ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Относно all.BG

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Great White
ilunga

Регистриран: 16.09.2004
Re: Правата на Диването...
    #2041571 - 21.02.2008 17:38 [Re: 12250]

Цитат:

Подобно на:
http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/232943/an/0/page/0/vc/1
http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/768002/an/0/page/0/vc/1

смръф, при цялото ми уважение към теб - грешиш в избора си на правила.Точно тези посочени от теб клубове вече са като латинския и арамейския език.Единият се трансформира в "съвременни латински" езици, а другия отдавна се е превърнал в екзотика.
И доколкото разбирам авторът на темата, питането му беше в посока - деленето на наши и ваши.Или както е казал един много известен автор - Всички свине са равни, но някои са по-равни.

--------------------
Любимото ми животно е мулето.Това е животно с усет - знае кога да спре да яде, знае и кога да спре да работи.Х.Труман

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
12250

Регистриран: 25.03.2005
    #2042220 - 22.02.2008 11:22 [Re: Тaис]

Предполагам, че не виждаш причина, но в такъв случай правилата за този форум са непълно и недостатъчно ясно обявени за публиката.

Понеже прави впечатление, че след всеки периодичен рев и вой, някъде на друго място (извън "Откачалки") бива обяснявано неколкократно, отново и пак, как въпросният форум е със по-специален/частен статус.
Искам да кажа, че ако това е изрично записано в закарфичена тема (подобно на темите във форумите, към които съм дал линкове), не би се случвала за пореден път тема като тази.

Abate
ЛЮБОПИТЕН

Регистриран: 15.03.2007
От: София
    #2043259 - 23.02.2008 21:19 [Re: burberry]

Цитат:

не ги разПрах" не е оправдание за неспзването им...
Все някой нераз?рал ще има
ще трябва да му се обЕснява и то в специална тема

Верти, IQ-то ми е достатъчно да разбера писаните ви правила. Не разбрах "неписаните".
Например защо форума се казва: "forum.all.bg" е не "forum.private.bg"!? Не очаквам и да ми отговориш. Вие (модераторите) сте божествени. Вие можете да раздавате банове, да заключвате, да местите, да триете теми, но не и да отговорите на въпроси на "досадни", "нахални", "тероризиращи" ви юзери.

"Баден Баден и Дюран Дюран" бяха закачко по адрес на публикувания два пъти пост.

Цитат:

Всъщност доколкото разбирам, на теб не ти харесва не само Диването като Мод, ами изобщо правилата в този форум. Човече, ти трябва да си много голям мазохист, за да стоиш там, където не ти харесва, честно

Таис, не се главозамайвай. Не съм тук нито заради теб, нито заради Диването. Тук срещам прекрасни хора с които пиша, обменям информация или просто бъбря. Не съм чатър, празнодумец или спамър!!!

И накрая, за да ви сваля малко на земята, налагам ви бан за неопределено време!
Няма да пиша, няма чета, няма да коментирам теми пускани от вас.
Убивам ви с мълчание!"

--------------------
"Когато на готин човек му е кофти - това е блус. Когато на кофти човек му е готино - това е чалга"

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #2043273 - 23.02.2008 21:27 [Re: MyPa TpuO]

Мура, ами че това пространство го има - кошчето. Там няма правила, няма дори модератор. Често след като някои интересни постинги бъдат изтрити дискусията (чатът) продължават там.

--------------------
Komu Pán Boh, tomu všetci svätí.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 8986

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.