ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Бизнес и Икономика » Недвижими имоти

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
hold on
конспиратор))

Регистриран: 21.07.2007
От: програма "спрайт"
Продавам село...
    #2119700 - 02.06.2008 19:11

Продавам къща с двор в китно селце в балкана. Двора е един декар, два големи ореха и три по-малки, плодни дръвчета главно покрай оградата с изключение на голямата череша дето е до самата къща. Къщата е едноетажна, 45 квадратни метра застроена площ - две стаи, кухничка и антре. Външна тоалетна /но има и мръсен канал/, стопански постройки - две, външна мивка, вода, ток. Има две тераси - на юг и на изток. В Бургаска област е, на около 35км от Карнобат в посока Шумен. Имота е до ж.п.линията /пътя от Карнобат за Варна/. Тази близост с ж.п. линията прогони една двойка пенсионери англичани - кандит-купувачи.
За да добиете представа за какво става дума, ще ви разходя из селото, което "продавам"

Има запустели и разпадащи се къщурки, но пък където живеят хора, се сади, отглеждат се животни и тнт...

На юг се простират облите хълмове на Карнобатска планина /така пише на картата /, които са обрасли с иглолистни и широколистни гори.

Селският площад и център:

Според селската клюка това е баровеца от винпром Пещера...до дуварите и къщата си естествено...

В подножието на хълмовете на Карнобатската планина тече рекичка, която не пресъхва и през лятото. Тази рекичка очертава южния край на селото. От магарешки бодили, трева до козирката и коприва не можах да я вкарам в обектива , но ще видите парапета на мостчето над нея /на втората оттук нататък снимка/.

Има и поляни и пасища...

Празни и пълни пейки...

Съседът под нас /има лек наклон на юг, такъв е релефа/ е от Бургас, купи къщата вляво и вижте как си я стегна само...Наш'та къща се вижда горе вдясно.

Поглед от селската мера към същите две къщи и...естествено влакът

Един лют привърженик на ГЕРБ и бат'Бойко

Който почти като него убедително се оправдаваше

И най накрая къщата, първо от югоизток /с външната мивка отпред/, после от североизток, плюс стопанска постройка...

Поглед откъм ж.п.линията, покривът плаче за ремонт

И накрая поздрав от ж.п.гарата, селото което "продавам" се казва

Цена 15000лева, може и да се спазарим, но не очаквайте големи отстъпки. Местните от селото не дават повече от 3-4 хилки , ама те едва ли са виждали наскоро 5000 накуп ...не заменям къща с двор за телевизор
Сериозните обаждания - само на лични

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
CashControl

Регистриран: 13.04.2007
Re: Продавам село...
    #2122385 - 05.06.2008 10:51 [Re: hold on]

да не беше таа линия братчееее....

повече от 4000 не давам и аз

hold on
конспиратор))

#2122638 - 05.06.2008 16:19 [Re: CashControl]

Само земята е 3000 бе бате ...пазарна цена кеш ......плюс ж.п.линията? ...ами магарето?плюс бат'Бойко?
Инфо на ухо...селската мера щели да я правят голф игрище

CashControl

#2122759 - 05.06.2008 19:15 [Re: hold on]

3000 лв е мноо за земята, айде и 3000 за къщата - два бона повече от другите оферти ти давам Не виждам кой би дал повече заради таа линия дето минава през двора. Тъкмо заспиш и лумбууур влака, и така през час, че и къщата ше се разтриса постоянно, кой знай кви вътрешни пукнатини са се отворили, покрива от кво мислиш е хлътнал, от вибрациите, бе мани, май и шес бона не си струват - последна оферта - 5000лв точно! аз ли ше съм най-големия глупак, плюс това требе и да се види наживо, на снимки добре ама ено е виртуалната реалност - друго е реалната виртуалнос

hold on
конспиратор))

#2122782 - 05.06.2008 19:53 [Re: CashControl]

май не можеш да играеш голф ...или просто не обичаш голфа
а влаковете още малко и ше отворят нов Гран каньон, ше нахлуят туристи от цял свят...тогава обаче ше искам по 5000 на квадрат

CashControl

#2122790 - 05.06.2008 20:06 [Re: hold on]

Сценариите с голфа и гранканьона моеш в Холивуд да се пробваш да им ги продадеш хахахаха

става въпрос тука, че къщата ти е непродаваема на тоа етап тва десетилетие и половина напред

hold on
конспиратор))

#2122805 - 05.06.2008 20:15 [Re: CashControl]

далновиден си...холивуд? не бех се замислял

CashControl

#2123237 - 06.06.2008 11:43 [Re: hold on]

бе след 15-20 години може и да може да и земеш 15000 тогавашни лева, евентуално в навечерието на кой знай коя поред световна ядрена война. нО! Както е казал Мойсей - по-добре 5000 шекела неска рано сутринта , отколкото 15000 утре твръде късно вечерта

в брой!

hold on
конспиратор))

#2123320 - 06.06.2008 13:15 [Re: CashControl]

...Ми послушай Моше-то, по-добре иди днеска и си купи хубав телевизор, та да гледаш всеки ден поредната световна война, и вчерашната даже...ако имаш такива пари де

CashControl

#2123630 - 06.06.2008 17:15 [Re: hold on]

ти не гледай кво пиша из другите теми, там е за забавление,само тука съм сирьозен

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6278

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2012 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.067 seconds in which 0.053 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.