ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Сатанизъм

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Blackness
почетен член

Регистриран: 19.03.2008
Кой прецака Христа
    #2075205 - 02.04.2008 23:04

Значи от известно време ме мъчат грануломни ребуси... Въртят ми се странни мисли за др.Юда и ми попадат ЖУРНАЛИСТИЧЕСКИ статии.
- Какъв е шанса, (както казва пресата) , Юда да се е представил са Йесус и именно той да го е отнесъл
- Защо пророк от ранга на Йесус е било необходимо да бъде посочен от някого, и то не явно, а тихомълком, чрез целувката на юдата. Тука всичко е неясно. Такова светило на небосклона би следвало да блесне отдалеко, в преносен, че и в пряк смисъл.
- Ако тайната вечеря е била тайна, откъде се знае кой именно е присъствал на нея. Аз лично никъде не намерих списък... Леонардо е можел да си рисува каквото си пожелае, той това е и правел май. И както си пожелае.
- Наличието на юдата отрицателно или положително се явява за историята. Щото за християнската хазна е Дар Божий. Ако Юда не е посочил Оногова, как са щели да се развият събитията, впредвид, че не се е готвела въоръжена революция, а морална?
- Смятат ли християните създаването на семейство от техния (тогава жив) бог Йесус, или докосването на жена е омърсяване? Според генеалогията на Йесус, жените са били на почит сред предците му, и това ни най-малко не ги умърсява ни според библията, ни според мене. Ако не - защо? Ако да - защо? Кво по дяволите мислят сатанистите по въпроса.

Тва офтопик, ма ми се струва, че навремето информатиката е била платен занаят - един бит за 30 сребърника, не като сега

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Guitar
луд

Регистриран: 12.10.2007
Re: Кой прецака Христа
    #2075251 - 03.04.2008 01:26 [Re: Blackness]

Какво по дяволите те кара да се ровиш в чужди сорсове? Малко ли бубулечки си изпостлал в твоите?

--------------------
..тогава всеки календар се оказа неточен ..

Blackness
почетен член

#2075480 - 03.04.2008 11:54 [Re: Guitar]

Цитат:

Какво по дяволите те кара да се ровиш в чужди сорсове? Малко ли бубулечки си изпостлал в твоите?

Много просто, ако и да плувам в собствена посока, голямото течение си съществува, т.е. независимо от директрисата на моя собствен вектор, сумарното направление е към друго място. Па ми е интересно как са го направили да е именно така, след като на книга изглежда другояче, ако въобще книгата (с изключение на маркетинговия план) можем да я отнесем сериозно към тези събития...

Guitar
луд

#2075574 - 03.04.2008 14:37 [Re: Blackness]

Ето - каквото са правили е било ей така, за шоуто, от мерак!!!
.. без маркетингов план !

Не ти ли се е случвало да правиш нещо ей така, щото можеш да го пробваш ?!??

--------------------

Blackness
почетен член

#2075629 - 03.04.2008 15:20 [Re: Guitar]

Мда, прав си. Само наркотици, педерастии и бънджи не съм пробвал, и всичко е било с цел да опозная света, за да го обикна.

Отклонение: Каране на скейтборд по къси гащи с военна каска пред щаба на дивизията е незабравимо. Спане наполовина в Дунава (след умерено пренапиване, ъф коурз). Сваляне на 19 кила за 25 дена, без да се топят мускалите (витамините струват пари, не го пробвайте в къщи). За кво живеем ако не си правим веселото. Тук е момента да отворя нова тема за Живота, Вселената и Всичко останало, ма няма да отварям щото преди мене всеки вече е отворил по една, та знаещите и незнаещите им е писнало на щира и няма да пише никой. То така или иначе повечето двукраки нямат особен смисъл, та кво ли и да се коментира, освен Новия Албум на Ивана!

Guitar
луд

#2075746 - 03.04.2008 16:36 [Re: Blackness]

За кво живеем ако не си правим веселото - е туй ако не го правиш Христа е прецакан!

Иначе наистина няма какво да се прави във форума, бънджито е за предпочитане!!!

