ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » ВСУ Л.Каравелов

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Aли

Регистриран: 21.10.2004
Re: Архитектура
    #1418502 - 10.09.2006 08:55 [Re: bau]

Нима тройка по математика дава шанс на кандидатстващия?

Мен друго ме притеснява. Има ли някъде изнесени списъци на всички кандидатстващи? С резултати от изпити?
В интернет можеш да получиш само лична информация срещу ЕГН то. Докато в сайта на ВСУ има пълна информация кой как се представи.
Защо ли крият резултати от КСК във УАСГ то?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
bau
ориентиран

Регистриран: 07.09.2006
    #1418770 - 10.09.2006 13:09 [Re: Aли]

Те са над тези неща. Имаше изнесени списъци с хаотични данни и резултати. Истината е, че дори и тези списъци да ги нямаше, пак щеше има 3000 надяващи се кандидати.
Човек стига толкова далеч, колкото му се позволи. Монополът, които има УАСГ им създава самочувствието,че могат да правят каквото си искат и не ми се мисли догодина какво може да бъде.

frm
неориентиран

Регистриран: 25.06.2007
    #1807706 - 25.06.2007 14:10 [Re: Анонимен]

Миналата година ме приеха в УАСГ.
На изпитите имах 4.9, 5.6, 5.1, 6.00. Бал 27.38
Във ВСУ "Л. К." изпитите са по-лесни, но и бала е по-висок. Там ходих само на математика, изкарах 5.7. На рисуване - не, бях вече приет.
В УАСГ задачите са по-тежки отколкото в другите ВУЗ - личен опит, бях на изпит и в ТУ (5.9) и в ВСУ (5.7), приятели изкараха по-ниско отколкото в СУ.
Имаше над 40% 2.00, май 42%.
Ако някой иска да гледа списъци и да си прави класирания, да вземе един фотоапарат и да снима - първо се публикуват дипломите, после изпитите и накрая приетите.
Ако отново кандидатствам в УАСГ ще напъна математиката, тя е проблемна, влизане с 3 и 4 по математика става, ама рисуването трябва да е на 6.
Дано съм бил полезен и успех!

TEX_the_soldier
Конт Ла Мот Роайо
**

Регистриран: 14.05.2002
От: El Dorado
    #1824802 - 09.07.2007 21:07 [Re: frm]

Цитат:

Миналата година ме приеха в УАСГ.
На изпитите имах 4.9, 5.6, 5.1, 6.00. Бал 27.38
Във ВСУ "Л. К." изпитите са по-лесни, но и бала е по-висок. Там ходих само на математика, изкарах 5.7. На рисуване - не, бях вече приет.
В УАСГ задачите са по-тежки отколкото в другите ВУЗ - личен опит, бях на изпит и в ТУ (5.9) и в ВСУ (5.7), приятели изкараха по-ниско отколкото в СУ.
Имаше над 40% 2.00, май 42%.
Ако някой иска да гледа списъци и да си прави класирания, да вземе един фотоапарат и да снима - първо се публикуват дипломите, после изпитите и накрая приетите.
Ако отново кандидатствам в УАСГ ще напъна математиката, тя е проблемна, влизане с 3 и 4 по математика става, ама рисуването трябва да е на 6.
Дано съм бил полезен и успех!

сигурно искаш нещо да кажеш, ама като не мога да схвана какво е

--------------------
Не се обвързвай с нищо, от което да не можеш да се отървеш за 30 секунди, ако усетиш жегата зад ъгъла.
==================================================
Заговори Я! Защото е казано: Който мълчи - маструбира !!!

Nameless
неориентиран

Регистриран: 17.06.2005
    #1842606 - 24.07.2007 15:32 [Re: TEX_the_soldier]

Отделих 3 години от живота си по случая ВИАС-Архитектура
Дали си заслужаваше - МНОГО ЯСНО
ВСУ-то е просто по-скапаната алтернатива, който го устройва жив и здрав.
ВИАС наистина е монополист, просто е най-доброто което има в България.

xtRael
неориентиран

Регистриран: 20.09.2007
    #1901269 - 20.09.2007 00:32 [Re: Nameless]

Та...привет на всики Идното лято (2008) ще кандидатствам и съм се ориентирал към ВСУ и УАСГ - Архитектура главно. Та въпросите ми са... ще ми стигне ли това време да се подготвя (всеки си е различен, ноо все пак..), математиката си я уча и ми върви от малък, но не засилено; Ако вляза във ВСУ със архитектура или нещо друго ще мога ли да се преместя във УАСГ Архитектура?; Оценки могат ли да се прехвърлят примерно от изпитите по математика (не са ми ясни много тея неща как стават и какъв им е замисъла, но съм чувал че може за някои университети и затова питам)?
Предварително благодаря, ако някой ми отговори.

--------------------
Expect the unexpected...

Andreii
неориентиран

Регистриран: 18.02.2008
    #2038531 - 18.02.2008 16:47 [Re: xtRael]

Интересни мнения по въпроса само че относно УАСГ и ВСУ нищо обективно не се каза.Да УАСГ е с традиция и гледам всеки ден колко слаби проектанти има и какви "лайна" творят завършили там.Аз съм 5 ти курс и мога да кажа че пак бих избрал ВСУ по ред причини.Имам колеги които се прехвърлиха след 1 курс в УАСГ и после като сме говорили съжеляват но са си при мама и тати в София няма голяма такса не плащат квартира.С другия семесър ще имам 97 изпита и проекти .Та ако има някой от УАСГ ще ми е много интересно да видим в кой курс какви проекти се правят колко изпита имат колко им е натоварена програмата.И не е до университета, а до желание на човек да се научи и да бъде добър в това което учи.

Valq
неориентиран

Регистриран: 23.02.2008
    #2043050 - 23.02.2008 12:32 [Re: Andreii]

Здравейте, искам да попитам някой от архитектите какви са по-точно изпитите по рисуване във ВСУ "Любен Каравелов"...благодаря предварително

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  StormaR 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 30559

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.