ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Тийнейджъри

Страници: 1
pineapple
SUPER

Регистриран: 28.04.2006
Въпросче
    #1940930 - 06.11.2007 09:16

Здравейте!Аз съм на 14 години и все още не нося сутиен.Гърдите ми са малки,но вчера вкъщи пробвах един сутиен и ми стоеше хубаво и се харесах.Обаче ме е страх да отида на уч-ще с него,защото досега не съм носила и без него гърдите ми изглеждат по-малки.Пък и не знам как да кажа на мама,че искам да нося сутиен.
Просто искам да споделите и да ми дадете някакъв съвет.Благодаря предварително!!!

--------------------
plami:)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
BrBa
99

Регистриран: 18.03.2006
От: София
Re: Въпросче
    #1943204 - 08.11.2007 11:52 [Re: pineapple]

Ами просто започни да носиш-какво толкова?А в училище никой няма да забележи,освен ако разликата не е фрапираща-колко жени съм виждала,ама с цици тип "пъпка на ребро" и носят сутиени и не им пука,включително и момичета,все от някъде се почва,ако искаш почни да носиш бюстиета-те придават съвсем естествена форма,без да увеличават размера,после мини на сутиени.И не мисли,че да носиш сутиен е голяма гъзария-понякога са много неудобни и аз лично предпочитам в такива моменти да съм без...Няма нищо срамно в разговора ти с майка ти-аз бих й казала,като ходим на пазар,че искам да си купя сутиен-повярвай ми,няма къде да ходи!

--------------------

pineapple
SUPER

Регистриран: 28.04.2006
    #1946763 - 12.11.2007 09:20 [Re: BrBa]

Цитат:

Ами просто започни да носиш-какво толкова?А в училище никой няма да забележи,освен ако разликата не е фрапираща-колко жени съм виждала,ама с цици тип "пъпка на ребро" и носят сутиени и не им пука,включително и момичета,все от някъде се почва,ако искаш почни да носиш бюстиета-те придават съвсем естествена форма,без да увеличават размера,после мини на сутиени.И не мисли,че да носиш сутиен е голяма гъзария-понякога са много неудобни и аз лично предпочитам в такива моменти да съм без...Няма нищо срамно в разговора ти с майка ти-аз бих й казала,като ходим на пазар,че искам да си купя сутиен-повярвай ми,няма къде да ходи!

Бладоря за мнението

--------------------
plami:)

bluebear
Рееща се в облаците ;]

Регистриран: 09.07.2008
От: софия
    #2145833 - 09.07.2008 01:33 [Re: pineapple]

еми мога да ти кажа да помислиш как ти е по-удобно...на твое място не бих носила само за да ми изглеждат по-големи,или за да ме харесват момчетата...важно е ти как се чувстваш когато си със или без сутиен..няма нищо срамно да кажеш на майка си.. тя ще те разбере,ще ти даде съвет и т.н. смело напред

--------------------
Винаги Слушай Сърцето Си !!!

taraaa
неориентиран
*

Регистриран: 19.08.2008
    #2176570 - 19.08.2008 20:53 [Re: pineapple]

Еми като за начало това всичко е нормално .. Мисля,че всички жени са минали през това когато са били на твоята възраст .. просто отиваш и го казваш направо на майка си тя няма да реагира по никакъв лош начин ми ще те подкрепи и разбере .. А за училището няма какво да се притесняваш .. Слагаш го и да не ти пука - няма за какво просто.. И така лека по лека ще свикнеш

fatina
член

Регистриран: 26.11.2008
От: тук и там
    #2255925 - 27.11.2008 19:38 [Re: pineapple]

на твоята възраст започнах и аз да нося сутиен
само че не бях го искала

мама ми го донесе един ден в къщи, беше през лятото

голяма мъка беше докато свикна с него, а после с приятелки ходехме по магазините специално за покупка на сутиени

беше ни някак много интересно

--------------------
Бъди себе си!

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Mizar 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4023

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.