.. освен да се заяждаме:
Стига с тая чалга - поздрав

--------------------

Blackness
почетен член

#2076086 - 04.04.2008 00:13 [Re: Guitar]

Тоя клип не ме прави весел... даже ми стана тъжно за девойката и от утре почвам да наказвам всички тирани на девойки.
Ето кое ме прави весел мене:
1. Pestilence със Martin Van Drunen, Patrick Mamelli & Marco Foddis http://www.youtube.com/watch?v=Nlx2zj0VoG4 (който не е забелязал, да си отбележи разлагането на акордите, солата, реването на три гласа и колко пъти в един 4-минутен трак може да сменя ритъма и мелодията). Създадено с майсторлък около 1989
2. Bolt Thrower - The 4th crusade http://www.youtube.com/watch?v=t75kpnAFzag всяка песничка на тази група може да се разпознае дори през противогаз, но не говорим за приятната музикална страна на нещата. Четвъртия кръстоносен поход е завършил лошо за тогавашния нов ред. Решил Цар Калоян да предложи мир на новите си анти съседи, ония били много велики и сдали багажа скоро, при първата и последна битка между БГ и Новия Ред (Адрианопол 1205 година), след което не е имало нов световен ред. Грешка в дарЪ, по нашему. Разбира се в световната история тва е замазано с коректор, ма на некои им държи влага още.

3. На трето място (но не на последно) е семейния ни фаворит от Краводер http://www.youtube.com/watch?v=NCFIP3mMkL8 него нема и да го коментирам, то си е казано.

Наздорове!

Guitar
луд

#2076269 - 04.04.2008 09:15 [Re: Blackness]

хи-хи-хи-хи .. бях забравил как Калоян стопнал новият световен ред. Много готино ми стана като ми го приромни. ми то даже и не можем спорим. Бях гледал едно филмче на една англичанка - там разправяше че балканите били земи на разбойници и всички ги било страх да минават от тука. А откакто румънците приеха че американски войник е неприкосновен на тяхна територия, обаче по същият начин може и ей така да си изчезне .... янки на балкани е малко рядко срещано понятие.

--------------------

Mitko_bombata
пристрастен

Регистриран: 02.08.2007
    #2082067 - 11.04.2008 08:29 [Re: Blackness]

Първо по темата.Който си мисли,че е прецакал Христа ,сам се е прецакал.
Например:Ако някой извърши кражба, не действа ли против себе си?Закона ли го съди,или сам се е осъдил?
Цитат:

Юда да се е представил са Йесус и именно той да го е отнесъл

Това някъде си го прочел ли?
Цитат:

Защо пророк от ранга на Йесус е било необходимо да бъде посочен от някого, и то не явно, а тихомълком, чрез целувката на юдата. Тука всичко е неясно. Такова светило на небосклона би следвало да блесне отдалеко, в преносен, че и в пряк смисъл

За да се сбъднат писанията от пророците,че това което е писано се сбъдва и е истина.
С целувка го предаде Юда ,за да не го помислят за предател,и да не бъде преследвам от последователите на Исус.
Исус винаги е блестял и блести все повече и повече,и се вижда отдалеч.
Цитат:

Ако тайната вечеря е била тайна, откъде се знае кой именно е присъствал на нея. Аз лично никъде не намерих списък... Леонардо е можел да си рисува каквото си пожелае, той това е и правел май. И както си пожелае.

Който е присъствал на вечерята той знае кои са били там.
Ако ти се събереш с приятели ,кои от съседите ти знаят кой си поканил?
Виж за Леонардо си прав ,рисувал е каквото си иска,за да си блъскат главите някои,вместо да прочетат какво е писано.

З.Г.Тилилейски
заядлив
**

Регистриран: 20.03.2007
От: нашта си маала
    #2082626 - 11.04.2008 22:57 [Re: Blackness]

Цитат:

Тва офтопик, ма ми се струва, че навремето информатиката е била платен занаят - един бит за 30 сребърника, не като сега

Не си в час. Сега е доста по-скъпо. За банкови кодове, напр..

--------------------
Щом е механизъм - че се стрОши !

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tanariil, Цецо 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2906

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.