ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Само за мъже

Страници: 1
Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
Ех
    #2113233 - 23.05.2008 20:55

Ех тва при сделка или не че ги беше опънало тая вечер амаааа... Чак не разбрах кво спечели, мамка му!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
Re: Ех
    #2114419 - 26.05.2008 12:22 [Re: Спец]

Цитат:

Ех тва при сделка или не че ги беше опънало тая вечер амаааа... Чак не разбрах кво спечели, мамка му!

Без да разсъждавам разбирам че говориш за жена ? Опънала ? опънала минижупа ? опънала деколтето ?
Аз кат почнат да си местят местата Яна и Жана и ми се премрежва погледа.Смятам минижупите и дълбоките деколтета за преднамерен заговор срещу личноста.Дори фактът че имаш цици сам по себе си е гръмко заявление.Човек,сложил си тоя полов орган между краката,и тръгнал с цици напред,едва ли го прави случайно

Следя ли ти мислата,колега ?

Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
Re: Ех
    #2114728 - 26.05.2008 20:48 [Re: Huckleberry]

Цитат:

Без да разсъждавам разбирам че говориш за жена ? Опънала ? опънала минижупа ? опънала деколтето ?
Аз кат почнат да си местят местата Яна и Жана и ми се премрежва погледа.Смятам минижупите и дълбоките деколтета за преднамерен заговор срещу личноста.Дори фактът че имаш цици сам по себе си е гръмко заявление.Човек,сложил си тоя полов орган между краката,и тръгнал с цици напред,едва ли го прави случайно

Следя ли ти мислата,колега ?

Напълно си ме разбрал, макар да признавам че съм бил много икономичен в изказването... На Руменчо му стана лошо, не мое си махне очите от от големите и ъъъ... Бюстове.
Целият и вид говореше че ше скача само на голямо,макар да си отиде само с 200 лв, мисля че скъпо ще си продаде данните

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 6 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2713

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.