ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Автомобили

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
илчо
ентусиаст

Регистриран: 26.11.2007
От: ориента
Рено Канго,Ситроен Берлинго,Пежо Партнер-За и Против.
    #2114062 - 25.05.2008 15:48

Зравейте,досега съм карал само немски машини,но мисля да взема нещо по-обемно,което хем да става за хора,а и разни по- големи неща да си возя.Държа да е дизел,че с тези газови бутилки в багажника много не ми харесва.МОЛЯ ВИ,който е карал нещо от тези марки и модели,дайте мнение,благодаря ви!

--------------------
Искам само да помогна

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Насе
ръководител РПС

Регистриран: 11.10.2005
От: Майна Сити
Re: Рено Канго,Ситроен Берлинго,Пежо Партнер-За и Против.
    #2114128 - 25.05.2008 19:03 [Re: илчо]

Един приятел има рено канго дизел, за две години не е имал проблем с него Виж с буса Фиат Дукато доста си пати - през месец влиза в бокса за големи повреди, та сега ще го сменя с нещо френско.

Enderial
Странник

Регистриран: 23.01.2005
    #2114642 - 26.05.2008 19:05 [Re: илчо]

Ем зависи колко по-обемни неща, ама гледай да не надхвърляш много предписаните килограми щот ше си патиш с окачването после, не че не може да го натовариш два пъти повече
Еми бате между берлингото и партнера... коят емблема по-те кефи това зимай те са едно към гьотор. Често проблеми със съединителя имат. Имам един познат, имат няколко берлинга (на фирма) и други ситроени, та той е много доволен от берлингото

--------------------
НЕ НА БЕЗРАЗСЪДНОТО ШОФИРАНЕ!!!

tararan
неориентиран

Регистриран: 06.05.2008
    #2115554 - 27.05.2008 21:29 [Re: илчо]

Цитат:

Зравейте,досега съм карал само немски машини,но мисля да взема нещо по-обемно,което хем да става за хора,а и разни по- големи неща да си возя.Държа да е дизел,че с тези газови бутилки в багажника много не ми харесва.МОЛЯ ВИ,който е карал нещо от тези марки и модели,дайте мнение,благодаря ви!

Щом си карал немски коли,и ако сега мислиш да се качиш на някоя от тези които си изредил ще съжеляваш.Само немско или японско

илчо
ентусиаст

#2115590 - 27.05.2008 22:09 [Re: tararan]

Благодаря за отговорите,макар и оскъдни,но полезни.Препоръчайте тогава какво да търся от тоя клас коли,като имате в предвид ,че парите са около5х.,знам че са малко ,но това е положението.....

--------------------
Искам само да помогна

tender™Модератор
барман

Регистриран: 14.05.2003
От: зад бара
    #2115807 - 28.05.2008 09:29 [Re: илчо]

За /или около/ тези пари ще си намериш доста добро Пежо 806 или Фиат Улис. То си е (мини)ван, кара се като лека кола, за товарене става, над 3000 литра обем, хем има 7 места, хем лукс и екстри, а и е височко, не закача по дупките. Всички модификации са правени у френско, независимо каква е марката.
Ти си решаваш бензин/газ или дизелче, има ги с всякакви мотори.

--------------------
На бармана всичко се (по)казва!

Джек Дениъл
вОлен жЕрав

Регистриран: 17.01.2007
От: Cornville, IL
    #2116719 - 29.05.2008 00:43 [Re: илчо]

Най-добра сред баничарките е VW Caddy. От тия дето си изброил Рено Канго. Много евтина поддръжка и корава машинка. Рено 4 е бащата на тоя вид, следван от ситроен С15 ако не се лъжа. Реното има по-забавна визия, кара се изключително приятно и не изморява. Видимоста върху пътя е отлична. 1.9 Дизела е анемичен и не става за екстремни изпреварвания ако ще джиткаш извън града повече - вземи си бензин 1.4i. Разхода му е с 1л повече от дизела , а динамиката много по-добра.
Партнера беше набеден за ултра-здрава баничарка но мойте впечатления са обратните. Много кекава предница. Карах едногодишно 1.9dci известно време и се сблъсках с неочакван проблем - макс. скорост 60км/ч. От Пежо го обясниха с лоша нафта според мен неоснователно. Тоя след мене се оплака от същото. От Сутиена нямам впечатления. Пък чувам колеги викат Кади та Кади. Опел Комбото е грозно - има нещо сбъркано в пропоциите на височината на предния капак и останалото купе. Дали са продали и 30бройки? Некви фрикове да са ги купили освен...

илчо
ентусиаст

#2116812 - 29.05.2008 08:27 [Re: Джек Дениъл]

Благодаря ви,помощави е много ценна за мен !

--------------------
Искам само да помогна

илчо
ентусиаст

#2118208 - 30.05.2008 22:55 [Re: илчо]

След доста мислене и търсене,намерих Митсубиши Спейс Вагон2,0 ТД.Много ми стана,но ако отново ми дадете съвет за тази машина,ще съм ви безкрайно благодарен.Притеснява ме разхода на гориво,а и частите май са доста скъпи.Досега с Опелчето минавах тънко,но остаря.......

--------------------
Искам само да помогна

Джек Дениъл
вОлен жЕрав

Регистриран: 17.01.2007
От: Cornville, IL
    #2118293 - 31.05.2008 03:02 [Re: илчо]

Ми много ясно - японски дизел!
Да беше и 4х4, с климатик...
Нали е дизел - не трябва повече от 7/100 да харчи - значи като опелчето ше ти дойде. Частите не ги мисли - по-евтини са от на Мерцедес и са ти нужни 2пъти по-рядко. При редовна поддръжка ще се разпадне от каране след 10год.

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tender™, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 18415

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2012 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.084 seconds in which 0.069 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.