ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » България » Благоевград

Страници: 1
Kokoshkarka
член
*

Регистриран: 02.08.2008
В Благоевград
    #2197924 - 18.09.2008 07:02

Миналата година ходих до Благоевград. Влюбена съм в него, толкова много млади хора, кипящи от живот, усмихнати и ведри се разхождаха наоколо. Вечер заведенията, които са много готини, са пълни. Градът е чист, някак уютен, замислям се да се пренеса да живея там. Кои са добрите квартали там? Аз нямах много време, само за три дена бях, поразходих се, гледах Пирин фест на центъра, страхотно изкарах! Въобще Благоевград е един млад град.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
jerryy
Психоделик

Регистриран: 10.02.2006
От: Атина
Re: В Благоевград
    #2210425 - 04.10.2008 00:06 [Re: Kokoshkarka]

Добрите квартали ли....най-добрия е на три километра от града-Рилци. Следващия е заселената площ по пътя за Бачиново-нямам идея как се нарича като квартал. Казваме му просто Бачиново.
...града е много красив-нали?
...Ще го видя чаак за Коледа отново-наистина ми липсва.

--------------------
I am the beast in passionate pain
I am the grim being of the highlands
Of the other side...
I am winter when you freeze
I am the hammer and you are the anvil

metal
Ланчилото Гобо

Регистриран: 28.08.2005
От: Edinburgh
    #2211724 - 05.10.2008 21:35 [Re: jerryy]

Цитат:

Добрите квартали ли....най-добрия е на три километра от града-Рилци

нещо май си се объркал/а

--------------------
Black tears in my eyes,black sorrow in my soul

WildCat
Сладурски ^^

Регистриран: 29.12.2008
От: Столицатааа
    #2276190 - 29.12.2008 13:00 [Re: Kokoshkarka]

Цитат:

Миналата година ходих до Благоевград. Влюбена съм в него, толкова много млади хора, кипящи от живот, усмихнати и ведри се разхождаха наоколо. Вечер заведенията, които са много готини, са пълни. Градът е чист, някак уютен, замислям се да се пренеса да живея там. Кои са добрите квартали там? Аз нямах много време, само за три дена бях, поразходих се, гледах Пирин фест на центъра, страхотно изкарах! Въобще Благоевград е един млад град.

От Септември съм непрекъснато в Благоевград, тъй като съм студентка там. Мога да кажа, че градът е хубав, но популацията от млади и жизнерадостни хора изчезва, като минат изпитите и коледната ваканция дойде. Повечето младежи в града са от другаде и затова през ваканции може рядко да ти хареса. Иначе да , градът е хубав и много приятен, особено ако ти е писнало от забързаната София

--------------------
Wildcats everywhere get your hands up in the air

SashoT
старо куче

Регистриран: 29.03.2006
От: Благоевград
    #2314691 - 23.02.2009 11:00 [Re: WildCat]

Цитат:

Цитат:

От Септември съм непрекъснато в Благоевград, тъй като съм студентка там. Мога да кажа, че градът е хубав, но популацията от млади и жизнерадостни хора изчезва, като минат изпитите и коледната ваканция дойде. Повечето младежи в града са от другаде и затова през ваканции може рядко да ти хареса. Иначе да , градът е хубав и много приятен, особено ако ти е писнало от забързаната София

Дааааам, има логика в това, че повечето млади хора са от други градове. Но, както ти каза - града има младежки дух, защото има много студенти. Да не забравяме, че в Благоевград има 2 университета и 3-4 филиала на други. Така, че в града има достатъчно младост и ентусиазъм. Конкретно затова, че през лятото и празниците е доста спокойно в града. Ами да ти кажа аз живея в Благоевград и в този промеждутък август-септември се чувствам много добре. Някак си града определено е доста спокоен и човек може за излезе и да се поразходи спокойно из града.
А относно мнението за най-хубавия квартал. Село Рилци се води като вилна зона на богаташите и има хубави къщи там. Намира се на около 4-5 км. от града. А относно местността "Бачиново" е там поне за сега няма как да се строи, защото това е парк. Относно другите квартали... вече въпрос на инфраструктура и преценка на човека.
В заключение мога да кажа, че града ни е красив и спокоен, така че не се чуди ами ако все още не си се преместила.. действай и не губи време.

--------------------
Живота е труден! Изживей го смело, за да бъдеш щастлив!

Kkami
новак
**

Регистриран: 14.09.2009
    #2468149 - 25.09.2009 16:14 [Re: SashoT]

Аз преди седем години дойдох да уча тук и забравих да се прибера. Много е яко тук!

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Дон Кихот, Rhiannon 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4901

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.