ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Сатанизъм

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
BeWitchIng

Регистриран: 29.11.2005
Re: Христос е син на Дяволът защо е така !!!!!!!
    #2127661 - 12.06.2008 19:07 [Re: Си Ди]

Цитат:

в случая Цецика визира, че за разлика от Христос, който претендира за непорочно заченат , всички останали сме с порочно зачатие - демек от **
е хайде да не навлизам в подробности

от гледна точка на сатанисткото таковата - няма такова животно "порочно" зачатие, че да се налага да се коментира не**порочното такова , а сичките са или естествени, или предизвикани по изкуствен път /демек ин витро /

просто е

Абе нещо не ми стана ясно, та да питам : защо естественият начин за зачеване се приема за неестествен? Какво порочно има в тоя метод, след като в Библията е казано "плодете се, множете се..." Значи Бог няма нищо против съвокуплението на индивидите от двата пола. Какъв е проблемът тук? Значи казано е просто: това влиза в онова, отделят се телесни течности, това отделя клетки с HY хромозоми, а онова - ХХ. От съчетанието на двете се получава зигота...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Гало666
провокиран

Регистриран: 26.02.2007
От: време на време
    #2127795 - 12.06.2008 21:02 [Re: BeWitchIng]

Цитат:

Цитат:

в случая Цецика визира, че за разлика от Христос, който претендира за непорочно заченат , всички останали сме с порочно зачатие - демек от **
е хайде да не навлизам в подробности

от гледна точка на сатанисткото таковата - няма такова животно "порочно" зачатие, че да се налага да се коментира не**порочното такова , а сичките са или естествени, или предизвикани по изкуствен път /демек ин витро /

просто е

Абе нещо не ми стана ясно, та да питам : защо естественият начин за зачеване се приема за неестествен? Какво порочно има в тоя метод, след като в Библията е казано "плодете се, множете се..." Значи Бог няма нищо против съвокуплението на индивидите от двата пола. Какъв е проблемът тук? Значи казано е просто: това влиза в онова, отделят се телесни течности, това отделя клетки с HY хромозоми, а онова - ХХ. От съчетанието на двете се получава зигота...

Е, и какво - това се случва и при сърничките, и при пчеличките... всъщност, при пчеличките не е точно по този начин с хромозомите, но идеята е подобна. На ниско ниво това е съвсем естествено и няма какво да се притесняваш.

Но да не би да очакваш, че Господ ще се излага да сътворява нещата по такива елементарни начини

ЦецоМодератор
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #2128155 - 13.06.2008 10:40 [Re: BeWitchIng]

Цитат:

Значи Бог няма нищо против съвокуплението на индивидите от двата пола.

Определено няма. Даже напротив. Иначе нямаше да ги създаде такива. Против е църквата.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Blackness
почетен член

Регистриран: 19.03.2008
    #2294212 - 25.01.2009 18:58 [Re: kingDavid]

Цитат:

на грешния дава да се труди, и да събира, и да трупа - За да даде всичко на угодния Богу.

Туй малко на диалектически материализъм мяза. Нищо чудно че гледаме по телевизията комунистите да се кръстят.

Цитат:

От Мене ще измрат всичките грешници между людете Ми

Е тва тука е интересно много, кво правят бегрешните, като изпукаме грешните. Заслужава да се види и да се коментира на халба бира

kapitoliq
UncharteD

Регистриран: 03.11.2005
От: въд погледа
    #2294690 - 26.01.2009 12:54 [Re: Blackness]

Цитат:

кво правят бегрешните, като изпукаме грешните

я да видим ......ммммммм..... ще си оправя маникюра , после ще се подстрижа сама (нали няма да остене никой друг ) , ще скокна до някое магазинче , после ще се замъкна в някоя книжарничка , такива неща

--------------------
Истината винаги е нещо крайно относително и почти изцяло несъстоятелно !

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tanariil, Цецо 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6543

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.