ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Автомобили

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Lorеtta

Регистриран: 27.04.2006
От: Sofia
Re: Коя е любимата ви марка автомобили?
    #1284433 - 01.06.2006 16:32 [Re: kalata]

Имам любими модели от различни марки, така че любима марка нямам. Мойта тигричка си ми е любима естествено.
Иначе си падам по спортни возачки - BMW Z4, Mecedes clk, slk и най-вече slr който надали ще карам някога

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Ванката
Кавал

Регистриран: 21.05.2005
От: Варна
    #1285014 - 02.06.2006 00:58 [Re: Lorеtta]

Тука чета, че форд били трабанта на САЩ, че Инфинити била супер, че не знам си ко, че не знам си що. Няма лошо, всеки си мечтае за няакква кола дет ше обира лаврите на плажа с нея. Ама хора я погледнете малко действителността. Първо горивото ни е безбожно скъпо, второ при най-малкия тунинг, който се направи по колата и започват ремонти поради нашите така хубави пътища. Евала правя на този който беше сложил снимки на лада, вектра, и още две лади. Човека гледа действителността. Всички се хвърлят на ферари, порше и разни подобни чудовища. Аз лично си казвам - любимата ми кола е Трабант 601 S - евтина е за поддръжка, харчи сравнително малко(6-8 литра 92октан), надеждна е. Аз три години имах две коли - Рено 19 и Трабант. Реното беше тунинговано и от към външен вид и от към двигател. Еми мога да кажа, че през месец беше в сервиза поради проблеми с окачването, спукани спойлери и т.н. Трабанта за три години му направих точно един ремонт който ми излезе 6 лева(с бирата) - 4 лагера за предното окачване по 80 стотинки и няколко бири докато ги сменя. Карах го безбожно, както се казва на пълна резачка. правил съм фиести с него и т.н. Тази кола не ме предаде нито един път. За нашата действителност аз си мечтая не за кола, а за амфибия от онези на въздушна възглавница - за да няма досег до земята и асфалта. Между другото разкрах и трабанта и реното и си взех Астричка, че поне лесно се поддържа и малко харчи.

Staski
бонбон

Регистриран: 01.04.2006
    #1286674 - 02.06.2006 23:14 [Re: kalata]

friend

**

Регистриран: 10.04.2002
От: USA
    #1287700 - 03.06.2006 23:05 [Re: Ванката]

За всеки влак си има пътници. Най-неразбираеми за мен са хората, които хем си купуват грозна (несполочлив дизайн) кола, хем с високоразходна. Аз мога са се похваля, че у нашия край има няколко ферарита, които съм виждала. Даже едно червено мина покрай мен за първи път преди 2 месеца. Първо си мислих, че някакъв реактивен самолет лети наблизо такъв шум издава, но не толкова силен, де. Е, к'во и двамата бяхме на пътя с еднаква скорост? И двамата ще стигнем по едно и също време, само дето той е с червено Ферари, а аз с по-евтина кола. Хора сме с различни приоритети и вкусове. Аз ако му имам парите за друго бих ги похарчила. За това има и не малко милионери в Америка, които карат евтини Тойоти например.

--------------------
Winners Are Driven

A soldier may be a refugee if he objects to a war which violates fundamental human norms.” Jeffry House

friend

**

Регистриран: 10.04.2002
От: USA
    #1287702 - 03.06.2006 23:07 [Re: Staski]

Готина е, готина!

--------------------
Winners Are Driven

A soldier may be a refugee if he objects to a war which violates fundamental human norms.” Jeffry House

LORD VADER
Парнаджия
**

Регистриран: 09.01.2005
От: Винаги на път
    #1288364 - 04.06.2006 19:41 [Re: friend]

--------------------
Ние можещите , водени от незнаещите , вършим невъзможното за кефа на неблагодарниците.

Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
    #1306897 - 18.06.2006 21:45 [Re: kalata] Прикрепен файл (63 тегления)

мойта си

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

KAZACHOK-NINJI
ориентиран
**

Регистриран: 01.06.2005
    #1312188 - 22.06.2006 16:33 [Re: kalata]

Е как коя бре,верно ли не знаете хаха,най-добрите коли са японските.А моето лично мнение ,че това е SUBARU-Legacy 2005г.,кола на годината за Япония(2004-2005)и във България струва 56 000точки...уфффф проблема е ,че ги нямам,и ще си карам дядо Пасат...

BLOODRAIN
ПОКРОВИТЕЛЯТ на мрака

Регистриран: 22.06.2006
От: страната на мъртвите
    #1315236 - 24.06.2006 21:08 [Re: Ян Бибиян™©]

аз си харесвам Ферари така че ако някой може нека ми купи

--------------------
Войната отнема човешките сърца
остават само разкъсани тела
и това е част от реалността,
но в момента важна е победата.

Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
    #1321680 - 29.06.2006 16:55 [Re: BLOODRAIN]

Цитат:

аз си харесвам Ферари така че ако някой може нека ми купи

а защо някой трябва да ти я купува , ти сама не можеш ли да си я купиш след като толко ти харесва ???

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tender™, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 10229

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.19 seconds in which 0.18 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.