ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
ШехерезадаМодератор
Anima

Регистриран: 24.05.2004
От: София
Re: Плутон в рожденната астрология
    #2049249 - 02.03.2008 22:00 [Re: exxos]

Цитат:

Бил Гейтс е със съвпад Плутон+Юпитер в лъв втори дом

Познавам един с такъв Плутон + Юпитер във втори дом и в лъв, обаче е беден като църковна мишка

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ШехерезадаМодератор
Anima

#2049254 - 02.03.2008 22:08 [Re: zlatence]

Цитат:

Пускам ви един интересен пример- синастрия. Не е моя. Женски съвпад на Венера и Плутон в опозиция на мъжко Слънце и Венера.Че и квадратира мъжката Луна. Жената е доста обсебваща.

Този човек не може и в миша дупка да се скрие от теб. Слънце съвпад с Плутон не обича много да му разголват душата, а ти с този Уран отгоре и с тази Венера насреща, си като с прожектор на разпит, ей ... тайна не мож опази този човек от теб.

Опизиция на Марс с Марс - хвърчат тенджери, тигани, спринцовки могат да бъдат обърнати на дарцови инструменти, ако не играете боулинг редовно сте загинали и никакви запалки, кибрити и камини около вас!

Особено тази година, да не предизвикате стихийно бедстие и пожар. И съм с една огромна молба към вас двамата, ако може да не ходите по странджа сакар и по планитите, защото са ми мили горите и долините на родината. Или ако ходите колата да не е на газ, да не палите огън в гората и да не хвърляте цигари през прозорците ще ви замоля...

--------------------
is to create it !

Регул
Летящ

Регистриран: 25.09.2007
    #2049260 - 02.03.2008 22:21 [Re: Шехерезада]

Цитат:

Цитат:

Бил Гейтс е със съвпад Плутон+Юпитер в лъв втори дом

Познавам един с такъв Плутон + Юпитер във втори дом и в лъв, обаче е беден като църковна мишка

Струва ми се, че 22:00 ч. ( в astrotheme.fr) не е точен,
затова намирам хороскопа на Бил Гейтс по-удачен
с час на раждане 21:15, ( база Solar Fire), където Плуто/Юпи е в 3-дом

ШехерезадаМодератор
Anima

#2049263 - 02.03.2008 22:26 [Re: Регул]

Дам ... Слънцето управлява втори и се намира в квадратура към ІІ и VІІІ дом. Както и към Уран на върха на дом ІІ. Направо удивително, обаче управител на дом ІІ, намерен в дом 5 и при това в знака скорпион, ни отправя дирекно към Плутон в съвпад с Юпитер, който си е в триплицитета все пак.

Ако не се занимаваше с компютри и не правеше нонстоп ъпгрейти на програмите, за да е на върха на революционните технологии - щеше да е беден.

С тази слаба Венера в скорпион пък - съвсем.

--------------------
is to create it !

zlatence
лунно момиче

Регистриран: 13.04.2007
    #2049266 - 02.03.2008 22:33 [Re: Шехерезада]

Цитат:

Цитат:

Пускам ви един интересен пример- синастрия. Не е моя. Женски съвпад на Венера и Плутон в опозиция на мъжко Слънце и Венера.Че и квадратира мъжката Луна. Жената е доста обсебваща.

Този човек не може и в миша дупка да се скрие от теб. Слънце съвпад с Плутон не обича много да му разголват душата, а ти с този Уран отгоре и с тази Венера насреща, си като с прожектор на разпит, ей ... тайна не мож опази този човек от теб.

Опизиция на Марс с Марс - хвърчат тенджери, тигани, спринцовки могат да бъдат обърнати на дарцови инструменти, ако не играете боулинг редовно сте загинали и никакви запалки, кибрити и камини около вас!

Особено тази година, да не предизвикате стихийно бедстие и пожар. И съм с една огромна молба към вас двамата, ако може да не ходите по странджа сакар и по планитите, защото са ми мили горите и долините на родината. Или ако ходите колата да не е на газ, да не палите огън в гората и да не хвърляте цигари през прозорците ще ви замоля...

Шехерезада, не си ме разбрала. Не е моя / слава богу/ тази синастрия. На мои познати е. Голям "пожар" е жената, ама и мъжа не пада по-долу. Аз нали съм лунно момиче?

--------------------
Не се смей на този, който прави крачка назад, защото може да се засилва!

nikol33
член
**

Регистриран: 18.01.2006
    #2049431 - 03.03.2008 10:52 [Re: Шехерезада]

Не, Шехерезада не работим в екипа на "Сделка или не",хехе Сори за правописната грешка

exxos

**

Регистриран: 03.02.2007
    #2049456 - 03.03.2008 11:46 [Re: Регул]

Цитат:

Струва ми се, че 22:00 ч. ( в astrotheme.fr) не е точен,затова намирам хороскопа на Бил Гейтс по-удачен
с час на раждане 21:15, ( база Solar Fire), където Плуто/Юпи е в 3-дом

Бихте ли обяснили моля, защо смятате, че съвпадът Юпитер/Плутон би трябвало да е в трети, а не във втори дом. Според вас удачно ли е МС да попада в риби, а скорпионския стелиум да е интерсептиран? Благодаря.

ШехерезадаМодератор
Anima

#2049589 - 03.03.2008 15:10 [Re: nikol33]

Цитат:

Не, Шехерезада не работим в екипа на "Сделка или не",хехе Сори за правописната грешка

казах го защото те така сгрешиха навремето и изписаха тригона, като тритон и падна голям смях

--------------------
is to create it !

ШехерезадаМодератор
Anima

#2049591 - 03.03.2008 15:13 [Re: zlatence]

упс, да, извини ме за недоразумението. То така е като пиша с температура из форума, ама иначе как щях да съм в наличност тук. Време за любимите неща все няма

Значи пожар момичето Лошо няма, а като двойка как се държат?

--------------------
is to create it !

zlatence
лунно момиче

Регистриран: 13.04.2007
    #2049767 - 03.03.2008 21:17 [Re: Шехерезада]

Всичко външно изглежда уж спокойно , но чувствам , че мъжа е като бомба със закъснител- Овен с асц. Скорпион. А тя не му пуска грам фъндък/ разбирай въздух/. Все иска още и още. Все не е доволна от нещо. Не знам как ще завършат отношенията им, а нямат и официабен брак. Тази опозиция на Венера и Уран при него? Но пък Луната му в Рак здраво се е вкопчила в сигурността. Не знам. Не съм виждала толкова сложна карта като неговата. Притежава изключителен самоконтрол, но не знам кога ще "изгърми".

--------------------
Не се смей на този, който прави крачка назад, защото може да се засилва!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6778

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.