Форуми » Спорт » Формула 1

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
nastychild
Голям Инат
**

Регистриран: 19.02.2007
Хонда напуска F1
    #2260885 - 05.12.2008 05:24

Цитат:

According to the latest reports in British media the Honda Formula 1 team will announce its retirement from Formula One on Friday morning. The Brackley based team will close down its factory if no buyer is found with a few weeks.

Reuters quoted a senior source at a rival team: "They have a month to find a buyer, otherwise they are closing the team."

If the Honda team would retire from Formula One there would be just 18 cars left on the grid next season.

http://f1.gpupdate.net/en/news/2008/12/04/honda-to-announce-retirement-on-friday/

--------------------
Never Confuse Activity With Accomplishment.

"If you think nobody cares about you, try missing a couple of payments."

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Paradise Lost
когато син гръм удари...

Регистриран: 23.01.2006
От: у нас
Re: Хонда напуска F1
    #2261879 - 06.12.2008 14:13 [Re: nastychild]

Тя Формулата се чудя как въобще съществува още, ти за една Хонда се кОсиш.
Тия хора явно още не могат да разберат, че в тия гладни години няма място за спорт, дето гълта милиарди.

--------------------
Scientists have finally discovered
what's wrong with the female brain:
On the left side, there is nothing right,
and on the right side, there is nothing left...

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

Регистриран: 30.08.2004
От: на проветриво...
    #2266288 - 12.12.2008 10:05 [Re: nastychild]

Бърни отсече: Хонда няма да е голяма загуба за Формула 1

Спред него тимове като Хонда няма да липсват много на спорта, тъй като отбора е бил един много лош пример за останалите тимове как при такива финансови възможности не могат да бъдат постигнати резултати.
"Хонда няма да е голяма загуба" - казва бърни пред британския Telegraph. "Само погледнете къде завършиха сезона - девети. Те хвърлиха милиони и бяха лош пример за останалите отбори. Сега когато тях вече ги няма, можем да обърнем внимание на останалите отбори колко би трябвало да харчат"

човека гледа мащабно на нещата... какво е за него една Хонда

д.К.

--------------------
А Дон Кихот прегърнал здраво чашата
в кръчмата спореше със неверници...
...къде започва пътя към надеждата
и свършва кръстопътя на умората

Hector
For Trooooy

Регистриран: 16.07.2004
От: Троя
    #2266982 - 13.12.2008 10:34 [Re: Дон Кихот]

а бяха времена когато Бътън спечели състезание (Унгария ли беше ) и печелеше точки с Хонда. Тогава изглеждаха на верния път. Последните 2 сезона обаче бяха голям резил

--------------------
No brain - no pain!

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

#2268120 - 15.12.2008 11:16 [Re: Hector]

Пежо-Ситроен купуват тима на Хонда?

Френският концерн PSA, който продава автомобили с марката Пежо и Ситроен, е показал интерес в закупуването на тима на Хонда.

Неизвестни източници са казали пред белгийското издание за моторни спортове „Аутоспортнюз”, че автомобилният производител, който последно е доставял двигатели за тима на Прост, е разгледал възможността за закупуването на базирания в Бракли отбор и да стане активен състезател във Формула 1.

Понастоящем Ситроен са шампиони при пилотите и отборите в Световния рали шампионат, докато Пежо във втора поредна година бяха изключително силни със своя дизелов прототип, с който участват в 24-те часа на Льо Ман.

Предполага се, че с оглед на намаляването на разходите във Формула 1 PSA са показали интерес в навлизането във Формула 1, тъй като икономическата криза не им се отрази толкова лошо, колкото при други конкуренти.

Френското правителство също предлага финансова помощ за автомобилния сектор, като в замяна Рено и Пежо-Ситроен обещаха да намалят работните си места и да затварят фабрики.

Предполага се, че Себастиен Бурде – френският пилот, който в момента се бори за място в Торо Росо – ще бъде новият съотборник на Дженсън Бътън.

д.К.

--------------------

diesel4o
Бероец

Регистриран: 19.08.2004
От: Берое
    #2268371 - 15.12.2008 16:34 [Re: Дон Кихот]

дано накрая всичко да завърши с Happy End все пак Хонда не бяха какъв да е отбор във Формула 1

--------------------
...

Трендафил
византиец

Регистриран: 25.05.2005
От: Източното крило
    #2268471 - 15.12.2008 19:48 [Re: Дон Кихот]

Дали ша ни изненадат с грузински танц, м?
Т.е. да турнат некъв хиперсекретен дизеляк

diesel4o
Бероец

Регистриран: 19.08.2004
От: Берое
    #2268774 - 16.12.2008 01:57 [Re: Трендафил]

аз очаквам в най-скоро време Абрамович да купи формулата,да закрие всички отбори и да я направи Формула Лада Нива ще е супер забавно

--------------------
...

Mumintroll
Гмурец

Регистриран: 10.12.2003
От: Bay Area
    #2269019 - 16.12.2008 12:48 [Re: Дон Кихот]

Цитат:

Предполага се, че Себастиен Бурде – френският пилот, който в момента се бори за място в Торо Росо – ще бъде новият съотборник на Дженсън Бътън.

д.К.

А дано! Че точно преди малко видях некъв нов мангал се появил - Себястян Буеми и даже вече почнал да избира кой да му е съотборник догодина в Торо Росо...

Е погледни, ако това не е китен мазен Сливенски мангал не знам... с жиесем на ушото, естествено! Егати накъде отива таз формула не знам... ужас просто...

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

#2269127 - 16.12.2008 15:32 [Re: Mumintroll]

ти оатави тва... ами:

Анголец тества за тима на Уилямс
Пилот от африканската република Ангола бе поканен да направи тест за тима на Уилямс, което ще бъде и официалният му дебют за Формула 1.

Анголският спортен вестник „Жорнал дос Деспортос” написа, че 26-годишният Рикардо Тешейра може да се появи през януари зад волана на болид на британския тим.

Вестникът твърди, че поканата е дошла, след като Тешейра се представи много силно за тима от Формула 3 – Ултимат. Тази година даже имаше слухове, че въпросният тим даже може да пробие във Формула 1.

всичко е възможно, обаче в тва време:

PSA Пежо Ситроен отричат слуховете
От PSA Пежо Ситроен опровергаваха слуховете, че френският концерн може да купи тима на Хонда.

Компанията бе част от Формула 1 между 1994 и 2000 година, като представляваше доставчик на двигатели за Макларън (през 1994 година), Джордан (1995 – 1997 година) и Прост (1998 – 2000 година). Определено компанията би подобрила имиджа си с участие във Формула 1, но от Пежо казаха, че не могат да си позволят необходимите инвестиции, тъй като в момента затварят или замразяват дейността в различни фабрики.

Говорител на компанията каза, че няма представа как са започнали слуховете, че Пежо може да се завърне във Формула 1. Понастоящем Пежо са се съсредоточили върху 24-те часа на Льо Ман, докато Ситроен доминират в Световния рали шампионат.

д.К.

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  V.I.P, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3635

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.029 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.