ние-старите, дето сме бели и добри и вие, новите дето ни развалихте хубавото местенце.

Аз съм банната поради липса на аргументи от страна на модераторката и ми е неописуемо забавна цялата ситуация.

Като иска някой да се прави на Наполеон, негова/нейна си работа.

Диване, дишай спокойно- омръзна ми тази игра. Сама знаеш, че ако реша да пиша тук, ще намеря начин.Вместо това предпочитам да вложа енергията си в по-полезни неща. Ае със здраве.

uaH
добър Льольо

Регистриран: 20.10.2006
    #2038826 - 18.02.2008 20:29 [Re: Abate]

Най-добронамерено ще кажа, че човек не бива да търси причината в другите.
Пък някакъв умник, май грък е бил, на времето бил казал "Човек е истински губещ, когато започне да обвинява останалите".

--------------------
Личната страница на Илиян

Льольо уеб комикс

c´est moi
;)

Регистриран: 11.12.2006
    #2038829 - 18.02.2008 20:33 [Re: Abate]

--------------------
But she did ask...and well she is special

c´est moi
;)

Регистриран: 11.12.2006
    #2038922 - 18.02.2008 21:46 [Re: Abate]

Моето мнение също го знаеш,казала съм го още вчера
Цитат:

Та извода ми е колкото по-малко пишеш,толкоз по-малка е вероятността за бан .Ако нямаш мнение,вероятноста граничи с 0

@VIVIVIVI и аз смятам,че всеки е тук някакъв си вид терапия,за себе си знам,че точно"Откачалки"и хората във форума ме спасиха от ужасна депресия преди време...Бих искала и други да могат да го правят,но това ще е възможно само ако във форума го има чувството за свобода и съпричастност,което не се полуава ако имаш непрекъснат страх от бан.
ОК-нека да има правила,но нека са валидни за всички,защото много по-големи глупости и безсмислици са били подминавани,а при някои за дребно заяждане и...бан.
Ако се замислим ние първо се гаргарим със себе си,признавайки си че сме откачалки,и после с другите.И е жалко и тъжно да не се дава думата или да се закатинарчват добри теми,а форумът да е пълен с безсмислици .Най-вероятно и това ми мнение ще бъде изтрито...
Както и темата за кошчето беше заключена...

--------------------
But she did ask...and well she is special

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 8986

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.