Форуми » Спорт » Формула 1

Страници: 1
Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

Регистриран: 30.08.2004
От: на проветриво...
ПРАВИЛА или ...Някой дреболийки които бих препоръчал да погледнете
    #709078 - 28.03.2005 10:03 Прикрепен файл (103 тегления)

Няколко думи закачени да висят отгоре…. Не че някой ще ги чете, но да ги има:

Идеята е да има най-общо някой правила, които ако не са всички задължителни – то поне препоръчителни.

1. Пишете на КИРИЛИЦА – бутонът за смяна на клавиатурните подредби (виж в горния десен ъгъл на прозореца) вече работи и под други браузъри освен Internet Explorer – моля без оправдания.
другият удобен вариант е транслитератора или пък КРЕДОР
2. Без лични нападки и т.н. агресивно поведение. Подобни мнения се трият на момента – плюйте се …. знаете къде
3. Повеждане на дълги лични (не по темата) разговори тип "чат" са нежелателни(това не забранява оффтопика, стига да е свързан някак с Ф1)
4. Постове състоящи се само от иконки не са желателни.Същото се отнася и за други безмислици съставени от препинателни знаци заемащи повече от 2-3 реда
5. Препоръчва се заглавията на темите да не са само с главни букви освен когато е наложително от важността на темата.
6. Във форум Формула 1 естествено важат всчки Общи правила за ползване на форумите ALL.BG
7. И едно последно, което бих сложил най-отгоре, но мисля че е добре да завършим с него: ПИШЕТЕ – т.е. сещайте се да минавате насам по-често – клубът – това са неговите участници, нека го направим такъв, че да ни харесва на всички

Поздрави на всички и нека имаме един интересен сезон, който с удоволствие да следим и коментираме

К.

--------------------
А Дон Кихот прегърнал здраво чашата
в кръчмата спореше със неверници...
...къде започва пътя към надеждата
и свършва кръстопътя на умората

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

Re: Някой дреболийки които бих препоръчал да погледнете
    #1452802 - 02.10.2006 17:41 [Re: Дон Кихот]

правилата са правила затова да се заобикалят - са казали хората

но не правилата са важни, а тези, които пишем тук и защо го правим - правим го за да общуваме помежду си, общуването има своите минимални норми на поведение, които е хубаво човек да си ги има изградени в себе си или да се съобръзява поне малко с общоприетите такива...

в тази връзка тук ще цитирам колегата .:Тревопасен:., който написа едно прекрасно мение:

Цитат:

До скоро ALL.bg бе приятното изключение, но напоследък откривам с надигащо се несъгласие признаци из другите тукашни бордове, навеждащи ме на мисълта за реципрочна на тази тенденция. Слава богу, разпали се за кратко, попреминава уж, но все още тлее. За мен причината е, че мнозина си пишат своето, без да четат/зачитат другото(останалото) и водени от желанието си да доминират с мнението си. Тази свобода на изразяване се разглежда като налагане на мнение, а не като предлагане на мнение. Това е погрешно и не е смисълът на форумното общуване. То е резултат от реалния ни свят, където живеем в конкурентна среда, в която ежедневно се стремим да сме 'отгоре' на повърхността й и където често се случва да не изслушваме и да не се съобразяваме с тези край нас, а да слушаме и зачитаме само себе си и собствените си потребности. Което освен, че не е възпитано, но не е и цивилизовано. Става дума за толерантност, а не за изразяване на индивидуалност. Често пъти се бъркат тези две думи. За тези, които не ги разграничават бих припомнил добрите стари мъдри слова: "Изслушвай внимателно всеки, дори и глупака. Защото и от него има какво да се научи, което да си заслужава търпението."
Искрено се надявам това по-скоро да отшуми. Както във виртуалния, така и в реалния ни свят.

Позволи ми да се обърна, чрез твоята мелница, и да повея на длъж и шир семенцата на апела ...
Мили шумахеристи и уважаеми шумахероподобни,
не пишете само тогава, когато трябва да използвате случая, за да се поокарате тука тъйцак или да намерите нужда да поогладите с бюлгията си стърчащите кът тръньйе люде край Вас?! Драскайте и във всички останали случаи и пазете своите цветя-мисли от бодили, помнейки, че от едно и също цвете змията прави отрова, а пчелата мед. Това е привилегия, която от все сърце Ви позволявам да не Ви е забранена в мое и на всички останали не-шумахеристи присъствие!!!
Възлюбени сестри и пригласящите им братя,
всяка крайност е сестра на ограничеността! Казвам Ви го аз, който отдавна е открил, че да имаш горещо сърце е толкова важно и необходимо, колкото да имаш и хладен разум. Най-добре и двете! Пробвайте!!!
;о))
... вярвам, че семенцата на този апел ще покълнат и във Вашите сърца! ;о))

.: Тревопасен :.

АМИН

д.К.

Редактирано от Дон Кихот (11.11.2012 17:21)

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

НОВО ПРАВИЛО
    #2077847 - 06.04.2008 10:21 [Re: Дон Кихот]

всъщност май няма нищо ново в това правило...
по-скоро май трябва да го кръстя
ОСНОВНО ПРАВИЛО:

ако искате просто да си поговорите - отивате в ГОВОРИЛНЯТА , ако искате да пишете глупости, може да се пробвате в ОТКАЧАЛКИ
ако искате да се обяснявате - пишете си лични бележки

ТУК СЕ ПИШЕ ЗА ФОРМУЛА 1

капиш

д.К.

--------------------
А Дон Кихот прегърнал здраво чашата
в кръчмата спореше със неверници...
...къде започва пътя към надеждата
и свършва кръстопътя на умората

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  V.I.P, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6918

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.007 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.